IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Туркменистан забрани думата коронавирус, арест за носене на маска по улиците

    https://offnews.bg/sviat/turkmenista...-u-725414.html

    Коментар


    • Прибира се мъжът в къщи и вика :
      Жена,сваляй гащите.Научих за нова поза - бобър - да вземем да я опитаме....
      Завел той жена си на стълбището,надупил я и я отпердашил.
      Като свършил тя му рекла
      - E какво му беше новото,това си е най-обикновена задна прашка ! ....
      - Еййййй, аз забравих да ти кажа да захапеш парапета!


      Коментар


      • Арабски шейх, завършил в Москва, си спомнил за приятел руснак от студентските години:
        - Приятелю, ти ми спаси живота! Сега имам възможност и искам да ти се отблагодаря - ще ти подаря Ролс Ройс.
        - Моля те, недей, от КГБ веднага ще започнат да ме разследват.
        Какво ли не му предлагал шейхът, но руснакът не искал да приеме нищо, страхувайки се от всемогъщото КГБ. Накрая шейхът му предложил едноседмичен престой в харема си... Помислил руснакът и се съгласил. Още първата вечер шейхът го завел в харема и казал:
        - Избери която искаш и се наслаждавай! Тука КГБ няма!
        Огледал ги братушката, избрал си една и започнал да я милва - по косите, лицето, гърдите, надолу.... и замръзнал! Напипал не каквото очаквал, а девойката му проговорила:
        - Не делай дурное лицо, немедленно пусти яйцо! Передай в Москву, что жив, здоровь - майор разведки - Иванов!


        Коментар


        • - Е? У вас или в нас?
          - Господине, защо решихте, че съм съгласна?
          - Г-жо, нека си го кажем: коя друга 40-годишна жена, ще дойде на изложба на карбуратори?


          Коментар


          • Трима тираджии (австралиец, французин и американец от български произход) се събрали на един паркинг и си говорят. Австралиеца се хвали:
            – Къщата ми е в едно равно поле, като се прибирам надувам клаксона и като се прибера – камината запалена, яденето във фурната, а жената и децата ме чакат на верандата.
            – А моята къща е на един висок баир! – казал французинът. – Като се прибирам, пускам дългите светлини и като вляза вкъщи, шампанското е отворено и жената ме чака гола на леглото.
            – Аз пък – казал българинът в щатите – живея в една долчинка. Като се прибирам, спирам двигателя и пускам надолу по инерция. Като стигна, излизам тихичко от камиона, изключвам бушоните, вземам бухалката и отивам да чакам пред прозореца на спалнята – досега само един ми избяга…
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Сръбски наказателен отряд влиза в албанско село. Строяват всички мъже до стената и казват:
              - Ако някой от вас се чуства сърбин, да се отдели от групата.
              Десетина мъже излизат напред.
              - Добре, минете наляво. Други да се чустват сърби?
              Още десетина излизат.
              - Добре, вие минете надясно.
              Вдигат автоматите и гръмват останалите. Мислят малко и казват:
              - Я вие там, дето сте отдясно - марш до стената.
              - Ама нали сме сърби?
              - Истинският сърбин не може да се колебае...
              Застрелват и тях. Пак мислят малко.
              - Я и вие там отляво - до стената...
              - Ама нали сме истински сърби - не се колебахме?
              - Е да де, ама война е все пак. Трябва да има загуби и от сръбска страна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                Ако знаете какво е TDK 6O, BASF 90, вие сте в рискова група.
                +1!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                  Ако знаете какво е TDK 6O, BASF 90, вие сте в рискова група.
                  Мамка му,знам...

                  Коментар


                  • Ако знаете какво е TDK 6O, BASF 90, вие сте в рискова група.

                    Коментар















                    • Коментар


                      • 26-годишната рускиня обяви, че е в търсене на любов и качи разкошна серия от снимки на страницата си в социалните медии. Тя написа в Инстаграм: „Точна съм като часовник. Разтривам всичко, което мога да пипна на всеки 10 секунди. Търся очарователен сексуален партньор, който не е болен от коронавирус, за да прекараме следващите месеци в изолация и да се забавляваме по време на карантина".

                        Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/svyat/zashemetyavas...ews735501.html

                        Коментар


                        • Супер оферта за Банско!
                          Плащаш за ден,получаваш 14!
                          Добре дошли!!!

                          Коментар


                          • "ГАЛЪП" ПОДНАСЯТ ИЗВИНЕНИЕ...РЕЙТИНГЪТ НА БОРИСОВ ОТ 73%, Е ОБЩО СБОРНО ЗА 11г.УПРАВЛЕНИЕ..

                            Коментар


                            • Отива нашият тираджия на почивка в Турция и решил да се изкъпе в тамошен хамам. Влязъл вътре и се смесил с амуджите. Къпят се и пърдят хората без да се притесняват. Нашият тираджия не видял нищо лошо в това и той решил да пусне една. Чуло се едно пъъъййт... Гробна тишина... един от абитата се провикнал:
                              - Хасааааан заключи вратата има здраво дупе.
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар























                              • Коментар

                                Working...
                                X