IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Съпругата заминала в командировка и на мъжа се наложило сам да се занимава с децата. Та събудил той детето, направил закуска, нахранил го, облякъл го и тръгнал да го води на детска градина. Пристигнали, но в градината му казали, че това дете не е записано точно в тази градина. Отиват в друга - там същото. Отиват в трета - там същото.

    Излезли навън и докато бащата се чудел къде наоколо има още детски градини, детето му казало:
    - Тате, още една детска градина и ще закъснея за училище...
    Last edited by Mateev; 21.03.2024, 13:56.

    Коментар


    • Rockin'1000 full concert at Stade de France, Paris 2019

      Коментар


      • - Чувам, че си се оженил. И как е, щастлив ли си?
        - Ами ....... ами жена ми казва, че съм щастлив ....

        Коментар


        • Звъни се на вратата:
          - Кой е?
          - Аз съм комшийката от горния етаж.
          - И какво?
          - Идвам заради моя син, който вчера счупи с топката фаровете на колата ви. Казали сте му, че ще таковате майка му, ако не ги плати.
          - Да, така е .....
          - Ами .... няма да ги плати ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от минувач Разгледай мнение
            "Ергенки" образуват протест:
            -Готови сме на секс на първа среща , а не получаваме дори целувка !
            Нормално. Днешно време, секса почва при първата среща, а целувките са чак след третата.
            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

            Коментар


            • - Докторке, моят мъж постоянно иска секс! Какво да правя?
              - Дайте му моят телефонен номер ...

              Коментар


              • Тихо отворих вратата, промъкнах се и легнах в леглото до нея.
                Тя:
                – Пак си се напил!
                – Как разбра?
                – Апартаментът ти е на горния етаж!

                Коментар


                • Из женски форум:
                  - Искам да напусна моя, но се страхувам, че без мене ще му е по-добре! Какво да правя?

                  Коментар


                  • Между рибари:
                    - Вчера бях за риба, но много бързо ми свърши стръвта. И тогава видях една змия с жаба в устата, а знам, че жабите стават за стръв за шарани. Сетих се, че змията не може да ме ухапе, докато жабата и е в устата, и затова смело я хванах за врата, стиснах я и взех жабата. Сега обаче цаката беше как да пусна змията, без да ме ухапе. Затова взех бутилката с ракия и сипах една голяма глътка в нейната уста. Змията премрежи поглед и започна да се гърчи, та я пуснах и тя избяга. Продължих да ловя риба и не след дълго усетих нещо да се увива по краката ми. И какво да видя - тази същата змия ми е донесла още 2 жаби и ме гледа жално милно ... .

                    Коментар


                    • Коментар


                      • "Ергенките са като икони - кой как ги види почва да се кръсти...

                        Коментар


                        • Байдън е изпратил на Путин своята поздравителна... кардиограма
                          We have no money, therefor we shall have to think...

                          Коментар


                          • Между приятелки:
                            - Снощи дойде при мене комшията и поиска политическо убежище. Дадох му го. После обаче дойде жена му с една точилка и наруши всички норми на международното право ...

                            Коментар


                            • https://www.facebook.com/Burevestnik...24110466640998


                              Финансовата система, обяснена на прост език.

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X