IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде изядохте дървото?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

    Не се коси Преци! Рано е йоще. То с “гризването на дръвцето” е малко като с “текущата доходност” на партафело, само че с обратен знак. Докато му се не види края, се не знае “кой кум, кой сват, кой на булката брат”...
    Не се кося, чичо Манчо! Ей така спонтанно беше, да внесем весели нотки и да бутнем темата за дръвцата Мерси за включването, На всички ни е ясно, че борсовата оценка е като спрелия стрелкови часовник - показва точно, но само 2 пъти в денонощието Ами ще изчакаме следващите оценки, свикнали сме вече на обезценки

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Аз толкова дървета съм изял през годините, че вече не им обръщам внимание Дето се вика - свикнал съм Ма така като гледам SOFIX на какво ниво се намира в момента явно бая народ е изял дървото
      Има го тоя момент с претръпването След 2008-а не може вече да се депресираме от пируетите на някаква си хартиена избушвация Но имаше и руски лаф от стара песен, започвайки така: "Ваше благародие, гаспажа Удача ...."
      А лафът беше: "Не везьот нам в ....(картах), повезьот в любви"..., - всяко зло за добро, да го кажем накратко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Поредното тримесечие ще отметнем в края на отчетния месец!
        Да избършем влагата в очетата и поизплачем мъката ...
        При мен също има дръвце и то е чез. След правилното изчакване на ниво 200, си позволих да добавям на по късен етап, та сега средната е леко над текущата. Хубаво е рекъл Костолани, да не се гони артия, но се сетих за този му съвет със закъснение.
        Не се коси Преци! Рано е йоще. То с “гризването на дръвцето” е малко като с “текущата доходност” на партафело, само че с обратен знак. Докато му се не види края, се не знае “кой кум, кой сват, кой на булката брат”...
        Vanitas vanitatum...

        Коментар


        • Аз толкова дървета съм изял през годините, че вече не им обръщам внимание Дето се вика - свикнал съм Ма така като гледам SOFIX на какво ниво се намира в момента явно бая народ е изял дървото

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
            Някой да има нещо да каже?
            Поредното тримесечие ще отметнем в края на отчетния месец!
            Да избършем влагата в очетата и поизплачем мъката ...
            При мен също има дръвце и то е чез. След правилното изчакване на ниво 200, си позволих да добавям на по късен етап, та сега средната е леко над текущата. Хубаво е рекъл Костолани, да не се гони артия, но се сетих за този му съвет със закъснение.
            Last edited by precakanoto; 23.10.2019, 18:05.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
              Някой да има нещо да каже?
              sftrd, chim, cenhl

              ръст на протфейла от началото на годината 5 % без отчитане на дивидента общо около +10%

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Някой да има нещо да каже?
                Давай, ти си първи да се изкажеш

                Коментар


                • Някой да има нещо да каже?

                  Коментар


                  • Дървото го чакам скоро от пропуснати ползи от бъдещи периоди при Свилоза.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      някой да иска да каже нещо?
                      При този пазар е трудно да не си "изял дървото", ако имаш акции. Аз съм на -16% за последните 2 месеца. Било е и доста по-зле през 2008 г.

                      ПП. Абре Софикс, тебе от фонда ли те накараха да си смениш ника.

                      Коментар


                      • някой да иска да каже нещо?

                        Коментар


                        • Агресивен бик
                          Защо си изтри коментара ,че си останал с 75 лева и всичко друго ти е в акции?
                          Да не обърка нещо?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                            Има ли нова информация?
                            от къде да дойде такава информация след като всички на бфб купуват на дъна и продават на печалба

                            какви дървета??? ....... в този форум никой не губи ............. пари губят само онези които не пишат във форума
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                              Има ли нова информация?
                              Фен съм на твоите теми! За съжаление, не мога да се похваля с дървото.
                              Затова не се обаждам много. В кеш съм на 75%.
                              Как го виждаш корективния период, колко време очакваш да глътне ?

                              Коментар


                              • Има ли нова информация?

                                Коментар

                                Working...
                                X