IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    18
    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

    Коментар


    • Коментар


      • Притеснена мацка влиза в сексшоп:
        - Добър ден! Преди две седмици купих от Вас един вибратор..
        - Да,госпожо - какъв е проблема?
        - Ами,от него постоянно бие ток!
        - Това е чудесно,госпожо! Това е направо прекрасно!
        - Вие чувате ли се какви ги дрънкате! Кое му е прекрасното?
        - Как така - кое? Щом Ви бие - значи Ви обича!

        Коментар


        • "Мисля, че не ме уважава.." - си помисли тя отново препрочитайки sms на телефона си: "петя, върви на майната си!"..."Написал ми е името с малка буква!"

          Коментар


          • Коментар



            • Карикатурата на Чавдар Николов за ТерминалНО

              TERMINALNO.COM
              Равносметка

              Коментар


              • Коментар


                • Сега се сещам, че при Братя Грим - приказки има доста ловци и може да е някое момиче от там..Картинката е много добра..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от forman777 Разгледай мнение
                    Ами такива спомени имам от сериалите..Разбира се това са легенди и киноматография..Но за лъковете съм сигурен..
                    Сега прочетох за Вилхелм Тел - прав си, моя грешка, останала така в съзнанието ми, с арбалет е. Но пък съм запомнил, че е върху сина му. Виж за Робин нямам никакви спомени, но може и нда не съм чел достатъчно - хубава картинка все пак
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Ами такива спомени имам от сериалите..Разбира се това са легенди и киноматография..Но за лъковете съм сигурен..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от forman777 Разгледай мнение
                        Майстор Тел е с арбалет, А Робин Хут е с лък..И Хут го е правил този номер с ябълката.Явно пътуващ сюжет през средните векове..Майстор Тел започва със сина си опитите , а после с момичета ..Така събира привърженици в борбата срещу австрийците..
                        Хм, сигурен ли си? Аз имам други спомени от детството и едни филмчета, които ми прожектираха нашите? За Робин от Локсли пък хептен нямам спомен за ябълка, но може и да греша?
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Майстор Тел е с арбалет, А Робин Хут е с лък..И Хут го е правил този номер с ябълката.Явно пътуващ сюжет през средните векове..Майстор Тел започва със сина си опитите , а после с момичета ..Така събира привърженици в борбата срещу австрийците..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от forman777 Разгледай мнение
                            Арбалета е Вилхелм Тел- уцелвал ябълка сложена на главата на момиче..Момичето може да е спящата красавица отхапала ябълка и заспала..А може и да е момичето примамено от Баба Яга..
                            Ако арбалетът е Вилхелм Тел, то кой е стрелецът с лък? Защото, доколкото си спомням, Вилхелм Тел стреляше с лък и уцели ябълка от главата на сина си, а не от момиче, или греша?
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Арбалета е Вилхелм Тел- уцелвал ябълка сложена на главата на момиче- герой на Швейцария....Момичето може да е спящата красавица отхапала ябълка и заспала..А може и да е момичето примамено от Баба Яга..
                              Last edited by forman777; 24.06.2020, 10:44.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Без Нютон и Гейтс разпознавам три легенди/приказки, но четвъртата, този с арбалета и девойката до него, не зная.

                                Коментар

                                Working...
                                X