IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Успял е този мъж, който пие коняк по-стар от жената, с която спи

    Коментар


    • Жена влиза да пазарува в супермаркета. Мъжът и понеже не харесва да пазарува остава да пуши с обещанието да я настигне на касите. Магазина полупразен и с подготвеният списък тя напълва количката. На касата също няма хора, плаща прехвърля стоките в две торби и ядосана тръгва да излиза. На входа вижда нейният чак сега влиза. И с въпроса: "Къде се моташ бе?" му тиква торбите в ръцете. Тръгва и поглежда той още стои на място. "Аде, докога ще те чакам?" И продължава припяно напред, а той подтичва с торбите след нея.
      Стига до дома хвърля палтото на стола и отваря хладилника: "Подавай бързо да наредя, че пак ще натрупа лед." Докато подрежда долното рафтче на фризера усеща две ръце я хващат отзад и почват да и повдигат полата. Приятно изненадана си мисля "Ей от кога не се беше сещал."
      Свършват. Тя се изправя оправя си полата и се обръща да го похвали. Той най-после освободил ръцете си маха маската. И какво да види не е нейният!
      Внимавайте, с тези маски стават грешки!
      Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

      Коментар


      • Истинския таксиджия дори и при секс задава резония въпрос:
        - Сега,къде?

        Коментар


        • Мъж отива при сексолог.
          - Докторе, много обичам жена си...
          - Не, не, не сте за мен, за психиатър сте!

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	271700379_886816415347784_4481055383420987851_n.jpg
Views:	1
Size:	101.9 КБ
ID:	3860167

            Коментар


            • Най-ползваните уреди във фитнеса са кантара и огледалото

              Коментар


              • Иванчо идва на училище и казва на учителката: - Госпожо! Аз повече няма да идвам на училище. - Защо бе, Иванчо – заинтересувала се учителката? - Заминавам за Америка. Получих писмо от дядо ми. Много му се е влошило зрението. Почти е ослепял. А той там в Америка има 2 завода, ранчо и верига магазини, затова аз трябва да отида там и да се грижа за него. - Ама Иванчо, кажи на дядо ти да направи нещо друго. – предложила учителката. - Да продаде всичко. Да дари парите на Червения кръст и да дойде тук. А тук ние в класа ще поемем шефство над него и ще се грижим за него. - Ама госпожо – отговорил Иванчо. – В писмото ясно си пише, че дядо е ослепял, а не е изкукуригал.

                Коментар


                • Две кифли си говорят:

                  - Муцка, пък да знаиш снощи излизах с интелектуалец
                  - И кво, разправяй
                  - Еми, ходихме на опера
                  - Ауу, много яко и после
                  - Ми, после ме води на гурме ресторант, храна, вино знаеш как е
                  - Ауу, супер и после
                  - Ми после ходихме у тях. И да ти кажа, муцка, интелектуалците имат пениси
                  - Кво е туй ма муцка?!?!
                  - Ми същото като х...., ама по-малко и по-меко


                  Коментар


                  • Двама евреи.
                    - Моше, ако имаш два мерцедеса ще ми дадеш ли единия?
                    - Разбира се!
                    - Моше, ако имаш две яхти ще ми дадеш ли едната?
                    - Разбира се, без проблем
                    - Моше, ако имаш две кокошки ще ми дадеш ли едната?
                    - Е, това не е честно! Знаеш, че имам само две кокошки...

                    Коментар


                    • Зеления сертификат не е за това , че сте здрави.
                      Той удостоверява ,че сте послушни...

                      Коментар


                      • Мечо Пух не искаше да се жени, но мисълта за медения месец го влудяваше

                        Коментар


                        • ББ към ДП

                          - Дельо, имаш ли читав готвач?
                          - Чух че Шеф Токев бил добър.
                          - Добре брато, чуеш ли, че влизаме първо него вкарваме...

                          Коментар


                          • Детенце казва на майка си:
                            - Мамо, искам братче!
                            - Баща ти е в чужбина още няколко месеца, като се прибере ще говоря с него!
                            - А защо не го изненадаме?

                            Коментар


                            • Една стара стара мома не излизала навън, за да не среща мъже. Мъже – това било неприлично за нея.

                              — Е, какво неприлично, питали я, нали са облечени?
                              — А отдолу са голи!

                              Коментар


                              • Разликата между овчарския скок и скока в цените е, че при първия пръта се поставя отпред, а при втория - отзад.

                                Коментар

                                Working...
                                X