IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде изядохте дървото?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами точно с този SAP, как хубаво звучи на немски само, в момента "ям дървото" (или САП-а, според предпочитанието) и като, че ли ще е дългосрочно. Т.е. не съм го "изял" съвсем, защото не съм продал все още, но само той ми свети в червено и... така. Доста зле им се отразява "специалната операция" на малкия диктатор с огромните амбиции. Не, че е нещо кой знае какво, защото теглото му в портфейла ми е сравнително малко, но... не е приятно все пак.
    Last edited by Чичо Манчо; 07.04.2022, 18:29.
    Vanitas vanitatum...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

      Крети, а ти какво дърво пое през 2007 ?
      По темата сме
      12-годишно отлежало
      Купувах 3 години поред акции на САП с 40% дисконт като техен служител.Можеха просто да ми ги дадат безплатно...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Боби, днес пак сте на червено
        Крети, а ти какво дърво пое през 2007 ?
        По темата сме

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

          Пари се къртят сега на бфб. Няма да завиждаш!!!
          Ядохме дървото някога. Сега сме на профит.
          Защо ми се струва, че си ял дървото някога и оттогава още не си го преглътнал!
          Кораво дърво ще да е било. Направо Габър
          Боби, днес пак сте на червено

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
            на БФБ са големите бобри
            Пари се къртят сега на бфб. Няма да завиждаш!!!
            Ядохме дървото някога. Сега сме на профит.
            Защо ми се струва, че си ял дървото някога и оттогава още не си го преглътнал!
            Кораво дърво ще да е било. Направо Габър

            Коментар


            • на БФБ са големите бобри

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Във форума има само един безгрешен - Интата Той винаги е от печелившата страна на сделката Ние му вярваме, но по-важно е той да си вярва
                Актуална тема
                https://www.youtube.com/watch?v=6GYiFweuzmg
                Да споделим мъката (разпъвайки) ))



                Дървото при мен се нарича "гоуем % кеш"
                Ще го използвам по предназначение...
                Last edited by precakanoto; 04.04.2022, 19:20.

                Коментар


                • Във форума има само един безгрешен - Интата Той винаги е от печелившата страна на сделката Ние му вярваме, но по-важно е той да си вярва

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Хаха, ами да... какво ако някъде сме загубили 5 лв., ако по другите места сме спечелили 50

                    Хайде, да покажа че не съм безгрешен: Изядох леко дръвце при дървото Син Карс! В някакъв момент преди месеци се подлъгах от резкия спад и хванах падащата кама. Реших че след такъв спад ще има корекция нагоре и ще изкарам някой лев от спекулка, но ... Средна 1,32
                    Добре че го играх с джобни пари и загубата е незначителна, но пък поучителна
                    Тъкмо бях почнал да си мисля, че си безгрешен и ти развали впечатленията ми !

                    Коментар


                    • Дървото ) си го ям повече от 10г. ) , затова че държа най-голямото дърво ) любимата на Полки и безкозовия безсмислена акция ))
                      Умереният риск винаги печели ! ))))))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                        Няма мераклии, явно всички са акордеонисти !
                        Хаха, ами да... какво ако някъде сме загубили 5 лв., ако по другите места сме спечелили 50

                        Хайде, да покажа че не съм безгрешен: Изядох леко дръвце при дървото Син Карс! В някакъв момент преди месеци се подлъгах от резкия спад и хванах падащата кама. Реших че след такъв спад ще има корекция нагоре и ще изкарам някой лев от спекулка, но ... Средна 1,32
                        Добре че го играх с джобни пари и загубата е незначителна, но пък поучителна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                          Няма мераклии, явно всички са акордеонисти !
                          Мощно в джаза !!
                          Ако не в джаза - на черешата
                          Я всегда буду твоим поводом напиться.

                          Коментар


                          • Няма мераклии, явно всички са акордеонисти !

                            Коментар


                            • Ма не се бутайте! Изчаквайте се! Леле тия хора нямат търпение да си излеят мъката

                              Коментар


                              • Айде., да споделим , не остaвяйте мъката да ви съкруши...
                                напред към катарзиса

                                Коментар

                                Working...
                                X