IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    За него не знам какъв инженер е, обаче, ти тази вечер се прояви като истински фараон и последен “загроби” като в древна египетска гробница старата соц. - кап. тема. Трябва да ти се признае имаш стил на фараон
    Нея тема я заробиха модераторите. Незнайно защо решиха, че секса е нещо лошо. Че то има ли по-важно от него не знам? Виж даже Ив как ги разконспирира без да знае какви са били изтритите коментари Ама то тя си беше изчерпана. Бяхме зациклили вече. И въпреки това аз съм доволен. Мисля че много хора почнаха да разбират че няма разлика между социализъм и комунизъм и че дори и да имаше разлика, тя не е свързана с икономическия растеж
    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      Малии, май и ти си инженер колкото и той?
      За Фурие чувал ли си?
      За него не знам какъв инженер е, обаче, ти тази вечер се прояви като истински фараон и последен “загроби” като в древна египетска гробница старата соц. - кап. тема. Трябва да ти се признае имаш стил на фараон

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Малии, май и ти си инженер колкото и той?
        За Фурие чувал ли си?
        Ето и поредното правило. Не е важно колко знаеш, а колко си мислиш че знаеш Добрият бригадир взема акъл и от общака. А ти познаваш ли ме, за да знаеш какво знам? За Фурие е чувал дори и най-некадърния инженер. Ако не беше чувал е нямало как да завърши. Не само че знам ами имам такова чудо и си го ползвам от години. Пак казвам, че на Тодор не съм го виждал, но принципно устройството работи. Проблемите в подобен род устройства са от съвсем друг характер. Но това не е темата или поне не ми се разговаря на тази тема. Приеми че не знам и да приключваме
        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

          Не ми трябва да чета за да знам че е ефективно. Все пак съм завършил две инженерни специалности. Ето го и второто правило на успеха. Не чети а мисли. То всичко пише, както и обратното. А иначе дори и Тодор не знае основната полза от економайзера. Поне не го е написал никъде ако го знае.
          Малии, май и ти си инженер колкото и той?
          За Фурие чувал ли си?
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
            Темата е обречена на неуспех. Да спориш с българи конструктивно е като да водиш преговори с някое племе в Африка или некъв диктатор. Всички са прави,всички знаят и всички ти скачат като изразиш критика. Отписал съм всякакви инциативи в бг. Форума го използвам да ударя някоя псувня на император или да покажа нестандартно мислене, ама да говоря за успех и щастие тук. Omg
            Я и ти, се включи , това е силен сигнал за тренда , макар и да го отричаш.

            https://www.youtube.com/watch?v=YKy4riaOBMk

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              То има цяла тема за това. Там е доказано с формули от топлотехниката какъв е ефекта. Точно 0. Нула.
              Но като ви мързи да четете е така.
              Добре поне че не си се вързал. Каквато и да е причината.

              Не ми трябва да чета за да знам че е ефективно. Все пак съм завършил две инженерни специалности. Ето го и второто правило на успеха. Не чети а мисли. То всичко пише, както и обратното. А иначе дори и Тодор не знае основната полза от економайзера. Поне не го е написал никъде ако го знае.
              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                Защото продукта е готин. И ефективността му не е нулева за мен. Готин е но само като идея. И това не може да се патентова. Наскоро разговарях с директор на голяма международна компания в сферата. Хората това го правят откак се помнят. А иначе идеята е ефективна. Качествата на точно неговия продукт не са ми известни. Веднъж се разходих напразно а аз по два пъти не се разхождам. Принцип
                То има цяла тема за това. Там е доказано с формули от топлотехниката какъв е ефекта. Точно 0. Нула.
                Но като ви мързи да четете е така.
                Добре поне че не си се вързал. Каквато и да е причината.

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Темата е обречена на неуспех. Да спориш с българи конструктивно е като да водиш преговори с някое племе в Африка или некъв диктатор. Всички са прави,всички знаят и всички ти скачат като изразиш критика. Отписал съм всякакви инциативи в бг. Форума го използвам да ударя някоя псувня на император или да покажа нестандартно мислене, ама да говоря за успех и щастие тук. Omg

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Що го лъжеш сега че ще има успех?
                    Това нещо не само че е с нулева ефективност, ни и на всичкото отгоре ще иска още сто-двеста кинта да вложиш.
                    Защото продукта е готин. И ефективността му не е нулева за мен. Готин е но само като идея. И това не може да се патентова. Наскоро разговарях с директор на голяма международна компания в сферата. Хората това го правят откак се помнят. А иначе идеята е ефективна. Качествата на точно неговия продукт не са ми известни. Веднъж се разходих напразно а аз по два пъти не се разхождам. Принцип
                    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                    Коментар


                    • Успехът е вътрешно усещане за конкретния индивид. Затова няма външен измерител и не може да се правят сравнения. Благодаря за вниманието.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Що го лъжеш сега че ще има успех?
                        Това нещо не само че е с нулева ефективност, ни и на всичкото отгоре ще иска още сто-двеста кинта да вложиш.
                        Те са няколко джаджи. Аз си видях един бастун бая добър екстра за нуждаещи се болни или поне така изглежда. Във втория сайт, май на партньора му. Като не е успешна една джаджа, се измисля още една и още една. Така мисля аз де...но пътят на изобретателя е труден...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                          Винаги търси причината в себе си а не в другите. Ето ти едно от правилата за успеха. Не можеш да разсъждаваш, че си неразбран гений. По-добре помисли какво ти казват хората. Помисли какво ти казах тогава. Да ще бъде успешно, но имаше и една "ако" Ти очевидно си запомнил само първата половина на изречението.
                          Що го лъжеш сега че ще има успех?
                          Това нещо не само че е с нулева ефективност, ни и на всичкото отгоре ще иска още сто-двеста кинта да вложиш.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Точно , когато всички си мислиха , че Темата на моней за социализма и капитализма е изчерпана тя има две нови отрочета темите на Селена и на Ив , като темата на Ив може да поведе хорото. Поздрави за проявеното въображение. Очаквам и други да се включат с по - интересни теми и дървото да се разлисти. Това е някакъв вид тренд , нещо като DJI.
                            Ето и едно парче , което не станало популярно но пък със заложби на хит.
                            https://www.youtube.com/watch?v=vU0zT_cB3dQ
                            В тази ще е дискотеката . Моята я мисля повече като тема за интересни материали, които ако на някой му е кеф може да коментира.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Да си ИМАЛ /пари, власт, контрол/ в миналото, или всички предпоставки да ги придобиеш в бъдещето, кое е по-меродавно и може да се нарече „успех”, според вас? Понеже, имали се разоряват и опозоряват, а нямали (по едни или други причини), придобиват и се издигат или биват издигнати. Не е ли Успехът ПРОЦЕС на преминаване през настоящето? „Успял” да свърши нещо, провалил се в отделен опит... Разкаьват, Едисон, бащата на GE, с години работел над обикновената ел.крушка, и направил 10000 /десет хиляди!/ неуспешни опита, преди, последният, да излеье сполучлив. КОГА, всъщност, той е УСПЯВАЛ? Само накрая ли или, извървявайки всяка мъчително трудна и струваща му огромни усилия, без гаранции за позитивен изход, крачка? Ето, наскоро, мой приятел, отново ми обясняваше, как моите „играчки”/ за които, той само частично е прочел от един сайт, без веднъж да пипне наживо и да прозре в дълбочината зад тях та, този мой нов приятел, ми пбясни, как ”моето” „не било бизнес кейс,” щото -каквото и да е, за да го ползваш, било трябвало някаква промяна да извършиш напр, докато един друг приятел, още преди 7 години и също, без да види ми каза, как съм щял да завладея пазара /или нещо от вида/, обяснявайки как сам, обаче, имал други , ”по-важни работи”. Кога успяваме: Когато опазваме и запазваме равновесието си въпреки насрещния вятър, или когато, се включим в чужди схеми, без разбиране и виждане на нещата само, ьащото такива някъде и при някого вече са сработили?Кога?

                              ...онова, с кюлотите, оставям на маркетинговите гении, те ще ги отикат. Някак. И на някого. Върши ли му работа, все тая, ако те „успеят”.
                              Винаги търси причината в себе си а не в другите. Ето ти едно от правилата за успеха. Не можеш да разсъждаваш, че си неразбран гений. По-добре помисли какво ти казват хората. Помисли какво ти казах тогава. Да ще бъде успешно, но имаше и една "ако" Ти очевидно си запомнил само първата половина на изречението.
                              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                                Темата е за Успеха...какво е успеха? Как да бъдем успешни...? Как да проемним себе за да реализираме целите си? И т.н.

                                За модераторите...абсолютно всичко е по темата...от секс до политика...може и заедно))
                                Точно , когато всички си мислиха , че Темата на моней за социализма и капитализма е изчерпана тя има две нови отрочета темите на Селена и на Ив , като темата на Ив може да поведе хорото. Поздрави за проявеното въображение. Очаквам и други да се включат с по - интересни теми и дървото да се разлисти. Това е някакъв вид тренд , нещо като DJI.

                                Ето и едно парче , което не станало популярно но пък със заложби на хит.

                                https://www.youtube.com/watch?v=vU0zT_cB3dQ





                                Коментар

                                Working...
                                X