IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В нашето семейство под карантина всеки се научи да готви, шие, пее. Сякаш сме в шоуто „Коранавирус търси талант”.

    След като над 40 дни преживяхме пандемия, вече ми е ясно защо след чумата ренесансовите картини са все с дебели жени, лежащи разпищолени и с извадени цици.


    ПП От два дни не дебелея, явно съм достигнал пика ...

    Коментар


    • Полицаят:
      - Седни на стола, за да те разпитаме.
      Адвокатът ми:
      - Отричай всичко!
      Аз:
      - Това не е стол!

      Коментар


      • Женско разказче.
        "Търкам с пясък една тава на мивката в двора и тъй съм я лъснала, че видех като в огледало за задно виждане моя съпруг , с гуменки в ръце, как се измъква по бял чорап навънка.

        Викам си , да му врътна ли една тава в тиквата или да го оставя да се измъкне и да тръгна като сянка след него... Ударих го с тавата, тъй реших.

        Падна по гръб, врътна бялото на окото и се кротна. Аз измих още пет шест тави, три тигана изтърках, 50 буркана стъклени преплакнах и седнах под асмата малко да почина.

        Гледам го тоз лежи в несвяст, па от лявата му страна се търкалят тебеширите на кака Минка на внучката. Станах, взех единия тебешир, та го очертах Митето, както съм гледала в "От Местопрестъплението".

        Вземах апарата, нащраках малко снимки, една пинцета зех и найлонови торбички , наскубах му коса и някой друг сопол и ги разпределих чинно с етикети за ДНК проби.

        Мале, как съм се залисала, чак нокът му изтръгнах за следствието, па тоя от болка ли що ли взе, че се събуди. Стана, залитна и като виде тебеширената фигура пак падна. Взе да се опипва, търси рана май.

        Аз му викам...

        -:Мите.... Хорейшио беше тука, прострелян си в далака, не ти дават много живот... Не е там далака бе пиле, то не мое сичко да ти е между краката... Както и да е. Казах му да ляга в очертанието и да не мърда, че екипа скоро пристига, ще го карат в моргата при патолога.

        Лежи.

        Нека лежи, че имам два тона сливи да закарам с комбито за ракия и дорде наготвя после, дорде се изкъпя, епилация тъй онуй, тоз да кротува.

        Бе ще му кажа после, че са сбъркали в лабораторията. Ай, отивам, че да не мръкне."

        Коментар


        • "Всичко тече, всичко се променя"
          Хераклит за асфалта на Дондуков

          We have no money, therefor we shall have to think...

          Коментар


          • Срещнали се Джеймс Бонд и Рамбо.
            Агент 007 се похвалил:
            - Веднъж ме пратиха на мисия в Сибир!
            През нощта,температурата падна до 40 градуса под нулата! Обаче,аз спокойно легнах да спя на голата земя! Ей,така,само по смокинг,без топли дрехи! А за възглавница ми послужи една голяма буца лед!
            Ветеранът от Виетнам му казал презрително:
            - Аз,тебе - повече не те уважавам,да знаеш!
            Бонд се учудил:
            - Ама,защо така?!
            Рамбо обяснил:
            - Само лигльовците спят на възглавници!

            Коментар


            • Има поверие, че "Граф Игнатиев" не е просто улица, а жив организъм, който просто отхвърля плочките и асфалта, с които се опитват да го покрият...
              п.п.Това май важи за повечето улици в София...
              We have no money, therefor we shall have to think...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение



















                Тури и руската закуска!
                И това ще мине ...

                Коментар











                • Коментар


                  • Гадателката на Берлускони Теодора Стефанова: Извънземните помагат на Бойко, чакат го светли дни

                    https://novini.store/%d0%b3%d0%b0%d0...7xv0nSBl1QQNkA

                    „ЕС ще се разпадне. Не по-рано от 2025 година ще се случи това и ние ще извървим пътя си. Колкото и да е странно, с Русия и Турция най-много ще си взаимодействаме. Евразия ще е най-големият проект, който ще е част от този нов ред.


                    Тези извънземни да не са Гела, Гергов и Златев- Путин..
                    Last edited by Kiro; 12.05.2020, 12:36.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BattleRoyal Разгледай мнение
                      Гражданите към Фандъкова: „Няма ли вариант да крадете, без да ремонтирате нищо?“
                      Велико
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Гражданите към Фандъкова: „Няма ли вариант да крадете, без да ремонтирате нищо?“
                        We have no money, therefor we shall have to think...

                        Коментар


                        • Един програмист отишъл на гости на свой приятел - пиaнист. Полафили, попийнали и пиaнистът решил да покаже на приятеля си своето ново пиано. Седнал той и се разсвирил. След около час приключил с репертоара и се обърнал към задрямалия си гост:
                          - Е, какво ще кажеш?
                          Програмистът отворил едно око и отговорил:
                          - Абеее... Малко е тъпо това, че клавишите не са надписани, но от друга страна много ме изкефи, че Shift-a се натиска с крак...

                          Коментар























                          • Коментар


                            • Из Пловдив:
                              – Виждал ли си Далай Лама, майна?
                              – Не, само кучи съм виждал да лай, майна.

                              Коментар


                              • Click image for larger version

Name:	karma.jpg
Views:	1
Size:	17.9 КБ
ID:	3595707

                                Коментар

                                Working...
                                X