IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Седят си двама стари Е, БРЕ,И-на на една пейка в парка и си говорят:
    - Калеб, искам да ти кажа нещо, но ти няма да ми повярваш...
    - Защо да не ти повярвам? Вярвам ти.
    - Ходих вчера до магазина и срещнах едно изключително красиво момиче. Не, ти не ми вярваш...
    - Вярвам ти.
    - Тя каза, че е програмист. Аз я поканих да я заведа на ресторант и тя се съгласи. Не, не, ти не ми вярваш...
    - Вярвам ти напълно! Разкажи какво стана.
    - Поръчахме червено вино, а след това и коняк. И тогава тя ме покани у тях. И там правихме с*кс два пъти! Не, виждам, че не ми вярваш!
    - Вярвам ти. Но просто не мога да повярвам, че тя е програмист.
    - Защо не вярваш?
    - Защото последния път, когато ми ставаше, компютрите още не съществуваха.

    Коментар



    • Преди двайсетина години чух мъжът ми да се оплаква на един комшия:
      "Живеех си спокойно, само от време на време чувах, как жена ми се занимава с някакви дребни хора, които обикаляха по къщата и изведнъж вчера влиза в стаята някакъв непознат и ми вика "Тате, дай ключовете от колата, че имам среща и ще я водя на вилата""

      Коментар


      • Живееш си тихо и кротко и изведнъж ...Баааммм на... 35 !
        Ама не ти, ами децата ти...

        Коментар


        • Многодетна майка заяви, че до пълната колекция не и достига само Козирог...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
            Имам някой идеи за успех в живота! Обачеее ... , всички те са за над 10 год., затвор!!!


            Всички бързи начини за забогатяване са описани в Наказателния кодекс

            Коментар


            • От соца!
              В медицински институт се провежда изпит. показват на симпатична "соц"блондинка два скелета- мъжки и женски:
              - Какво е това?
              Блондинката мълчи!
              - Как, не знаете? Какво ви учиха /6/ шест години???
              Блондинката тихо: - МАРКС и ЕНГЕЛС, това ли е???

              Коментар


              • Имам някой идеи за успех в живота! Обачеее ... , всички те са за над 10 год., затвор!!!

                Коментар


                • Професор по зоология пита асистента:
                  - Георгиев, какво сте правили вчера с трите аспирантки в лабораторията?
                  - Нищо...
                  - А защо заека ви гледа с такова уважение?

                  Коментар


                  • На това което сутрин в автобуса му се вика блъсканица, вечер в дискотеката му се вика атмосфера, а на плажа почивка

                    Коментар


                    • Инсталирах си умен чат от банката ми и един ден му викам "Обмислям идеята за пътуване", а оня ми отговаря "Силно препоръчвам това пътуване да бъде до работата ви"

                      Коментар


                      • - Пиете ли?
                        - Да!
                        - Пушете ли?
                        - По две кутии на ден!
                        - Ядете ли мазно?
                        - Доста често!
                        - Смятате ли да спрете тези вредни навици?
                        - Не!
                        - А тогава за чий сте дошли във фитнеса?
                        - Да ви оправя климатика!


                        Коментар


                        • Споминал се един съратник от времето на ВИС, СИК и т.н. На надгробната плоча надпис:
                          " Едно сърце и две ръце, спряха да бият завинаги"

                          Коментар


                          • – Как се казват кучетата ти?
                            – Калвин и Клайн.
                            – Ама това са имена на гащи!?
                            – Да, де… щото кучетата са боксери.

                            Коментар


                            • Ужасите на плажа:
                              - Да си изпуснеш капачката от бира в пясъка преди още да си отпил!
                              - Спасителят да надуе сирената за незабавно излизане от водата, докато ти още не си приключил да пикаеш!
                              - Да чуеш разговор, че някой друг току-що се е изпикал във водата до тебе...
                              - Да вземете тъщата с вас...
                              - Да заспиш и да ти се стопли бирата...
                              - Да не можеш да заспиш, защото децата ти си правят пясъчен замък... върху теб...
                              - Да отидеш с жена си на плаж...
                              - Да отидеш без жена си на плаж...
                              - Да е твой ред да не пиеш, за да гледаш децата!
                              - Летният детски лагер да се настани точно до вас!
                              - Жена ти да си е забравила телефона и да трябва да си говориш с нея!
                              - Детето ти да има мисия - да вади всички медузи от водата и да ги оперира точно до главата ти...
                              - Жена ти да види дамска превръзка във водата и да изпадне в паника да не би да е нейната!
                              - Цял ден жена ти да си мята погледи със спасителя, а после да разбереш, че той ги е мятал на теб!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                                Много хора пишат във Фейсбук с носталгия по комунизма, но не си дават сметка, че сега нямаше да имат достъп до Фейсбук.
                                За мен това е предимство, отдавна съм махнал профила си от там
                                Рекламна мрежа MVM Ads

                                Коментар

                                Working...
                                X