IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei;
    Как мъж разказва история. Как жена разказва история.
    Мъж разказва как се лови щраус:
    - Трябва плешив мъж който се заравя в пясъка и само темето му остава отгоре. Минава щрауса и като го вижда решава, това е яйце и сяда да го мъти. Мъжа се протяга хваща го за краката и го улавя.
    Жената чува това и разказва на приятелки:
    - За да се улови щраус трябва плешив мъж. Заравя се в пясъка и само яйцата му остават отгоре. Минава щрауса и като вижда сяда отгоре. Мъжът се протяга хваща го за краката и го улавя. Само защо трябваше да е плешив не мога да се сетя.




    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

    Коментар


    • https://www.chernomore.bg/a/10-bulga...6H8j23PEaOSHXY

      Коментар


      • Младеж отива да се запознава с родителите на бъдещата си съпруга. Бъдещата тъща и тъст ги посрещат. Седят на масата, вечерят, говорят си и разпитват младежа:

        - Ти какво работиш моето момче?
        - Ами художник съм!
        - Е, ми то с тая професия не се правят много пари как ще живеете?
        - Еми, каквото Господ даде!
        - Къде ще живеете, примерно, на квартира ли или ще купувате жилище?
        - Еми, то малко трудно, сигурно някоя по-евтина квартира, ама каквото Господ даде!
        - А то ще трябва и кола, примерно?
        - Еми, то с градския транспорт в началото и пеша, пък после каквото Господ даде!
        - Лятото ще ходите на почивка, то пари си трябват.
        - Еми, то сигурно на палатка в началото, пък каквото Господ даде!

        И всеки път така казвал, каквото Господ даде.

        Минала вечерята, тръгнали си младите, останали старите и жената вика:

        - Бе тоя малко смотан ми се вижда!
        - Бе и на мен така, ама ми харесва да ми вика "Господ"


        Коментар


        • - Вчера попитали мъжа ми, в каква възраст съм!?
          - И той?
          - Ами той казал - В разцвета на проклетията е!!!

          Коментар


          • - Мамо, защо аз и брат ми, не си приличаме изобщо?
            - Погледни баща си дъще, смяташ ли, че става за два пъти?

            Коментар


            • Визитация в психиатрична клиника:
              - А този човечец се е побъркал след като годеницата му се е омъжила за друг.
              Минават в следващата стая:
              - А този тук е другия, за когото се е омъжила.

              Коментар


              • Стара Загора - новият Перник.
                Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                Коментар


                • Навремето, президентът Рейгън отишъл на посещение в Москва. Докато бил в Кремъл,той попитал Брежнев:
                  - Прощавайте,къде е тоалетната?
                  Когато се отзовал във въпросното помещение,американецът се облекчил. И понечил да излезе. Но тук се появил неочакван проблем. Вратата не се отваряла по никакъв начин!
                  Най-сетне се чул електронен глас:
                  - За да излезете,първо извикайте: "Долу капитализма!"
                  Рейгън страшно се ядосал,но - нямал избор! Така,че ще-не ще се изцепил:
                  - Долу капитализма!
                  И вратата се отворила незабавно!
                  След известно време, Брежнев на свой ред решил да посети САЩ. Докато бил в Белия дом,той попитал:
                  - Прощавайте,къде е тоалетната?
                  Когато се отзовал във въпросното помещение,той се облекчил. И понечил да излезе. Но тук се появил неочакван проблем. Вратата не се отваряла по никакъв начин! Съветският държавник си помислил:
                  " Яснооо! Рейгън иска да ми го върне тъпкано за оня път!"
                  И извикал:
                  - Долу социализма!
                  Но вратата все така не помръдвала!
                  Леонид Илич пробвал друга парола:
                  - Долу комунизма!
                  Отново - никакъв резултат!
                  Тогава, Брежнев трескаво се опитал да налучка правилните думи. И се развикал:
                  - Долу Политбюро! Долу КГБ! Долу Маркс! Долу Енгелс! Долу Ленин! Долу Сталин!
                  Най-накрая се чул електронен глас:
                  - За да излезете - първо пуснете водата!

                  Коментар


                  • Да споделя с вас, че:
                    -Само в българския език има:
                    - израз, в който сравнителната степен е по-силна от превъзходната. Това е изразът: "Най ми се е@е, ама по ми се пие".
                    - израз, който едновременно звучи като отказ, съгласие, въпрос и възклицание - това е отговорът на въпроса "Ще пиеш ли една ракия?" - "А не, бе!"
                    - има израз, съдържащ в себе си едновременно и трите основни времена - минало, настояще и бъдеще: "Ей ся ти е@ах майката!"
                    - има дума с три предлога - ИЗ-ПО-НА-СРАХМЕ СЕ!
                    Има ли език, в който да има една такава дума, която да може да замести всяка друга дума в този език? Няма! А на български има – това е думата "такова"..
                    М/у другото само в българския език има 4 степени за отдалеченост: ДАЛЕЧЕ,ПО-ДАЛЕЧЕ,НАЙ-ДАЛЕЧЕ И....НА МАЙНАТА СИ

                    Коментар


                    • - Докторе, много зле се чувствам...
                      - Пиете ли?
                      - Не.
                      - И как искате да се чувствате?
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	istoria.jpg
Views:	1
Size:	79.3 КБ
ID:	4099006
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Депресия по български - когато чуждото нещастие вече не ви носи радост...

                          Коментар


                          • Запален ловец отива в Чукотка за лов на бяла мечка. Отива в едно село с чукчита да си наеме водач

                            А чукчи го пита
                            - Ти можеш ли да стреляш добре - Да мога
                            - А можеш ли да бягаш - Да мога

                            Ок тактиката е следната утре рано тръгваме имаме няколко часа докато стигнем до леговищата на мечките аз ще я извадя от бърлогата и като ни подгони бягаме докато не ти кажа да стреляш - в никакъв случай няма да стреляш преди да ти кажа - ОК съгласил се ловеца

                            На другият ден стигнали до бърлогата на мечката чукчи влезнал и я раздразнил и тя ги подгонила - Търчи ловеца и си мисли абе да се еба и ловеца какъв ловец съм аз да бягам от мечка нали съм дошъл да я застрелям и се обърнал и я застрелял

                            А чукчи му вика - Абе дурак а кой сега ще я носи до селото
                            Last edited by 6000; 31.07.2023, 22:59.

                            Коментар


                            • Чукчи отива в Москва да продава кожи от полярни лисици и както обикновено минава през публичният дом където плаща с една кожа за услугата

                              Пада му се някаква нова девойка която на бързо го отупала и си вика аз на този балачор що да не му взема още една кожа и му вика

                              - Чукчи искаш ли пак да правиме секс - Чукчи вика ОК и я отпрал още вденъж

                              Станал чукчи от кревата облякъл се и си прибрал кожата дето бил дал, а девойката учудено му вика

                              - Ама чукчи ти трябва не да я прибираш а още една кожа да ми дадеш

                              - А нее чукчи иска секс плаща кожа ти искаш секс плащаш кожа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от минувач Разгледай мнение
                                Защо някои жени си татуират пеперудки на прасеца?
                                ...за отвличане на вниманието от увисналия г...
                                Още през 90-те, ме впечатли една млада дама, която си беше татуирала мишленце на дупето и докато се разхождаше край 5-метровия басейн на плажа Мария Луиза, изглеждаше сякаш това мишле й се завира в дупето. Ще ми е интересно, ако дефилира сега пак със същия изрязан бански, сигурно мишлето ще е с провиснал надолу нос.
                                Last edited by Bailor; 30.07.2023, 22:22.

                                Коментар

                                Working...
                                X