IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Между приятелки:
    - Снощи дойде при мене комшията и поиска политическо убежище. Дадох му го. После обаче дойде жена му с една точилка и наруши всички норми на международното право ...

    Коментар


    • https://www.facebook.com/Burevestnik...24110466640998


      Финансовата система, обяснена на прост език.

      Коментар


      • Коментар


        • От Facebook:

          Кацам на летище София след дълга командировка. Не мога да включа телефона. Батерията е паднала. Мога да го заредя в барчето, но най-евтината поръчка е за 3 лева. Няма да дам 3 лева си помислих и хайде на такси за в къщи. Прибирам се. В спалнята жена ми и някаков мъж ще счупят леглото.

          Tихо излизам и се връщам на летището. Поръчвам вода за 3 лева и зареждам телефона. Обаждам се, че сьм кацнал, и се прибирам с такси. Жена ми ме посреща радостна и гальовна. Всичко е чисто и подредено. На масата ме чакат сочни пържоли, бутилка от любимата ми ракия, салати и мезета. Хапвам, целувам се с жена си, попийвам, целувам се с жена си, и си мисля: "За някакви си 3 лева каква жена шях да загубя".

          Коментар


          • Защо Асанчо от 1б клас никой не го закача?
            Защото баща му е в 6а клас.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


              - Боже мой, наведи този лъв на християнска мисъл!
              - "Господи, благослови тази храна!"
              Наричай ме просто "Бате Тошо"..

              Коментар


              • Не е зле след новините да се пуска по един филм на ужасите, за да се отпуснат нервите на зрителите

                Коментар


                • Между роми:
                  - В трети клас бяха най-хубавите ми 10 години от живота !!!
                  Last edited by RUBLA; 13.03.2024, 15:36.

                  Коментар


                  • Жрицата Минка разбра какво е да те клатят истински чак след като получи първия си акт от НАП

                    Коментар




                    • - Боже мой, наведи този лъв на християнска мисъл!
                      - "Господи, благослови тази храна!"

                      Коментар


                      • При психолога:
                        - Липсват ви остри усещания. Например, хванете си любовница!
                        - Ама аз вече имам две!
                        - Тогава, разкажете за тях на жена си!

                        Коментар


                        • За едни жадувани хеликоптери!!!
                          -Разговарят двама познати- -Ти разбра ли ,че Киркор ударил кьоравото- от лотарията -медицински хеликоптер! и спечелил. 70 милиона долара!- - Разбрах,че не бил Киркор ,а бил Гарабед! ,и не ги спечелил а В С И Ч К БИЛО ТОЧНО!!!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                            - Алоооо..... Днес си купих чисто ново БМВ и вдигнах 300 на магистралата ...
                            - И квооооо ..... обаждаш се да се похвалиш ли?!
                            - Не.... искам да попитам как се чисти адреналина от седалката ....
                            На БМВ-то седалките са кожени. С топла вода, сапун или шампоан. Изпираш внимателно. Сложи и две борчета да прикрият миризмата.
                            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                            Коментар


                            • - Алоооо..... Днес си купих чисто ново БМВ и вдигнах 300 на магистралата ...
                              - И квооооо ..... обаждаш се да се похвалиш ли?!
                              - Не.... искам да попитам как се чисти адреналина от седалката ....

                              Коментар


                              • В изповедалнята:
                                - Отче, много съм грешен, много лъжа и много крада .....
                                - Ти от коя парламентарна група беше?

                                Коментар

                                Working...
                                X