IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде изядохте дървото?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
    Мен дървото ме цапардоса на 3 места - ATERA, SFTRD и 0ЕА Болката не е силна, но я има
    Споко, тия поне снасят дивидент да облекчи болката. И аз съм там.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX
      Мен дървото ме цапардоса на 3 места - ATERA, SFTRD и 0ЕА Болката не е силна, но я има
      Щатливец и ти завиждам благородоно, Радвай се, че дървото е хартиено. Има и друго за което и адът е цвете, знаеш ))
      Относно Техниката - в бърз план спокойно може да бие фундамента а за да се асимилира - не се иска само опит и усет, но и акъл!!!)). Не всеки е дорасъл. Може би дори на тони75 някой ден ще му уври акъла, (ДАНО ) че хартиената ценова компонента съдържа и "технична съставка" макар според мен просто да опитва и вербални форумни ефекти )))
      А и какво е един пазар ако не търсене-предлагане (според бръмбарите в главите на купувачи продавачи и играчи!?, което фундаментът не може да опише)
      Зад техниката стои брутална математика, такава, че фундаменталната "ряпа да яде". Играчорите кланящи се на фундамента, просто хал-хабер си нямат, успани в тяхната квазиреалност.
      КАто те знам, че харесваш истинския фолк, Да си спомним за достойното представяне на Янис Варуфакис(теория на Игрите, - на светлинни години от черешарят, много светлинни години ), а и за да не сме тотално валат - братски поздрав за изялите дървото - https://m.youtube.com/watch?v=zaPlyU...DQMH-KuxOAPA3E

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение



        не издържа, значи

        още пролетта при 2,16 при ХИм ти бях казал, че няма да издържиш и ще влезнеш ............. мда, виждаше, че те сърбят ръцете още тогава...

        това е най-трудното нещо в играта ......... да държиш кеша

        успех
        Бъфф.....опипвам почвата...... цкб си купих обратно пакета на 100% но хим 33% а ПИБ само 18% от първоначалния пакет ....ама там играта ми е друга

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
          Нмхммм ....... Изядох дървото на 3 места.... Купих пиб, ццб и хим съответно на 3.9, 1.75 и 2.15 за общо 8% от протфейла...... Засега средно по тез позиции минус 6% капиталовА.......нямам проблем още не боли все пак това е минус 0.5% на целия протфейл....засега ще чакам.....хубавото е че нямам кредити в момента кеш си идва регулярно......ще видим докъде ще я докарам......впрочем пакетите които купих преди това бяха продадени на 4.10, ...... 2.03....... И 2.4 за хим


          не издържа, значи

          още пролетта при 2,16 при ХИм ти бях казал, че няма да издържиш и ще влезнеш ............. мда, виждаше, че те сърбят ръцете още тогава...

          това е най-трудното нещо в играта ......... да държиш кеша

          успех
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Аз изчезнах от Sunny Optical с 10 % минус

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
              Та да върнем темата по-нагоре във форума.

              Айде сега споделете. Аз си признавам без бой. Две позиции с минус 45% (Азия). Не успях да затворя навреме.
              Кои са?

              Коментар


              • BREF, ATERA, SIRMA

                Коментар


                • Мен дървото ме цапардоса на 3 места - ATERA, SFTRD и 0ЕА Болката не е силна, но я има

                  Коментар


                  • Оглеждам се да вляза в трейдинга ..... Ако успея на около 6.5 ще е супер

                    Коментар


                    • Нмхммм ....... Изядох дървото на 3 места.... Купих пиб, ццб и хим съответно на 3.9, 1.75 и 2.15 за общо 8% от протфейла...... Засега средно по тез позиции минус 6% капиталовА.......нямам проблем още не боли все пак това е минус 0.5% на целия протфейл....засега ще чакам.....хубавото е че нямам кредити в момента кеш си идва регулярно......ще видим докъде ще я докарам......впрочем пакетите които купих преди това бяха продадени на 4.10, ...... 2.03....... И 2.4 за хим

                      Коментар


                      • Та да върнем темата по-нагоре във форума.

                        Айде сега споделете. Аз си признавам без бой. Две позиции с минус 45% (Азия). Не успях да затворя навреме.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                          Речи си , -речи си и ще ти мине!
                          Инак (кът кахърно) и Дяда ти ша тъ подмине!
                          мани, )) само на четири очи бих ти рекло, щото си мъдър и ще разбереш ...
                          Сега по-добре да гледаме на индексо, че поне там да не изядем сапа ))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            При мен нещата са на кантар, -3% капиталова загуба до момента и +4% дивидентна доходност !
                            То и индекса се държи засега, та и "дървото" да е поносимо! Още сме без каските))
                            (пу пу не е препоръка)))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                              Има ли нова информация?
                              При мен нещата са на кантар, -3% капиталова загуба до момента и +4% дивидентна доходност !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Къде се загуби бе човек!? Не видях навреме темата
                                ИНформация има, ама не е за споделяне Удари ме дървото но не при артиите,
                                При артията сме шест Надявам се и ти така

                                Речи си , -речи си и ще ти мине!
                                Инак (кът кахърно) и Дяда ти ша тъ подмине!

                                Коментар

                                Working...
                                X