IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Разработва се нова антивирусна програма "WINVIR"
    Не показва файлове със съобщения за короната

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

      Шегата настрана, верно е, даже облъчването с паниката свършиха още полезна работа :
      - жена ми доби по-човечно отношение към родителите ми (нали вуруса атакува стари хора)
      - доби по-човечно отношение към мен (инстиктивно усеща, кой ще я изведе от жива от пандемията)
      - почна да тренира активно, (здрав дух, здраво тяло, здрав имунитет)
      - спря сладките неща и други боклуци със сол и мазнини (нали вуруса атакува диабетици и хипертоници)
      - стана по кротка (вика, ако се изолираме на село, нали няма да копам, ама ще си купиш трактор)
      - започна да пуши само Тавекс и има лепенки с никотин на рамото, (нали вуруса атакува пушачи)
      - оставих и само една дебитна карта с малко пари (обрах и кеша, да го дезинфекцирам )
      - казах и да готви по-добре и качествена храна (здраво тяло, здрав имунитет)
      - дома свети от чистота (чистотата убива вируса)

      Ако на някой му изглежда като инквизиция, да напомня, че човек използва само до 20% от своите възможности, пък и повечето изброени неща са полезни.


      +++++ яко юркане,важното е да сте здрави!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
        Коронавирусът е най доброто което можеше да се случи:
        - жена ми вече не иска да пътешества
        - не купува нищо защото всичко било от Китай
        - не ходи по молове или други мероприятия за да не се зарази
        - прекарва по цял ден и цяла нощ със затворена уста
        Това не е вирус!
        Това е план за спасение!
        Шегата настрана, верно е, даже облъчването с паниката свършиха още полезна работа :
        - жена ми доби по-човечно отношение към родителите ми (нали вуруса атакува стари хора)
        - доби по-човечно отношение към мен (инстиктивно усеща, кой ще я изведе от жива от пандемията)
        - почна да тренира активно, (здрав дух, здраво тяло, здрав имунитет)
        - спря сладките неща и други боклуци със сол и мазнини (нали вуруса атакува диабетици и хипертоници)
        - стана по кротка (вика, ако се изолираме на село, нали няма да копам, ама ще си купиш трактор)
        - започна да пуши само Тавекс и има лепенки с никотин на рамото, (нали вуруса атакува пушачи)
        - оставих и само една дебитна карта с малко пари (обрах и кеша, да го дезинфекцирам )
        - казах и да готви по-добре и качествена храна (здраво тяло, здрав имунитет)
        - дома свети от чистота (чистотата убива вируса)

        Ако на някой му изглежда като инквизиция, да напомня, че човек използва само до 20% от своите възможности, пък и повечето изброени неща са полезни.



        Коментар


        • Коронавирусът е най доброто което можеше да се случи:
          - жена ми вече не иска да пътешества
          - не купува нищо защото всичко било от Китай
          - не ходи по молове или други мероприятия за да не се зарази
          - прекарва по цял ден и цяла нощ със затворена уста
          Това не е вирус!
          Това е план за спасение!

          Коментар


          • Спира ме катаджия и пита:
            - Пил ли си?
            Викам:
            - Да, с едни китайци. Да ти дъхна ли?

            Коментар


            • При психолога:
              -Опишете отношението си към алкохола с една дума..!
              - Сипвай!!..
              Last edited by Kiro; 07.03.2020, 17:02.

              Коментар


              • Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Полки, има мурафети, които не остаряват..
                  няма две мнения по въпроса ...... "красотата си иска грижи"
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Полки, има мурафети, които не остаряват..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение

                      URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10212290403534887&set=gm.1419497821 562765&type=3&eid=ARDvCrLbDxIHT1yuXyPQbsaU6LKeQPiz xj6kwBxw1qpHE6D7GtDSJ1lNvzhz5Oalse26_d8nV9hhBBVD"][/URL]

                      Няма как, работното място трябва да се поддържа в приветлив вид за посетителите...
                      това го коментирахме преди десетина години
                      blitz
                      Last edited by mibova; 05.03.2020, 22:05.
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар























                      • Няма как, работното място трябва да се поддържа в приветлив вид за посетителите...

                        Коментар


                        • Евреин, собственик на оптика, учи сина си на бизнес:
                          - Когато влезе клиент, няма да гледаш в тавана, а ще го гледаш право в очите. Когато си хареса очила и попита за цената, му казваш 200. Ако не мигне продължаваш - и 99... Ако не мигне, продължаваш - евро. Ако не мигне продължаваш - на стъкло. Ако не мигне, продължаваш - без ДДС. Когато извади парите да плаща, му казваш - рамката не е включена в цената...


                          Коментар


                          • Покрай талончетата всичко живо играе и пИчели!!! Две баби се срещнали пред един вход. Гинка на 88 год. и Пелагия на 86 год. Баба Гинка с една лека усмивчица попитала приятелката си:
                            - Пелагиьо вие с дядо Харалампий играйкате ли си още нощем ма?
                            Баба Пелагия се стреснала, погледнала възмутено и казала:
                            -Ма , г-жа Гинка, ма как не ви е срам? Как може да си помислите такова нещо?!? Та моя Харалампий е на 90 год.... Как ще си играйкаме?
                            -Е, голяма работа! - казала баба Гинка - Той и моя Груьо е на 92, ма все пак всяка вечер ние с него не заспиваме без да сме си поиграйкали.
                            Баба Пелагия се заинтригувала и с лека завист попитала:
                            -Е как бе , г-жа Гинка си играйкате с мъж дето ще ме прощавате ама вие на 88 пък той на 92...?
                            Баба Гинка се доближила до ухото на Пелагия и казала:
                            -Слушай сега, значи лягаме си вечер, събличаме се, и като се съблечем си лягаме дибидюс голи един до друг. После аз хващам дядо Груьо за малкия Груьо, издърпвам го нагоре колкото мога и рязко го пускам да падне. И като падне, към когото от нас двамата посочи, той става на другата сутрин да ходи за хляб...!


                            Коментар


                            • Борисов загуби бас! Перник още няма вода от Белмекен

                              05 март 2020 | 09:15
                              0 коментара


                              Сроковете, обявени от правителството за строителството на тръбопровода, който трябва да доведе вода до язовир Студена за бедстващия Перник изтекоха, но обектът е далеч от приключване.

                              Това показа проверка на OFFNews.

                              http://pirinsko.com/borisov-zagubi-b...CXaF5FUd1WdBkM

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X