IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Жена и в мъжки дрехи си е секси ,
    докато обратното си е ... обратно...

    Коментар


    • Да поръчаш да изпишат на надгробната ти плоча:
      " Цунки на всички. До скоро!".

      Коментар


      • Много ме дразнят хората, които обсъждат Моцарт, а не са виждали нито една от картините му...

        Коментар


        • Из ученическо съчинение:
          "Янко музиканта сам си правел свирки..."

          Коментар


          • С цел реклама и повишаване на интереса на клиентите понякога заведения и магазини слагат обява:
            "Under new management" - Смяна на ръководството. Демек влезте да видите колко по-добре са нещата.

            Така и при нас едно заведение което посещавам гледам налепили такива съобщения. Идва познат келнер и питам:
            - Какво става Пешо да не е продал кръчмата?
            - Не ожени се!
            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

            Коментар


            • Седите си спокойно на обществено място и ненадейно без да пита до вас се настанява някакъв тип. Обърнете се към него и прошепнете:
              - Носиш ли стоката? Боса е бесен когато закъснявате и ще реже пръсти.
              Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                Някои индиански племена вярват, че ако ядеш мечка, ще бъдеш силен и смел. А ако ядеш пума, ще бъдеш хитър и бърз. Какво да кажем ние, които наблягаме на агешкото и свинското ...
                ...Друго нещо са пчелите: Съвсем маломерен "мозък", във вид на ганглий...

                Коментар


                • Кучето е пълна противоположност на жената - всичко разбира, но мълчи ...

                  Коментар


                  • - Как разбираш коя жена е добра?
                    - По говора и ... !
                    - Ами ако не говори?
                    - Толкова добра не съм срещал ...

                    Коментар


                    • Между две жени:
                      - Снощи съседа ме черпи с една много яка ракия!
                      - И как беше?
                      - Ами ... супер! Сякаш вятър отвя бикините ми ...

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Запознах се с едно момиче в мрежата. Млада неангажирана търси си работа, приятел. След срещи на кафе, кино и ресторант ме кани да я посетя.
                          Направи ми кафе и докато го пиех се мушна в банята. След малко извика да извадя от гардероба и да и подам хавлията.
                          Отварям и гледам. Бяла престилка на медицинска сестра, униформа на камериерка, полицейска униформа даже с белезниците, униформа на стюардеса, някакви оскъдни дрешки певица ли танцьорка ли, костюм за езда с камшик и ботуши.
                          Мисля си тя толкова професии е сменила и за има няма 2-3 години откакто е завършила. Никъде не се е задържала. Не е за мене, определено не!
                          Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                          Коментар


                          • Някои индиански племена вярват, че ако ядеш мечка, ще бъдеш силен и смел. А ако ядеш пума, ще бъдеш хитър и бърз. Какво да кажем ние, които наблягаме на агешкото и свинското ...

                            Коментар


                            • При нас на работата взехме едно решение - за всяка една псувня на майка псуващия оставя по 50 стотинки в касичката. Дойдохме в понеделник сутринта на работа и всички мълчим. Гледаме се, но мълчим. Един колега ни гледа жално милно и най-накрая не издържа - извади 20 лева и ги пусна в касичката. След това цветисто ни разказа как е прекарал уйкенда с тъщата си. Ние се спогледахме, и после всеки остави по 5 лева, и започнахме коментарите ...

                              Коментар


                              • Слънце, плаж ....
                                Мъж пита една майка, седнала наблизо:
                                - Извинете госпожо, това глупавото момченце, което носи вода от морето с шапката ми, ваше ли е?
                                - Не, какво говорите? Моето е онова умното, което проверява дали телефонът ви работи под водата.

                                Коментар

                                Working...
                                X