IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

    Напротив...аз имам цел...по малко казвам кво мисля.

    Но това е конкретен въпрос и някой може да има идея как това да стане.

    Допускаме че е възможно....и ако допуснем това как да стане ?
    Преди време мислех да създавам програма за психотерапия, та тогава много въртях и суках тези неща. Нещо като логическа схема. Въпрос и в зависимост от отговора на въпроса следващ въпрос и така докато се реши конкретен проблем. Психолозите не говорят а задават въпроси, като по този начин помагат на пациентите си сами да си намират проблемите.
    Нещо подобно според мен трябва да е и ако искаш да разбереш дали двама души си пасват. Започва се от неща съдържащи най-много факти и информация. Например любими писатели и режисьори, след което съответно филми и книги и накрая да се задълбава в конкретни въпроси свързани с това какъв тип е човека. Например ако двама човека се интересуват от спорт, то би следвало да си паснат независимо, че единят гледа футбол а другият баскетбол. Големият проблем е как да накараш хората да не лъжат ако имат интерес да лъжат и още по лошо как да не лъжат несъзнателно, което често хората правят според мен. Да кажем ако ме питаш по време на световното, вероятно ще ти отговоря, че се интересувам от футбол, въпреки че това го правя за месец на всеки 4 години и то не винаги. Понякога пропускам.
    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

      Трудно ще е да ти обясня всичко в един форум. Към всеки проект всеки има два подхода....знаеш ги

      нештата не са така повърхностни както явни ви изглеждат особенно като кажа тест
      Някой от великите беше казал нещо подобно - ако разбираш и знаеш нещо , ще може да го обясниш и на дете. Нещо такова
      Та или ме смяташ за достатъчно глупава, да не мога да разбера. Или ти си си глупав и незнаеш какво правиш и как да обясниш на друг глупак Не се заяждам. Наистина . Забавлявам се Лека вечер и успех ти пожелавам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

        Ако някой познат ми беше казал това щеше да ме обиди)) щото щеше ужасно да ме подцени
        Именно. С един тест не можеш да разбереш дали си пасваш с някого или не. Да речем, един може да ти бъде партньор на плафон, но за прецизна трефа ще търсиш някой друг.
        Всъщност, дали си в синхрон с някого не зависи толкова от различията, колкото от умението да проявяваш разбиране.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Увличаш се. Разликите в гените на кръвните групи, примерно, са стотни от процента и пак, влей си от чуждата, па гледай какво става. А тук, с „тест”, преценяваш Комплекса „Характер”?
          „Крачка вляво, и изгаряш като факел”.
          Мисля за това от година... работя по него от месеци ... имам Екип инвестирам пари... смяташ ли съм чак толкова прост да се хвана с нещо ако нямаме реални идеи и опити?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Само с тест ...
            Ако на 50% отговорите на въпросите в теста ви съвпаднат, значи клоните към пасване!? Или там някъде!? Щото имате общи интереси, мислите по един и същи начин... Твърде монотонно, твърде еднообразно, разговорът в един момент ще започне да се върти в кръг.
            На мен ми пасват и ми е приятно в компанията на хора с мнение, различно от моето. Интересите, различни от моите ме провокират да търся нова информация, да отварям нови книги. А аз обожавам да се уча
            Ако някой познат ми беше казал това щеше да ме обиди)) щото щеше ужасно да ме подцени

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Благодаря за отговорът. Загубих интерес
              Може би последен уточняващ въпрос - като как точно се очаква да ни пасне другият човек? Като колега , приятел, партньор .... и т.н., щото аз мога да работя с някой отлично и да постигаме страхотни резултати , но да не мога със същият човек да пия и една бира и обратното , например
              Трудно ще е да ти обясня всичко в един форум. Към всеки проект всеки има два подхода....знаеш ги

              нештата не са така повърхностни както явни ви изглеждат особенно като кажа тест

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                Междудругото...сега почвам да си мисля....че ще приема всякакви идеи по този въпрос

                Как да разберем без да говорим Х часа с някой....дали този човек ще ни пасне или не?

                Например аз и Мъней...сме на различни планети....аз и алонсо...мислим подобно.

                Как да установим...това нещо по принцип?
                Увличаш се. Разликите в гените на кръвните групи, примерно, са стотни от процента и пак, влей си от чуждата, па гледай какво става. А тук, с „тест”, преценяваш Комплекса „Характер”?
                „Крачка вляво, и изгаряш като факел”.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Еми може да се опреш на народната мъдрост: По дрехите посрещат...
                  ...И да се препънеш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Точно така си е.

                    П.П. Тея тема станала много философска. Време е за по едно питие у Кръчмата.
                    Айде

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Благодаря за отговорът. Загубих интерес
                      Може би последен уточняващ въпрос - като как точно се очаква да ни пасне другият човек? Като колега , приятел, партньор .... и т.н., щото аз мога да работя с някой отлично и да постигаме страхотни резултати , но да не мога със същият човек да пия и една бира и обратното , например
                      Точно така си е.

                      П.П. Тея тема станала много философска. Време е за по едно питие у Кръчмата.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                        да.
                        Само с тест
                        Само с тест ...
                        Ако на 50% отговорите на въпросите в теста ви съвпаднат, значи клоните към пасване!? Или там някъде!? Щото имате общи интереси, мислите по един и същи начин... Твърде монотонно, твърде еднообразно, разговорът в един момент ще започне да се върти в кръг.
                        На мен ми пасват и ми е приятно в компанията на хора с мнение, различно от моето. Интересите, различни от моите ме провокират да търся нова информация, да отварям нови книги. А аз обожавам да се уча

                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                          да.
                          Само с тест
                          https://www.16personalities.com/bg/%...BE%D0%B2%D0%B5

                          Тестваш ги и проверяваш за съвместимост, но щом имаш деца май е късно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                            Междудругото...сега почвам да си мисля....че ще приема всякакви идеи по този въпрос

                            Как да разберем без да говорим Х часа с някой....дали този човек ще ни пасне или не?

                            Например аз и Мъней...сме на различни планети....аз и алонсо...мислим подобно.

                            Как да установим...това нещо по принцип?
                            Тук има колеги като Money, dddd, ED, ravnovesie, HY spread, kubrat, тошката,.. i drуги на които само ако им четеш мненията би обогатил доста познанията си, ако разбира се самочувствието ти го позволява.
                            Извинявам се че се намесих в темата ви.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                              да.
                              Само с тест
                              Благодаря за отговорът. Загубих интерес
                              Може би последен уточняващ въпрос - като как точно се очаква да ни пасне другият човек? Като колега , приятел, партньор .... и т.н., щото аз мога да работя с някой отлично и да постигаме страхотни резултати , но да не мога със същият човек да пия и една бира и обратното , например

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Принципно с тях си говорил Х часа и си го разбрал
                                Ако може да уточниш за мен - идеята е без никаква вербална комуникация ли да се разбере?
                                да.
                                Само с тест

                                Коментар

                                Working...
                                X