IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Зайчето се оплакало на горския цар - лъва - че вълкът всеки ден го издебва от храстите и го опъва. Мислил лъвът, мислил и заповядал - вълкът да опъва зайчето само веднъж седмично. Върви си зайчето по горската пътека, подскача, зад един храст изскача вълкът и го опъва - Чакай бе, лъвът заповяда само веднъж седмично !? - Това е за тази седмица - казва вълкът - Ето ще ти подпиша документ.
    На другият ден зайчето подскача из гората, изскача вълкът от един храст и го опъва - Чакай бе, лъвът заповяда веднъж седмично, нали се подписа - Сега е за другата седмица - казал вълкът - Ето ти документ !
    Така ден след ден, седмица след седмица.. среща лъвът зайчето, което носи дебела чанта, пълна с документи.
    - Как е зайо, наред ли са нещата ? - попитал лъвът
    - Ами ! Все същото, само съм затънал в бумащина и следя срокове...
    ..
    минали месец, два, може би година, промъква се зайчето между храстите, прескача по тревичките... никой не го напада - вълкът го застреляли ловци.
    - И аз сега какво да правя целия този архив ! - затюхкал се заекът
    Насила хубост - наужким лудост !

    Коментар


    • Младо семейство било закъсало с парите.
      Мъжът предложил:
      - Мило,довечера се провежда конкурс за най-голям пенис! Наградата е десет хиляди лева!
      А пък,ти най-добре знаеш колко съм надарен от природата!
      Жената,обаче се разфучала:
      - А бе,ти за това ли следва толкова време за инженер? За да се излагаш като последния скапаняк? В никакъв случай,не разрешавам!
      Обаче,вечерта пичът се прибрал късно с щастлива усмивка на лицето.Тръснал на масата една дебела пачка пари и се провикнал:
      - Мило,познай какво се случи?! Успях да взема наградата!
      Благоверната му побесняла:
      - Ами честта? Ами човешкото достойнство?
      Не те ли е срам да показваш най-интимния си орган пред хиляди хора?
      Мъжът я успокоил:
      - Ама,аз не го показах целия,бе,мило!
      Аз го извадих само наполовина,колкото да спечеля конкурса!





      Коментар


      • Мили дами - заключвайте си в шкафчетата "морковищата" че като вибрират ще изпадне носа на снежния човек
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Коментар


          • - Пепи, ти още ли си девствен?
            - Ами, зависи от коя страна ще го погледнеш.
            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

            Коментар


            • Коментар


              • Влиза жена при доктора, цялата в кръв и синини.
                - Къде се подредихте така?
                - Докторе, всеки път, когато мъжа ми се прибере пиян ме смазва от бой!
                - Мхм... Имам рецепта за вас...Следващия път като закъснее мъжа ви си пригответе чай от лайка и когато влезе започнете гаргара.
                Цлед 2 седмици идва жената при доктора - без синини
                - Докторе, вие сте просто магьосник! Мъжа ми с пръст не ме е пипнал!
                - Виждате ли колко помага да не дуднете..

                Коментар


                • - Имаш ли зелен сертификат Моше ?
                  - Имам Ребека !
                  - Истински ли е ?
                  - Разбира се Ребека, няма да дам 300 шекела за нещо фалшиво !
                  Насила хубост - наужким лудост !

                  Коментар


                  • Стана ясно от събитията с ексминистър Горанов,че живее в апртамент на приятел,управлява кола на приятел!Интересно при коя жена си ляга???

                    Коментар


                    • Преди години родителите имаха по 3-4-5деца!
                      Сега едно дете има по 3-4-5 родителя!
                      Климатичните промени са виновни,ужас!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        баси албанските реотани ....
                        Я вижте откъде взема и къде слага и дали кантара мери и ДВЕТЕ
                        Ми там е нъмбърът.

                        Кантарът мери двете, той взима парите за тях, но после прибира едното при себе си.

                        Ако купувачът е блейка или тъп, номерът ще мине.
                        Виж му само погледа: кое гледа и преценява – кантара или купувача, докато върши явно безсмслени неща?

                        Коментар


                        • Случка в хола:
                          - Скъпи, ела бързо!
                          - Що ма, гледам мач, какво има?
                          - Детето проходи!
                          - Хубаво, дай му една бира, да ми я донесе.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар





                          • А може и да оближеш не толкова леко ключалката....
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Баба и внучка разглеждат семейния албум. Там снимка на бабата и дядото като младоженци.
                              И внучката пита:
                              -Бабо, защо на тая снимка дядо е седнал, а ти си права?
                              - Ами защото снимката я направихме на другия ден след първата брачна нощ. И дядо ти не можеше да стои прав, а аз не можех да седна на гъза си.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                баси албанските реотани ....
                                Я вижте откъде взема и къде слага и дали кантара мери и ДВЕТЕ
                                https://www.youtube.com/watch?v=FkFfveMtmfw

                                Коментар

                                Working...
                                X