IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

    Ще го погледна линка по късно.

    Това не е за мен...това е комерсиално))

    Междудругото...преди малко за първи път зададох на жена ми въпроса с милиона......нали си я приемам за даденост...и хич не я занимавам с моите проекти...тя си има свои...да се забавлява)) ...та бях измумен че отговори точно така както бих отговорил аз. Пък аз я подценявах...))
    Не мога да си представя, че моята жена няма да отговори като мен по който и да е въпрос. Аз също редовно и задавам твоите въпроси от форума и отговаря като мен. То иначе нямаше да съм женен за нея или отдавана да сме се развели
    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

      Добро коопериране.
      Е то нали това би било целта на проекта на Ив. Добро коопериране. Примерно сайтовете за запознаства биха се възползвали от такъв алгоритъм. Или пък събиране на хора за определени проекти или други такива. Иначе какъв бил смисъла от подобен проект?
      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

        https://www.16personalities.com/bg/%...BE%D0%B2%D0%B5

        Тестваш ги и проверяваш за съвместимост, но щом имаш деца май е късно
        Ще го погледна линка по късно.

        Това не е за мен...това е комерсиално))

        Междудругото...преди малко за първи път зададох на жена ми въпроса с милиона......нали си я приемам за даденост...и хич не я занимавам с моите проекти...тя си има свои...да се забавлява)) ...та бях измумен че отговори точно така както бих отговорил аз. Пък аз я подценявах...))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

          Тук има колеги като Money, dddd, ED, ravnovesie, HY spread, kubrat, тошката,.. i drуги на които само ако им четеш мненията би обогатил доста познанията си, ако разбира се самочувствието ти го позволява.
          Извинявам се че се намесих в темата ви.
          Като изключиш Мъней и дддд и като имам пред вид че не знам кой е ЕД....за другите съм съгласен че са в акъла си. За друго не знам. Самочуствието ми не е проблем...слабостта ми е нетърпимостта към простотията.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

            Ааааа това май е сложен въпрос. Например ако си от типа левски-цска или руснаци-американци много лесно става да си намериш сродна душа. За други неща обаче не е толкова лесно, та се налага сродната душа да се цени и уважава.
            Ми сложно я, Това казвам и аз, че завъртяно, ни левски, ни цска вършат работа, за американци пък хептен )))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

              А съвпадът в разбиранията?
              Добро коопериране.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                Съвпадът в интересите не гарантира душевна близост.
                А съвпадът в разбиранията?
                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                Коментар


                • Съвпадът в интересите не гарантира душевна близост.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    падре каза веднъж, че от 777 прераждания по-малко от 3% са сродни, лоша работа, щото са малко. А малко щото ако недай боже се намерят правели чудеса, затва не трабвало често да се намират, ама че логика нале, може да завижда да не му вземат хляба, шегувам се )))) (не е препоръка )
                    Ааааа това май е сложен въпрос. Например ако си от типа левски-цска или руснаци-американци много лесно става да си намериш сродна душа. За други неща обаче не е толкова лесно, та се налага сродната душа да се цени и уважава.
                    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                      Е тези които си пасват. Това е добър смисъл на живота. Дори както тук коментирахме, намирането на сродна душа е необходимо ако не и достатъчно условие за щастие.
                      падре каза веднъж, че от 777 прераждания по-малко от 3% са сродни, лоша работа, щото са малко. А малко щото ако недай боже се намерят правели чудеса, затва не трабвало често да се намират, ама че логика нале, може да завижда да не му вземат хляба, шегувам се )))) (не е препоръка )
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Какви са тези сродни души !? Що за птици може да !?))
                        Е тези които си пасват. Това е добър смисъл на живота. Дори както тук коментирахме, намирането на сродна душа е необходимо ако не и достатъчно условие за щастие.
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                          Toва е истината. По тази причина ти казах, че отговорите на въпросите не са информативни по същество.
                          А аз ти казах, че за мен отговорите са такива каквито са. Съображенията ми обаче не са точно онзи семинар за който споменах. Съображенията ми са грубо казано богатия житейски опит. И все пак внимавам какво пиша. Както казах, много внимавам да не засегна някой. Внимавам и въпреки това не се получава Аз си знам какво си знам, без да претендирам че знам истината. Въпроса е как да го кажа на някой, така че да ме разбере и как да съм сигурен в откровенните отговори.
                          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                            Ако успееш да направиш пирамидата на Маслоу за всеки отделен индивид, би следвало това да са сродните души. Проблема е че понякога хората разместват елементите на собствените си пирамиди. Тоест може да разсъждаваш само за индивиди, които са сигурни в собствената си подредба.
                            Какви са тези сродни души !? Що за птици може да !?))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Именно. С един тест не можеш да разбереш дали си пасваш с някого или не. Да речем, един може да ти бъде партньор на плафон, но за прецизна трефа ще търсиш някой друг.
                              Всъщност, дали си в синхрон с някого не зависи толкова от различията, колкото от умението да проявяваш разбиране.
                              Ако успееш да направиш пирамидата на Маслоу за всеки отделен индивид, би следвало това да са сродните души. Проблема е че понякога хората разместват елементите на собствените си пирамиди. Тоест може да разсъждаваш само за индивиди, които са сигурни в собствената си подредба.
                              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                                . Големият проблем е как да накараш хората да не лъжат ако имат интерес да лъжат и още по лошо как да не лъжат несъзнателно, което често хората правят според мен. Да кажем ако ме питаш по време на световното, вероятно ще ти отговоря, че се интересувам от футбол, въпреки че това го правя за месец на всеки 4 години и то не винаги. Понякога пропускам.
                                Toва е истината. По тази причина ти казах, че отговорите на въпросите не са информативни по същество.

                                Коментар

                                Working...
                                X