IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Отидох да пазарувам в "Икеа". Изхарчих сума пари... На касата, девойката весело ми казва:

    - Благодарим Ви, че пазарувахте при нас!

    Вбесен и отговорих:

    - При тези цени, трябва да предлагате и свирка!

    А тя, още по-усмихната, ми отговори:

    - Съжалявам, но нашите магазини са на принципа "Направи си сам!"

    Коментар


    • Жена си е направила подробен списък за покупки, за да не излиза често. Маската я задушава, ръцете ѝ се потят в гумените ръкавици, чака половин час пред магазина, лавира между клиентите, пълни торбите, мъкне на касата, чака и подскача от кръгче на кръгче, не смее да пипне нищо, не смее да остави тежките торби, прибира рестото в отделна торбичка, едвам се мъкне до блока, гимнастика с ключовете, чудене как и с какво да натисне копчето на асансьора...
      И тогава асансьорът идва сам, вратата се отваря, вътре един мъж с дълъг шлифер, рязко разтваря шлифера, а под шлифера – чисто гол!
      Пред него женицата стои с изопнати от торбите ръце, полузадушена от маската, неволно насочва поглед точно в онази част от голотата му и изпада в ужас:
      - Боже, забравила съм да купя яйца!

      Коментар


      • Нагледно за борсовите операции.
        Представете си, след две седмици, жена ви отива на гости на майка си. Вие си поръчвате прост*тутка, за 50$, която ще дойде точно на 15-тия ден. Това е ФЮЧЕРС.
        Обаче обявяват карантина. Жена ви ще си остане в къщи следващите 60 дни. Това е форсмажор. Вие отчаяно се мъчите да препродадете 'фючърса' на някого, обаче и другите брокери ( мъже ) са в подобна ситуация. Звъните в близката стокова борса (публичен дом) , но от там ви казват, че всички стаи са пълни и не могат да вземат 'фючърса', но ако платите 40$ ще ви оттърват от него. Реализирате загуба от 90$.
        Нормален борсов ден. И кой спечели?

        Коментар


        • - А едно време и се пушеше в кръчмите...
          - Тате,какво е "кръчми"? Тате, защо плачеш?

          Коментар




          • По времето на “соц-а “, мъж хваща жена си в изневяра ... и започва да беснее :
            - Ако не бях партиен член, малеее, щях да те пребия, да острижа и да те изритам от къщи
            Жената :
            - Слава на БКП , славааа ...

            Коментар


            • В детската градина:
              – Ако искате да знаете, мене пък ме е донесъл щъркел!
              – А наште пък са ме свалили от интернет!
              – А пък аз съм от бедно семейство и тате всичко сам си прави.

              Коментар


              • Щом никотинът спира вируса,

                а алкохолът го убива - случаят е приключен.

                Отворете кръчмите, мамка му!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                  Прощавайте,с какво се занимавате?
                  - Професор по логика съм!
                  - Логика,казвате?...Не се обиждайте,но тази наука има ли някакво приложение в живота?
                  - Голямо! Веднага ще Ви дам пример! Кажете ми някакъв научен факт!
                  - Какъв факт да Ви кажа...Добре де,ето един - пушачите умират бавно и мъчително!
                  - Мерси! И сега,с помощта на логиката - ще установим друг факт! Значи - непушачите умират бързо и весело!
                  Само че има грешка в логиката на професора. Правилният извод е: непушачите умират бързо ИЛИ весело!

                  Коментар


                  • - Трябва спешно да ви оперираме!
                    - Докторе, а не може ли да я отложим? Половин година чаках ред за нови зъбни протези!
                    Кардиохирургът се замисля. Минава минута, две, пет...
                    - Докторе, защо мълчите?!
                    - Представих си: свирят Шопен, всички плачат, а вие лежите в гроба с красиви, равни, ослепително бели зъби!


                    Коментар


                    • Едно време имаше бригади. Много бригади. Нашето поколение с тях израсна.Бях вече студент четвърта година и ме пратиха с първокурсниците в едно сливенско село да берем грозде. А нашият институт по принцип е дамски. Мъжете сме като за кадем. И с цел ефективност решаваме: пет момичета берат грозде, а едно момче изнася щайгите от редовете. Ето тая тактика ми създаде големи неприятности...

                      Имахме един Людмил — хубавичко момче, ама голяма маймуна. Дето е той, все се кикотят. След една „тежка“ вечер едва се довлякъл до лозята и заспал в един ред. Момичетата от солидарност сами заизнасяли щайгите. Обаче една бдителна селянка го видяла и веднага го заяла:
                      — Защо не работиш?
                      — Уморен съм — рекъл и той кротко.
                      — Уморен ли? Мързелив си ти.
                      — Да. Много мързелив.
                      — И нахален! Ще се оплача от теб на началника. Как ти е името?
                      — Оплачи се. Името ми е Пенис.
                      И мушнал пак морна глава под лозата.


                      Та идва женището — червендалесто и мускулесто,слага ръце на кръстта и ми вика:
                      — Браво! Стоиш си тук, командире, ровиш си в книжките. А твоят пенис въобще не помръдва.
                      Бях като гръмнат.
                      — Как не мръдва? Вие откъде знаете?
                      — Ами не виждам ли? Момичетата се мъчат, а той клюма ли, клюма… Какво клюма, направо спи! За такова нещо трябва от комсомола да изключват!
                      — Слушайте, другарко, в края на краищата той си е мой.
                      — Така ли? — побесня тя. — До по-горните началници ще пиша! А тоя твой пенис… Ще видим! Главата му ще откъсна!
                      Машинално си стиснах краката. Тая с тия яки ръчища…


                      Коментар


                      • Коментар


                        • Прощавайте,с какво се занимавате?
                          - Професор по логика съм!
                          - Логика,казвате?...Не се обиждайте,но тази наука има ли някакво приложение в живота?
                          - Голямо! Веднага ще Ви дам пример! Кажете ми някакъв научен факт!
                          - Какъв факт да Ви кажа...Добре де,ето един - пушачите умират бавно и мъчително!
                          - Мерси! И сега,с помощта на логиката - ще установим друг факт! Значи - непушачите умират бързо и весело!

                          Коментар


                          • Матеев поздравления за желанието и усилията
                            но моето мнение е че силата ти е в темата за Короната.
                            Моля дай си почивка и се наслади на постовете на старите участници като Киро ,Синбад и т.н.
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Цв. Ризова:
                              - А има ли отказали се българи от летни записвания?
                              Николина Ангелкова:
                              - За радост - няма... но за съжаление няма и никакви записани...
                              Кире, питам нещо на лични.
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Цв. Ризова:
                                - А има ли отказали се българи от летни записвания?
                                Николина Ангелкова:
                                - За радост - няма... но за съжаление няма и никакви записани...

                                Коментар

                                Working...
                                X