IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Игнат Игнатов


    Григор Димитров е мъж на 30 години. Висок е 191 см, тежи 80 кг. Роден е в Хасково, а сега живее в Монте Карло с Лолита. Пецата е мъж на 29 години и е Класически Българин. Висок е 180 см, тежи 112 килограма. Роден е в софийски панелен квартал и сега живее в същия панелен квартал. Григор Димитров не знае за съществуването на Пецата, но Пецата знае за съществуването на Григор Димитров. И не само знае, но и се дразни от това съществуване. Григор Димитров знае, че цената на успеха е изключително висока. Трябва да имаш талант и да работиш много, адски много, за да постигнеш нещо. Пецата смята, че талантът и трудът нямат никакво значение. Единственото важно нещо в тоя живот е да имаш късмет. И връзки. Но той за съжаление няма нито късмет, нито връзки. Иначе щеше да е много по-напред от Григор Димитров. Във всяко отношение. Откъде накъде например Григор Димитров ще спи с такива красиви, световноизвестни жени, а Пецата не успява да навие дори грозничката Мими от съседния вход да си легне с него? Пецата смята, че е така, защото няма връзки, а не защото е полуграмотен, има огромно шкембе, а гърдите му висят като на свиня-майка. Пецата разбира много от политика, икономика, здравеопазване и телевизия. Към тях отношението му е еднозначно – “ай ше им еба майката връзкарска”. Най-много Пецата разбира от спорт. Защото постоянно гледа мачове по телевизията и нарича “Манчестър Юнайтед” – “наште”. Пецата гледа и тенис. Но не се радва на успехите на Григор Димитров. Според Пецата Григор Димитров е родоотстъпник, щото не бил дошъл на някакъв турнир в София навремето. Когато Григор Димитров бие, Пецата смята, че това е само защото има връзки. Пецата по принцип не харесва известните, защото му е ясно как са станали известни – с връзки. От известните харесва само Миле Китич и Волен Сидеров. Пецата мрази много Лолита, защото си ляга с Григор Димитров, а не с него. Нарича я с обидни епитети и често влиза във фейсбук-страницата й, за да я “храни”. Това му дава самочувствието, че е големата работа. Пецата е убеден, че светът е несправедлив. Ако беше справедлив, той щеше да живее в Монте Карло и да спи с “оная”, а Григор Димитров щеше да гние в панелния апартамент, да седи пред телевизора в размъкнатия си анцуг, да пие домашна ракия и да замезва със зловонно кисело зеле. Но така е, като няма връзки. Очите на Пецата се насълзяват от ракията и от завистта, той гаси телевизора, дотътря се до самотната си спалничка, тръшва се в леглото, пръдва и захърква.

    Коментар


    • Питат една стюардеса на ТУ-154 какво точно означава обозначението ТУ-154-4-2п
      И тя отговаря:
      - ТУ е от "Туполев", конструкторското бюро, 154 е броят на пътниците, а 4 е броят на екипажа - двама пилоти, навигатор и бординженер.
      - Ами 2п, какво значи?
      - Ааа, това сме ние двете с колежката....
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Двама братя евреи погребват баща си. По едно време единия пита другия:
        - Ици, много хубав часовник имаш. Откъде е?
        - Татко ми го продаде преди да почине.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          На пазара на труда в България има недостиг на висококвалифициран, нископлатен персонал.
          Също така в България няма достатъчно на брой бюра, щото да се настани на работа нискоквалифицирания персонал с високи претенции за заплатата си. Затова са и толкова популярни професиите платен протестиращ и платен интернет трол.

          Коментар


          • На пазара на труда в България има недостиг на висококвалифициран, нископлатен персонал.

            Коментар


            • Мъж влиза в зоомагазин и вижда клетка с папагал, който струва 1000 долара.

              - Защо е толкова скъп тоя папагал? - пита той.

              - Това е много рядка порода, а освен това и много интелигентна. Знае страшно много думи и ги употребява при разговор. - обяснява продавачът.

              Мъжът плаща и носи папагала вкъщи, слага клетката на масата, сяда пред нея и започва да чака. Чака час, чака два - папагалът не обелва дума.

              - Айде приказвай, бе! Кажи нещо! Я кажи: Гошо е пич, Гошо е пич.

              Папагалът мълчи. Ситуацията продължава няколко дни. Мъжът съвсем отчаян седи с зачервени очи, гледа клетката и гневно крещи:

              - Гошооо е пич, Гошооо е пич.

              Папагалът се обажда:

              - Гошо, я кажи каква е разликата между индукция и дедукция?

              Мъжът гледа и не вярва:

              - Егаси. Защо мълча досега, бе?? Не знам каква е разликата, дори за първи път ги чувам тия думи.

              Папагалът:

              - Ето видя ли? За чий тогава ми е да си разговарям с тебе?

              Коментар


              • Коментар


                • Според учени две дози ваксина на Pfizer/BioNTech не са достатъчни - сподели финансовият директор на групата!

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	259261379_4796052697150921_2945305080620119805_n.jpg
Views:	1
Size:	65.1 КБ
ID:	3832528

                    Коментар


                    • Нямало чипове за новите коли.
                      Така ще е , като ги слагат у ваксините...

                      Коментар


                      • -Помниш ли, кога ме взе за жена?!
                        -Е как, такава глупост забравя ли се...

                        Коментар



                        • На майката на Червената шапчица ѝ писнало Вълкът да оправя дъщеря ѝ. Купила едни стоманени гащи, заключила ги с катинар и пратила момичето да носи продукти на баба си. Тръгнала Червената шапчица към гората и изчезнала. Чакала майката, чакала, притеснила се и тръгнала да я търси. Среща по едно време горския и пита:
                          - Приятел, да си виждал едно момиче с Червена шапка и стоманени гащи?
                          - Тц, само един вълк с оксижен...
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Нощ. Чука се на вратата.
                            Тревожен женски глас: - Кой е?
                            - Поручик Ржевски, мадам!
                            - Пак ли ще говорите мръсотии и ще ми се натискате?
                            - Разбира се!
                            - Почакайте, търся ключа...






                            Коментар


                            • - Г-жо, не ми пишете двойка, че у нас знаете ли какво ще стане?
                              - Какво ще стане? Толкова ли е лош баща ти?
                              - Да, много е лош, като се ядоса на мама, ляга върху нея и така я натиска… а тя, горката, пъшка, охка…
                              - Ще ти пиша аз двойка, пък ти му кажи, че аз съм виновна. С мен да се разправя…

                              Коментар


                              • Заглавие от днешните новини: "Бейби бумът продължава: Родилното отделение на „Св. Анна“ е пълно с новородени".
                                Имало полза от изолацията и карантината.

                                Коментар

                                Working...
                                X