IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тази сутрин по една от телевизиите ,големият и на килограми адвокат Марковски се произнесе по въпроса за евтините апартаменти ,че сделките са напълно законни. На въпроса на водещия -дали са морални ,опитния вълк витиевато завъртя глава.
    Та по този повод се сетих за един старичък виц: Тарикат-студент се явява на изпит в юридическия факултет на университета,напълно неподготвен.С хитрост решил да спечели мача.Предлага на беловласия изпитващ професор да поразчупят статуквото ,той-младокът да зададе три въпросчета и съответно да получи полагащото му се по презумция.Отегчения професор се хванал на въдичката-ако отговори-ще го скъса.Ако ли не-6. Въпросчетата били:Какво е това,което е напълно законно ,но неморално? 2. Морално,но незаконно? 3 -Нито морално и нито законно? Професорът не дал отговор,писал 6 на тариката и задал същите въпросчета на следващия студент,бледен и треперещ от вълнение ,не мигнал цяла нощ над лекциите .Оня ,няма как,отговаря .На 1 в.Вие ,професоре,наскоро подписахте граждански брак .Напълно законен акт,но...жена ви се оказа наша красива състудентка...Тя е само на 20г,вие-гоните седемдесетте .Някак си не е твърде морално.Смръщен,професорът изслушал отговорите и на следващите въпроси2.-Относно моралното,пък незаконно-Младата ви жена си има млад любовник здрав. И 3. Онзи тарикат,на когото преди малко писахте 6 -той е любовникът на жена ви и сега отиде у вас да отпразнува взимането на тежкия изпит подобаващо -

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
      Жена праща мъжа си до магазина за кроасани.
      – Скъпа, а колко да купя?
      – Толкова, колкото пъти го направихме тази вечер.
      Мъжът влиза в магазина:
      – Дайте ми пет кроасана.
      Замисля се…
      – Не, дайте ми, моля, три кроасана, един шоколад и близалка!


      С поничка вместо кроасан май повече върви?



      Коментар


      • Жена праща мъжа си до магазина за кроасани.
        – Скъпа, а колко да купя?
        – Толкова, колкото пъти го направихме тази вечер.
        Мъжът влиза в магазина:
        – Дайте ми пет кроасана.
        Замисля се…
        – Не, дайте ми, моля, три кроасана, един шоколад и близалка!

        Коментар


        • "Дееба скапаната държава"-мислеше си Пешо, неуспявайки да уцели контейнера за боклук, от осмия етаж!
          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            А знаете ли коя е най-голямата агенция за недвижими имоти в страната?

            ..ГЕРБ..
            взима ли комисионно от продавача?

            Коментар


            • А знаете ли коя е най-голямата агенция за недвижими имоти в страната?

              ..ГЕРБ..

              Коментар


              • Още по-голям виц е, че тоя милицьонер наистина си верва.
                Свине, свине.

                Коментар





                • Аз съм почтен човек и това мога да го гарантирам с действията си, обяви в предаването "Панорама" на БНТ зам.-председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов, който по-рано през деня напусна парламента и съответно поста председател на парламентарната група на ГЕРБ.
                  https://www.dnevnik.bg/politika/2019...9vPqwRLgTEpZeI

                  Коментар


                  • Путко Мафани смени попрището

                    https://www.sportal.bg/news.php?news...Ic86yNt8qpIvGE

                    ПРИЯТЕЛЯТ НА СТОИЧКОВ..

                    Коментар


                    • КЛАСИКА- Войник при психиатър. Психиатърът чертае разни фигури и пита войника какво вижда. Кръг:
                      - Гола жена! - казва войникът.
                      Психиатърът рисува триъгълник:
                      - Гола жена! - казва войникът.
                      Психиатърът рисува квадрат:
                      - Гола жена! - казва войникът.
                      - Абе, чеовек, ти имаш компулсивно психосексуално разстройство. Ти си развратник!
                      - А, да, бе! Аз съм бил развратник, а кой ми рисува досега голи жени?..

                      Коментар


                      • Стар и, надявам се, добре забравен виц:

                        Двама милиционера решили да си поговорят на колтурни теми.
                        - Знаеш ли, че на Маркс има живот?
                        - Не, това са само хипотенузи.

                        Макар че лесно мога да си представя в тази роля некои сега известни бивши милиционери...

                        Да, на други двама милиционера нещо "Запорожец"-ът им спрял. Излиза единият отпред и отваря капака: "Еее, ми моторът го няма, некъде е паднал!"
                        "Нищо, отзад има резервен" - успокоил го другият.
                        Last edited by Жан Бет; 05.04.2019, 09:22.

                        Коментар


                        • Вечерях с едно 16 годишно, направо ми завъртя главата!
                          -Ама това легално ли е?
                          -Предполагам. Имаше бандерол.

                          Коментар


                          • Педя човек - правоцъден министър.

                            Коментар


                            • Семейство не може да има деца и отиват на преглед.
                              Докторът им казва, че лечението ще им струва 10 000 €.
                              Хората теглят кредит за 5 год. и започват лечението. Лечението е успешно и те се сдобиват с момченце.
                              След 4 год. мъжът се разхожда със сина си в парка, когато случаен минувач казва:
                              – Какво хубаво момченце...... ваше ли е?
                              – Не, още го изплащаме ....Още една година и ще бъде мое.

                              Коментар


                              • от биографията на Данаил Кирилов

                                През 2001 г. Данаил Кирилов е шеф на кабинета на Костадин Паскалев, министър на регионалното развитие.

                                По-късно Данаил Кирилов учредява и адвокатско съдружие с дъщерята на Костадин Паскалев.

                                После - по предложение на Румен Овчаров става общински съветник от БСП.

                                2009 г. - областен управител от ГЕРБ.

                                Коментар

                                Working...
                                X