IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Между две комшийки:
    - Снощи отидох при съседа за захар, а той чак тази сутрин ми каза, че няма ....
    Комшии в блок:
    - На съседката от петия етаж и свързах цялата ел. инсталация и едно БЛАГОДАРЯ не ми даде.
    - Поне едно МЕРСИ да ти беше направила.

    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

    Коментар


    • Да се смееш на собствените си грешки може да ти удължи живота!!!
      Шекспир

      Да се смееш на грешките на жена си може да ти скъси живота !!!
      На Шекспир жена му

      Коментар


      • - Пено, с колко мъжа си спала?
        - Само с тебе !!! С другите не ми се спеше ...

        Коментар


        • Жените са като индианците .......
          Гримират ли се старателно, значи се подготвят за лов ...

          Коментар


          • На гарата във Враца. Мъж се опитва да качи един овен във влака. Възмутеният кондуктор се развикал:
            - Къде си тръгнал с този овен бе селяндур?
            - Селяндур си ти. И това не е овен, а рушвет. Овенът учи право в София ...
            Last edited by Mateev; 22.02.2024, 13:27.

            Коментар


            • Между две комшийки:
              - Снощи отидох при съседа за захар, а той чак тази сутрин ми каза, че няма ....

              Коментар


              • Продавачката:
                -Мога да предложа и пеньоар към този комплект луксозно бельо!
                Мъжът, злобно:
                -Пеньоар да и́ купува съпругът и́!

                Коментар


                • Карам си колата и гледам - камера. Ограничението - 80. Минавам със 70, но камерата ме снима. Тука има нещо гнило. Върнах се и минах със 60. Пак ме снима. Ядосах се и отново се върнах, но този път минах с 50. Пак ме снима. И така с 40, 30, 20 и 10 - все ме снима.

                  След 1 месец получих 7 глоби за каране без колан ...

                  Коментар


                  • Според сметките ми излиза, че се къпя с мицеларна вода от бойлер включен в роуминг!!!

                    Коментар


                    • Попитали една жена:
                      - Каква е разликата между "Ох" и "Ах"?
                      - Разликата е пет сантиметра!

                      Коментар


                      • "Виагра лайт" - налиташ само на целувки!!!

                        Коментар


                        • Ако ти се скъсат горните три копчета на ризата- на любов е!
                          Ако ти се скъсат долните три-на диета е!

                          Коментар


                          • Клуб за запознанстава организира парти където членовете му да се запознаят лично. Танцува една двойка и мъжа пита:
                            - Извинете, дали е удобно да ви попитам на колко години сте?
                            - Жена не се пита за годините. Само ще ви подскажа, години те ми отговарят на номера на обувките.
                            - А вие кой номер обувки носите?
                            - Тридесет и осми.
                            - А не ви ли стягат?
                            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                            Коментар


                            • Днес Бърза помощ е потърсил младеж с пирон в задника. Когато го попитали какво е станало обяснил, както си драскал с пирона по една луксозна кола ръката му се подхлъзнала...
                              Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                              Коментар



                              • Казвам се Мария и стоя в чакалнята на зъболекарницата. По едно време виждам цялото имe на зъболекаря си и се сещам за високо красиво момче със същото име, по което е бях залитнала в гимназията. Чудя се дали е същият човек. Но когато виждам оплешивяващият сбръчкан 40-годишен зъболекар, тази мисъл бързо ми излиза от главата - той е прекалено стар, за да ми бъде съученик. След като той ме преглежда, аз все пак го питам дали е учил в 93 ЕСПУ. Той ми отговаря, че наистина е учил там. Аз го питам кога е завършил. "В 1990" - ми отговаря той - "Защо питате?"
                                "Бил сте в моята гимназия"- му отвръщам. Тогава той почва внимателно да ме оглежда. И тогава този грозен, стар, плешив, сбръчкан, дебелогъз, прошарен кучи син ме пита: "По какво сте преподавала?"
                                П.П. Взето от нета*

                                Коментар

                                Working...
                                X