IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От историите на един таксиметров шофьор...
    Някаква мацка я качвам от Централна гара. Тя ме пита:
    - Може ли до Халите? Колко ще ми излезе?
    Аз и казвам:
    - Сигурно около 2 лева.
    - Ама аз имам точно 2 лева – да не излезе повече, че няма да мога да ви платя, предупреждава ме жената.
    - Питам я:
    - Тогава защо се качвате на такси, щом нямате пари? Сега, ако ни хване задръстване и сметката стане примерно 2.40, какво ще правите?
    А тя ми отговаря небрежно:
    - Тогава… ще се наложи да ви посвиря.
    - На какво ще ми свирите? - я питам.
    - Ами…на кавала! - казва тя и свежда глава.
    Гледам я - интелигентна жена ми изглежда, не и отива такива неща да говори, но ми стана любопитно и реших да я закарам.
    И наистина на Лъвов мост такова задръстване ни хвана – пожарни, линейки… Стигаме на Халите, а сметката е 2.80.
    Викам и:
    - И сега какво правим?
    - Ще ви посвиря - казва тя, отваря чантата си и вади отвътре един кавал. Сглобява го, изсвири ми една родопска мелодия, сгъна го, каза ми Благодаря ви и приятен ден и си изчезна…

    Коментар


    • Върви един човек из пустинята 3-4 дни, вече премалял от глад.
      - Е не ме интересува, режа го и го ям.
      Тогава вътрешният му глас се обадил и му казал:
      - Помисли, помисли...
      Човекът си казал:
      - А бе как ще го режа, ве ?!! Аз да не съм ТЪП.
      Вървял още 4-5 дена, не издържал и пак си казал:
      - Е няма, тоя път го режа и го ям.
      Вътрешният му глас пак се обадил и му казал:
      - Помисли, помисили...
      Човекът отново размислил и продължил да върви. Вървял така още 10 дена, вече не могъл да идържи и си казал:
      - Е не ме интересува, няма да мисля, режа го и го ям...
      Така и направил, отрязал го и го изял...
      Тогава вътрешният му глас се обадил и казал:
      - Ако беше помислил, щеше да го надървиш и да ядеш повече

      Коментар


      • Седи си човек в кафето, пуши и прави кръгчета от дима. Минава индианец и му казва:
        - Пич, внимавай какво говориш!

        Коментар


        • В детската градина все обличаха момченцата като зайчета, а момиченцата като снежинки. И ето сега резултатът - страхливи мъже и ледени жени.

          Коментар


          • - Мила моя,искаш ли да ти налея една ракийка?
            - Не,скъпи!
            - Ха сега,ти ме попитай?

            Коментар


            • Коментар


              • – И такива работи се случат през зимата – излезе виелица в планината, с последни сили и голям късмет се добрах до някакъв заслон, извадих телефона, за да звънна за помощ, и получих изненадващо съобщение: „Самотна дама на 30 години, общителна и с приключенски дух – само на сто метра от теб!”
                – И ти какво?|
                – За всеки случай подпрях вратата отвътре с пейката!

                Коментар


                • От всички пози, най-любима винаги ми е била "арбалет" - опъваш и бягаш.

                  Коментар


                  • За Йордановден в София, 1902 г.
                    „Един местен обичай. Съществува между българите обичай щото, послучай вчерашния праздник, да се къпят в студена вода за здраве. Това става или с поливане студена вода връз глава или с потопяване от другарите на този, когото ще къпят с дрехи в река, ако такава има в града или селото. Разбира се, че това става с изненадване.Тоя обичай си останал запазен и до сега. В София (в центъра подобно нещо няма) покрай реките са били извършвани вчера, както ни разправят, толкова потопявания, колкото никоя година хората не помнят. Особено много потопявания са станали в квартала „Перловец”, които са предизвикали дори негодуването на мнозина, защото били правени от развеселили се хора. При подобни потопявания, дори и стражар да присъствува, не може да помогне защото нерядко се е случвало да става подобно нещо и с тях.”
                    Български търговски вестник, год. X, 8 ян. 1902, бр. 5, с. 2.

                    Коментар


                    • Когато не е имало Фейсбук, само познатите ти са знаели, че си прост.
                      Древна китайска мъдрост
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • -Здравей.

                        -Здравей.

                        -Искам да ти кажа, че аз направих жена от съпругата ти преди 15 години.

                        -Аз я обичам, не ме интересува с кого е била преди, "това което не е било в твоята година, не ти причинява болка."

                        -Не, не ме разбра, аз съм пластичен хирург.

                        Коментар


                        • Псувните са като бонбони "Рафаело "-заместват хиляди думи!!!

                          Коментар


                          • Влиза един в кръчмата,поръчва си 5 бутилки водка и сяда на една маса... Келнерката му ги носи и го пита:
                            - Вие сигурно имате някакъв празник?
                            Той й отговаря:
                            - За първи път в живота си разбрах какво е мин€т...
                            Тя:
                            - Оооо! Та това е голям празник! По-добре да ви донеса шампанско!?
                            - Не! Този вкус не се отмива с шампанско...

                            Коментар


                            • Мъж стои в кухнята и кротко си похапва кисело мляко, току-що купено от магазина. Влиза жена му и пита:
                              - Ти какво ядеш, мляко ли? Защо не го остави за детето?
                              Мъжът, без да помръдне, отговаря:
                              - Има и за него!
                              И продължава да си хапва.
                              - Ами ако и аз искам?!
                              - Отвори хладилника, там има и за теб!
                              - А майка ми - тя не е ли човек, на нея няма ли да ѝ се прииска млечице?!
                              Мъжът се обръща, поглежда съпругата си и натъртено произнася:
                              - Купил съм за всички!
                              И се заема отново с млякото. Секунда пауза и жената изкрещява:
                              - Защо си похарчил толкова пари само за кисело мляко?!

                              Коментар


                              • Войници седят в окоп. Един от тях свива цигарка, слага я в устата

                                си и вдига глава, така, че върхът на цигарата да се подаде над окопа.

                                Чува се изстрел от вражески снайпер, куршумът запалва върха на цигарата.

                                Войникът сяда на земята, доволно всмуква от цигарата,

                                изпуска кръгчета дим и казва:

                                -Онзи снайперист е голяма работа. Направо ми икономисва кибрита.

                                -Ама това не е ли опасно? – пита седящият до него боец.

                                -Не е, бе. Аз като пуша не гълтам дима...

                                Коментар

                                Working...
                                X