IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Изтрих дисплея на телефона с ракия и се появи надпис
    "А салатата ?"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Пробата, при изследване за зараза, може да е само ПОЛОЖИТЕЛНА или ОТРИЦАТЕЛНА.
      В БГ откриха и нов вид - СЪМНИТЕЛНА...

      Е, то така и некои девойки - не са много бременни, само малко....
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Пробата, при изследване за зараза, може да е само ПОЛОЖИТЕЛНА или ОТРИЦАТЕЛНА.
        В БГ откриха и нов вид - СЪМНИТЕЛНА...

















        Коментар


        • Мадам П. си мечтае за такава кола, ама има репо да плаща и пак ще фалира..Да сте мислили мадам ..
          Знам мадам , че не Ви е до хумор и не го разбирате.., а и хапчетата не си пиете..

          Коментар


          • Колко мъка има на този свят, Господи!!!

            доктор куин лечителката чете "овца нюз" и си мисли, че всички новини са реални ...... още повече, че днес е 1-ви април

            Click image for larger version

Name:	dkl.jpg
Views:	1
Size:	32.0 КБ
ID:	3571197
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар









            • About this website




              ovtzanews.blogspot.com



              Красен Кралев си купи кола за 300 000 лева








              ТАКА СА ГОЛЕМИТЕ СПОРТСМЕНИ..

              Коментар


              • Значи и макя му много я обичат..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Целият свят го обич..не виждаш ли..
                  Докато немаше карантина, там където минавах за по едно кааве, да си мериме .... пенциите, 2-3 го обичаха, ама 12-13 питаха за макя Му.
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Мадам Полки го боготвори..Щели да го пуснат с палатка да живее на Колежа, когото пак загуби репото и шитовете си..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

                      Обичаш го тоя човек !!!
                      преди наистина го обичаше ..... явно нещо му бяха обещали, но го излъгаха ..... сега вече стана най-големият му критик и много силно го мрази...

                      но българинът си е такъв, какъвто го е описал и Христо Ботев - "силно люби и мрази"..... нищо не се е променило за 150 години...
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Целият свят го обич..не виждаш ли..

                        Коментар


                        • Лежим с жената на спалнята, аз и разказвам за работата си, за проблемите си, за приятелите. Половин час тя не обелва дума. Питам я:
                          - Защо мълчиш?
                          - Мислех, че говориш по телефона.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            “Китаецът ми звъни…”
                            “Емирът ме чака…”
                            “Колегите със сълзи се молят”
                            “Днес ми се обади премиерът на Македония и ми се моли за лекарството. Дай ми само една опаковка, моли ме той”
                            “В ранни зори ми се обади канцлерът на Австрия Себастиан Курц и ми поиска още днес от нашите защитни облекла. Обадиха се и още пет - шест колеги.. Ще им направим услуга и ще ги ушием в нашите заводи, ако си намерят плат.”
                            "Докарахме вода на Перник от Родопите"/от същото интервю/ -за миг се зачудих къде точно е Белмекен?!












                            Обичаш го тоя човек !!!

                            Коментар


                            • “Китаецът ми звъни…”
                              “Емирът ме чака…”
                              “Колегите със сълзи се молят”
                              “Днес ми се обади премиерът на Македония и ми се моли за лекарството. Дай ми само една опаковка, моли ме той”
                              “В ранни зори ми се обади канцлерът на Австрия Себастиан Курц и ми поиска още днес от нашите защитни облекла. Обадиха се и още пет - шест колеги.. Ще им направим услуга и ще ги ушием в нашите заводи, ако си намерят плат.”
                              "Докарахме вода на Перник от Родопите"/от същото интервю/ -за миг се зачудих къде точно е Белмекен?!













                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                                - Не делай дурное лицо, немедленно пусти яйцо! Передай в Москву, что жив, здоровь - майор разведки - Иванов!
                                Това е от един средношколски виц в СССР, едновременно патриотичен и ироничен към КГБ..

                                Ето оригинала:

                                Не делай дурное лицо
                                и сразу отпусти яйцо!
                                В Москве скажи что жив-здоров
                                майор разведки Кузнецов.

                                https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A...7%D0%B8%D0%BA)

                                Коментар

                                Working...
                                X