IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Млада двойка се готви за първата брачна нощ и майката на булката напътства дъщеря си;
    - Айде, дъще, иди при мъжа си и утре сутрин да кажеш какво е станало!
    - Ох, ма, мамо, утре сутрин вие ще сте на блага ракия, как да кажа пред всички, че сме правили с*кс?
    - Няма да го казваш направо, дъще, ами ако сте го правили веднъж, ще кажеш,, Привет,,! Ако сте го правили два пъти-,, Привет, привет,,... и така...
    Речено-сторено, отишло момичето при мъжа си, а на сутринта тича по стълбите и вика.
    - Мамоо, мамоо!
    - Казвай, дъще, казвай какво стана!
    - Привет, привет, привет... бонжур и мараба...

    Коментар


    • Дете пита баща си:
      - Тате, каква е разликата между бедата и нещастието?
      - Ами, сине, ако майка ти се качи в планината и падне в пропаст – това е нещастие. А бедата е това, че майка ти не иска да ходи никъде…

      Коментар


      • Майка и дъщеря си говорят:
        - Абе, маме, всеки път като ви дойда на гости и мъжа ти хич не се радва, що така?
        - Абе, мамо, нали го знаеш, че той е със забавени реакции - почва да се радва когато си тръгнеш.

        Коментар


        • Last edited by mathematician; 21.02.2023, 15:00.

          Коментар


          • - Аз на всички котки им викам "котангенс".
            - И що така?
            - Ами, щото иначе къде да го ползвам тоя котангенс, де го учихме в училище.

            Коментар


            • В книжарницата:
              - Имате ли някаква литература за дискриминацията на джуджета?
              - Вижте в ъгъла на най-горния рафт!

              Коментар


              • Гора, рекичка с езеро, поляна, тишина, спокойствие и млада жена се съблича да се изкъпе в езерото.

                Изведнъж изскача горския и вика:
                - Ааа, тука къпането забранено!
                Младата жена прикривайки интимните си части:
                - Е може ли така, защо не ми казахте по-рано преди да се съблека!
                - Е то събличането не е забранено.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                  Четиридесетгодишна богата девствена мома поръчала на агенция за запознанства да ѝ намери жених. Единственото условие било мъжът да е по-голям от нея и никога да не е спал с жена. Уредили я с някой си Вели Паликаров от село Тикале, Смолянско. След сватбата тя го завела в къщата си и му казала да се приготвя за Първата брачна нощ. Той незабавно почнал да изнася всичкото обзавеждане от спалнята. И когато тя, втрещена, го попитала ЗАЩО, чула тихия му гласец:
                  - Не знам как е с жена, ама ако е като с кафява мечка, много място ще ни трябва!
                  Туристка се изгубила в гората. Обикаляла дълго. Привечер чула чанове и стигнала до една кошара в която овчаря прибирал овцете. Помолила да я приюти. На другият ден той и показал пътека по която да стигне до близко село. Преди да си тръгне тя му предложила:
                  - С този голям "талант" да те взема в града? Имам няколко богати и самотни приятелки. Ще се уредиш като бей.
                  - Шо да ти ка'а женен съм, имам къща, деца и 300 овце за гледане. Мо'е да земеш брат ми. Он е ерген.
                  - И той ли е надарен като теб?
                  - Абе не знам. Ама преди години оноди една мечка и она още му носи мед.

                  Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                  Коментар


                  • Четиридесетгодишна богата девствена мома поръчала на агенция за запознанства да ѝ намери жених. Единственото условие било мъжът да е по-голям от нея и никога да не е спал с жена. Уредили я с някой си Вели Паликаров от село Тикале, Смолянско. След сватбата тя го завела в къщата си и му казала да се приготвя за Първата брачна нощ. Той незабавно почнал да изнася всичкото обзавеждане от спалнята. И когато тя, втрещена, го попитала ЗАЩО, чула тихия му гласец:
                    - Не знам как е с жена, ама ако е като с кафява мечка, много място ще ни трябва!

                    Коментар


                    • Един пич решил да си купи мотор - „Харли“.
                      Отива в магазина, избира най-готиния, целия хромиран и блести.
                      Продавача му казал:
                      - Модела е страхотен, само да не се повреди лъскавото покритие, затова трябва винаги да носите с вас две тубички вазелин и като видите, че ще вали - намазвате мотора.
                      Взел си пича мотора, носи си тубите с вазелина, ползва ги и всичко е наред.
                      Забил след време едно гадже, вози го нагоре-надолу и един ден мацето го кани на вечеря у тях да го запознае с техните.
                      Само, че у тях никой не е мил чинии от един месец и сега са решили, че който пръв проговори на масата, той ще ги измие. Момчето кимнало в съгласие и двамата прекрачили прага.
                      Минавайки през кухнята, гледа пича от вратата - камара съдове, неизмити от месеци. По време на вечерята младежът се понапил и решил да провокира останалите. Той рязко се изправил, отишъл при приятелката си, разкъсал ѝ дрехите и правил любов с нея на масата. Момичето останало видимо развълнувано, майката стояла засрамена, а бащата бил бесен. Но никой не продумал и дума. След известно време момчето пак се изправило, този път с решителна крачка отишло при майката и правило с*кс с нея. Майката останала видимо развълнувана, а дъщерята и бащата били адски разгневени. И все пак, никой не посмял да каже и думичка. След мъничко отвън се чула гръмотевица. Момчето извадило тубичката с вазелин, станало рязко от стола и в този момент бащата извикал:
                      - Спокойно бе момче, спокойно, аз ще измия съдовете, само спокойно...

                      Коментар


                      • ПРЕПОДАВАТЕЛЯТ ГО ИЗГОНИЛИ ОТ КЪЩИ,КОГАТО СЛЕД С*КС С ЖЕНА СИ ПО НЕВНИМАНИЕ КАЗАЛ:
                        "НА ПОПРАВИТЕЛЕН"!

                        Коментар


                        • Преобладаваща част от "каймака" на българския елит, всъщност се състои от утайката му!!!

                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	66.JPG
Views:	1
Size:	65.9 КБ
ID:	4025188


                            мда, Хорцето дето е със червен пипер и доматено пюре, тоест лошо копие на старото евтино Хоро,
                            със 5 човечета, а не четири - заиграва със 8 лв !!!!
                            Click image for larger version

Name:	67.JPG
Views:	1
Size:	80.9 КБ
ID:	4025189


                            еднакъв немски кашкавал във Лидл, тук 16лв, във Берлин 10 лв .....

                            Знам, че темата е за вицове, ама трагедия е, когато реалността е смешна
                            Last edited by Бедният брoкер; 12.02.2023, 20:23.

                            Коментар


                            • Click image for larger version

Name:	panazruk.jpg
Views:	1
Size:	38.5 КБ
ID:	4025083

                              Верно има такава фирма - проверих в ТР
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Отива Асан на интервю за работа. Питат го какво умее, той гордо: Помощник багерист!
                                - Какво означава това?
                                - Ами това ...дето багера не може, аз с лопатата!

                                Коментар

                                Working...
                                X