IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес е 1-ви Април - професионален празник на Македонските Историци ...

    Коментар


    • Мъжете си мислят, че мечтата на всяка една жена е перфектният мъж!
      Глупости на търкалета!
      Мечтата на всяка една жена е да яде и да не дебелее!

      Коментар


      • Какво пак не е ясно?
        1. Ако нещо мърда - това е Биология!
        2. Ако мирише - това е Химия!
        3. Ако има сила - значи е Физика!
        4. А ако нищо не разбираш - това е Математика!

        Коментар


        • Младо момче си харесало комшийката за жена и отишло при баща си за одобрение.
          - Сакън, недей! - казал бащата. Тя ти е сестра!
          Момчето разстроено отишло при майка си и ѝ казало.
          - Ааа, няма проблем, жени се! - му рекла майката. Баща ти не ти е истински баща!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            Ганчо и Ганка се обичаха и много искаха да се вземат. И Ганчо взе крайното решение. Реши да я отвлече от дома и. Изкатери се със стълба до прозореца, грабна я, двамата се натовариха в едно такси и отпрашиха към гарата.
            - Брат, колко ти дължа за таксито?
            - Аааа, нищо, нищо..... той баща и плати предварително.....
            евала пич, много са добри вицовете дето пускаш
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Ганчо и Ганка се обичаха и много искаха да се вземат. И Ганчо взе крайното решение. Реши да я отвлече от дома и. Изкатери се със стълба до прозореца, грабна я, двамата се натовариха в едно такси и отпрашиха към гарата.
              - Брат, колко ти дължа за таксито?
              - Аааа, нищо, нищо..... той баща и плати предварително.....

              Коментар


              • Господарят казва на своя слуга:
                - Иди в градината и ми откъсни краставици!
                След малко слугата пристига и носи краставиците:
                - Ето, господарю!
                - Абе ти идиот ли си? Като ти казах да ги откъснеш, трябваше сам да се сетиш да ги измиеш, да ги обелиш, да ги нарежеш, да ги посолиш, и да ми ги донесеш. Разбра ли бе идиот такъв?
                От вълнение господаря вдигнал кръвно. Легнал на леглото и казал на слугата:
                - Зле ми е. Тичай да извикаш доктор!
                След 20 минути слугата се връща и докладва:
                - Докарах доктора, поръчах ковчег, изкопах дупката и се договорих с попа...
                Last edited by Mateev; 01.04.2024, 09:00.

                Коментар


                • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • - Скъпи, в депресия съм и ходих на доктор!
                    - И?
                    - Ами той ми препоръча екскурзия на някое по-топло и екзотично място?
                    - Така ли?
                    - Да, препоръча Дубай, Малдивите, Бали или нещо подобно... Ти къде искаш да отидем?
                    - При друг доктор!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Диета:
                      - Сутрин - Кафе
                      - Обяд - Салата
                      - След обяд - Кафе
                      - Вечер - Ябълка
                      - В 2 часа през нощта - Хляб, салам, шунка, риба, кренвирши, сирене, кашкавал, майонеза, шоколад, чипс, вафла, торта, сланина, сладолед, кисело мляко и въобще каквото има в хладилника ...

                      17 закон на физиката:
                      Тяло застанало пред хладилника няма само да гледа

                      Коментар


                      • Диета:
                        - Сутрин - Кафе
                        - Обяд - Салата
                        - След обяд - Кафе
                        - Вечер - Ябълка
                        - В 2 часа през нощта - Хляб, салам, шунка, риба, кренвирши, сирене, кашкавал, майонеза, шоколад, чипс, вафла, торта, сланина, сладолед, кисело мляко и въобще каквото има в хладилника ...
                        Last edited by Mateev; 31.03.2024, 16:01.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Студентка по право тъжно гледа положителния си тест за бременност и си мисли:
                          "Божееее, 18 години лишаване от свобода, с 3 години първоначален строг режим, последван от постепенно отнемане на пари и имущество в нарастващи размери..."
                          хахаха, супер

                          Коментар


                          • Студентка по право тъжно гледа положителния си тест за бременност и си мисли:
                            "Божееее, 18 години лишаване от свобода, с 3 години първоначален строг режим, последван от постепенно отнемане на пари и имущество в нарастващи размери..."

                            Коментар


                            • - Ало Ники! Ти ли си?
                              - Мариана, понякога направо ме изюмяваш! Значи набираш собственоръчно моят телефонен номер. На дисплея се изписва моето име. Чуваш моят глас, който ти е до болка познат. И накрая ме питаш аз ли съм. Ама извинявай много! Кой друг очакваш да бъде? Принцът на Монако или Брад Пит?
                              - Мило, бременна съм !!!
                              - Извинете, имате грешка !!! ...

                              Коментар


                              • Женска логика:
                                Пътувам в маршрутка. Трябва да предам напред пари за билета. Отпред пред мене стои друга жена. Как да се обърна към нея - на "Ти" или на "Вие"?

                                Започвам да разсъждавам:
                                1. Тази маршрутка е експресна.
                                2. Ако досега не е слязла, значи отива в моя квартал.
                                3. Отива с бутилка вино, значи отива при някой мъж.
                                4. Бутилката е скъпа, значи отива при някой красив мъж.
                                5. В нашият квартал има само двама красиви мъже - мъжът ми и любовника ми.
                                6. Тя не може да отива при любовника ми, защото аз отивам в момента при него.
                                7. Значи отива при мъжа ми.
                                8. Мъжът ми има две любовници - Катя и Ани.
                                9. Катя е в командировка.
                                - Ани, ще предадете ли на шофьора парите за билет?
                                Ани (учудено):
                                - Откъде ме познавате?

                                Коментар

                                Working...
                                X