IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Фолксваген спира доставки на коли за Русия - ще работи само за Перник...

    Коментар


    • Не мога да разбера тези които си ходят да обядват в къщи!?
      Каква психика трябва да имаш,за да отидеш два пъти на работа в един ден???

      Коментар


      • В училище ни учиха, че XXX са римски числа.Написах в гугъл XXX, и римляните наизскачаха голи....

        Коментар


        • 5-годишният Петьо, на въпроса:
          - Какъв искаш да станеш, когато пораснеш?
          - Ерген, кат’ чичо Гошо…
          Всички били изненадани. И най-много от всички - на чичо Гошо жена му.


          Коментар


          • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
            От мъжки форум!
            - Нормално ли е,единият от тестисите ми,да е по голям от другите два?

            Нормално е, ако си се ваксинирал с еднократната ваксина на Янсен.
            Ако се ваксинираш с двукратните дози, то двата ти леви тестиса ще са напълно еднакви с двата десни.

            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • От мъжки форум!
              - Нормално ли е,единият от тестисите ми,да е по голям от другите два?

              Коментар


              • Завряният зет Малинов, иначе кротък, но изтормозен до крайна степен човек, хванал тъща си, провесил я през терасата и и говори:

                - Трифонов от съседния вход гръмна тъща си с ловната пушка, Колев я удуши, вещицата, а Иванов премаза главата и с чук... Аз не съм садист и те пускам... Живей, ма!!!

                Пояснения за героите:

                Трифонов - оправдан - нещастен случай при лов на едър рогат добитък;

                Колев - оправдан - временна парализа на мускулите на ръцете;

                Иванов - оправдан - той кротко си забивал пирон в стената, когато тъщата сама се завряла под чука;

                Малинчов - оправдан - тъща му била просто ангел и сама си полетяла от терасата...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                  [ATTACH=CONFIG]n3880478[/ATTACH]

                  Шел повиши цената на бензина и актуализира логото си...
                  мидена ферма дълбока

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	274993447_7772225996136508_4079474908403439139_n.jpg
Views:	1
Size:	76.7 КБ
ID:	3880478

                    Шел повиши цената на бензина и актуализира логото си...

                    Коментар


                    • Господине, трябва да изпълня една формалност и да поискам ръката на дъщеря ви.
                      - А кой ви каза, че е формалност?
                      - Гинекологът.






                      Коментар



                      • Жената на Зеленски го буди през нощта и му казва:
                        - Ставай, Путин те търси.
                        - На кой телефон?
                        - На никой, на вратата е

                        Коментар


                        • Детството свършва тогава,когато родителите започнат да крият ракията от децата си.

                          Коментар


                          • Габровецът отсякъл - докато не се нормализира международното положение, атлас на децата не купувам..

                            Коментар


                            • От Нова Година до днес съм свалил 8 кг,..
                              суджук от тавана!!!

                              Коментар


                              • Мъж влиза в претъпкано заведение. Вижда красиво младо момиче, което седи само на една маса и се приближава към него: - Извинете, дали е свободно при вас? - Какво? - изкрещява момичето. - Предлагате ми да спя с вас срещу заплащане? Как си позволявате! Цялото заведение притихва и вперва очи в изчервения мъж. Той притеснено се отдалечава и сяда на бара. След малко девойката отива при него и тихо казва: - Много се извинявам, студентка съм по психология и имах за домашно ... да наблюдавам реакциите на някого, който е поставен в изключително неловка ситуация. - Петстотин лева? - изкрещява мъжът. - Каква е тая тарифа бе? Нали досега ми обясняваше за 100!

                                Коментар

                                Working...
                                X