IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • - Искате ли вашите деца да приличат на вас?
      - Не! Защо са ми идиоти вкъщи?!
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • На съм цицоман, ама като слушам прогнозата на Ева Кикерезова по БНТ, някак си не мога да разбера какво ще бъде времето през следващите дни.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
          Стар евреин звъни на вратата на съсед.
          - Завчера,Вие ли спасихте внук ми от удавяне?
          - Да ...!
          - А шапката му къде е???

          Коментар


          • Стар евреин звъни на вратата на съсед.
            - Завчера,Вие ли спасихте внук ми от удавяне?
            - Да ...!
            - А шапката му къде е???

            Коментар



            • Един приятел се оплаква на друг:
              - Вече ми писна! Като се прибирам късно почерпен, влизам по чорапи, тихо се събличам в банята и много внимателно
              се вмъквам в леглото, а моята горгона веднага започва да крещи, да вдига скандали. Ужас!
              - Ами защо не пробваш като мен. Аз като се прибера пиян, трясвам вратата с всичка сила, тръшвам се на леглото до нея,
              щипвам я по дупето и й казвам:
              - Скъпа, хайде сега една свирка!...
              И никога досега не се е събуждала.






              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Един онанист стоял на прозореца и зяпал към улицата.По едно време видял някаква супер мацка с адски къса поличка и прозрачна блузка без сутиен. Нашият човек не пропуснал златната възможност и си изпердашил една яка ч*кия!
                След има-няма половин час, сладураната отново се появила. Майсторът на ръчния труд лъснал бастуна повторно. Но ето,че в един момент, мацката минала за трети път. Онанистът се провикнал възмутено:
                - Ей, ненаситнице! Спри се малко,че не мога да ти насмогна,ма!

                Коментар


                • Вицове с много смях
                  Vesela Gavrailova · 2 ч. ·
                  Един човек влязъл в малко антикварно магазинче, огледал набързо това, което било изложено, не намерил нищо интересно и тъкмо вече се канел да си тръгва, когато близо до вратата на магазинчето видял котка, която пиела мляко от малка купичка. Той веднага преценил, че купичката явно е древноегипетска - по всяка вероятност от времето на фараон Тутанкамон, 14 век преди новата ера. Човекът заговорил продавача:
                  - Извинете, господине, аз съм самотен човек и нямам нито семейство, нито приятели. А Вашето котенце толкова ми хареса!... Бихте ли ми го дали, ако обичате? То ще ми помогне да не се чувствам толкова самотен.
                  - О, не, не - отговорил антикварят. - Моите деца я обичат много и няма да понесат раздялата с нея.
                  - Но аз съм толкова самотен!... Вижте какво! Ще Ви дам 10 долара.
                  - Не, не, казах Ви - котката не се продава!
                  - Ох, защо не искате да ми влезете в положение?! Добре - ще Ви дам 50 долара.
                  След още няколко опита да навие продавача, онзи най-накрая се съгласил да продаде котката за 150 долара. Мъжът гушнал котето, но преди да излезе от магазинчето, се обърнал към продавача:
                  - А може ли да попитам нещо? Котенцето сигурно много харесва своята купичка и е свикнало да си пие от нея. Бихте ли ми я дали, за да й наливам млечице в любимата й купичка?
                  - О, не, не - казал продавачът.
                  - А ако Ви дам 10 долара?
                  - Не, не, моля Ви, това е съд от епохата на фараон Тутанкамон, 14-то столетие преди Христа... Аз така продадох вече 87 котки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    Боко искал "промяна на промяната".
                    https://www.youtube.com/watch?v=PoEyIJx3uM0

                    Коментар


                    • Боко искал "промяна на промяната".

                      Коментар


                      • Един ирландец си стоял в бара и се наливал юнашката. Дошло време барът да затваря – платил си нашия сметката, изправил се и веднага тупнал по лице. Опитал пак да се изправи – същия резултат. “Нищо”, помислил си той, “ще изляза на чист въздух, пък може и като поизтрезнея да се оправя”. Излязъл той, подишал малко чист въздух, опитал да се изправи и пак паднал по лице. Без да има особен избор човекът се прибрал с пълзене, извлачил се някакси в леглото и заспал като труп. На сутринта се събудил от крясъците на вбесената си жена:

                        - Животно такова, пак си се напил като свиня!

                        - Ама скъпа, почакай малко, вярно пийнах една-две бирички, ма чак пък пиян като свиня…

                        - Бе говедо, от бара се обадиха – пак си си забравил инвалидната количка там!

                        Коментар


                        • Стар руски кларнетист разказва на приятел:
                          Едно време бяхме страшен оркестър и свирихме навсякъде.
                          През 48 година свирихме на руския цар! Той много ни хареса и нареди да ни напълнят инструментите със сребро.
                          В тъпана влязоха 300 рубли.
                          В цигулката влязоха 220 рубли.
                          В скапания кларинет влязоха само 5 рубли!
                          През 52 година свирихме на чеченски атаман! И той страшно ни хареса и нареди да ни напълнят инструментите със злато!
                          В тъпана влязоха 300 жълтици.
                          В цигулката влязоха 220 жълтици.
                          В скапания кларинет влязоха само 5 жълтици!
                          През 58 година обаче свирихме на иранския шах. Той обаче хич не ни хареса!!! Нареди да ни заврат музикалните инструменти в задниците!
                          Тъпана изобщо не влезе.
                          Цигулката и тя изобщо не влезе.
                          А скапания кларинет влезе до си-бемол

                          Коментар


                          • https://www.investor.bg/novini/130/a...eniia--296928/
                            https://www.youtube.com/watch?v=FeVYz2otvi8

                            Коментар


                            • Бракоразводно дело. Съдията пита съпругата защо желае да се разведе.
                              - В началото мъжът ми ме уважаваше по 3-4 пъти в сдмицата. След няколко години почна да ме уважава по веднъж на една два седмици. След години на два три месеца. А последнитее две години въобще не ме е уважавал.
                              Съдията дава думата на съпруга за отговор.
                              - Господин съдия. Не казвам "уважаеми" защото думата придоби съвсем друг смисъл...
                              Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                              Коментар


                              • В неделя ходих до летище София да прибера дъщерята.
                                На светофар две ленти изчакваме да светне зелено в този момент през платното за ляв завой до нас без да намалява ни изпревари кола.
                                На връщане изчаквам за ляв завой и зад мене колона от 5-6 коли. Светва зелено и в този момент от платното за направо колата с мръсна газ потегля и влиза в завоя пред мене.
                                Аз обаче не се расърдих. От далече си личеше, това са солидни и уважавани господа които бързат за среща в гей клуб.
                                Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                                Коментар

                                Working...
                                X