IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Демек зрееш. Но родителят в някои отношения следва да е родител. Колкото до твоите родители, не ги подценявай. И те знаят неща, които ти не знаеш. А страхът, той беше повсеместен. Всяка диктатура си има своите последици. Те са направили най-доброто за онези времена.

    А иначе в моето семейство най-много знаеха бабите и дядовците. Страхотни бяха.
    Ъхъ, и при мен така. На практика ме е отгледала майката на баща ми. Мама и тати винаги са си принадлежали един на друг. Ние със сестра ми бяхме техния изпълнен дълг към добруването на родата. Не казвам, че не ни обичат - напротив. Но според техните разбирания, най-вече на баща ми, бабите трябва да възпитават внуците си.

    А моята баба, възпитаничка на френски колеж, от стар род, събрала в себе си знанията на няколко поколения, ги умееше нещата, дето свързани с култивирането на малките"диваци". Защото не се занимаваше само с моето възпитание. Братята и сестрата на баща ми също й бяха натресли отрочетата си
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

      Знаеш ли кво казвам аз ( можеш да ме цитираш ) ....че ако искаш да надскочиш нивото си на некомпетентност....трябва да промениш начина си на мислене към посока мащабно мислене.
      Да те цитирам ли? Аз не списвам никъде. Да, нивото на некомпетентност. Но книгата е шега. Нали така?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

        Не само само го знам....ами и това кеото правя в моята книга...е в резултат на този принцип.

        Кой е принципа на питър?
        Давай, кажи пръв, щото ти чета оттук оттам писанията ти и не виждам някъде да ти е повлияла въпросната книга. А тя всъщност е написана за шега.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

          Ами примерно за да научиш принципа на Питър
          Знаеш ли кво казвам аз ( можеш да ме цитираш ) ....че ако искаш да надскочиш нивото си на некомпетентност....трябва да промениш начина си на мислене към посока мащабно мислене.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

            Не...за кво да я чета?
            Ми как?!
            ​​​​​​Който няма собствено мислене, задоволява се с чуждо и даже го размахва пред другите, за да убеди себе си, че било негово, не щеш ли.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

              Ами примерно за да научиш принципа на Питър
              Не само само го знам....ами и това кеото правя в моята книга...е в резултат на този принцип.

              Кой е принципа на питър?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                Не...за кво да я чета?
                Ами примерно за да научиш принципа на Питър

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                  ))

                  Според мен при тоя надпис....колежката ти.....да внимава кво си пожелава)) след един такъв холидей...с подобен надпис....кво ще стане не знам))
                  Мечти, мечти...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
                    Sehr gern aber ich habe keine Lust
                    Прекаляваш .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                      Ама прочете ли я?
                      Не...за кво да я чета?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        Ей тая е книгата която промени живота ми.
                        Ама прочете ли я?

                        Коментар


                        • Ей тая е книгата която промени живота ми.

                          Кво пише че не се чете май...

                          "Тази книга се посвещава на онези, които работейки, играейки, любейки и умирайки на тяхното ниво на некомпетентност, осигуриха данните за основолагането и развитието на целителната наука Йерархиология"

                          " Те спасяват други: себе си не биха могли да спасят" - ей това е добре да го осъзнаете....дали не се намирате в нивото си на некомпетентност.
                          Last edited by Iv_max; 06.06.2018, 18:46.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                            Няма нищо общо с дикатутрата начина на мислене повярвай ми.

                            Първата книга по социалистическо западна която прочетох беше една книга.....Казва се Принципът на питър. Бях при всичките местения...в различни апартманети в България и чужбина...я загубил. Толкова я търсих тая книга да си я купя.....не успях да я намеря. Преди не знам колко една две години може би....я открих сред едни книги които бях забравил в мазето....в един стар апартамент. Беше като шестица от тотото. Толкова се зарадвах.
                            Тая книга говореше за нивото на некомпетентност при израстване в кариерата. Имам усещането че тази книга промени начина на мислене ...мечтите ми...и определи бъдещето ми.

                            Кво ми пречеше на мен дикатутрата? Хич не ми дремеше нито за комунизма нито за социализма....никой не ми пречеше да си мисля квото искам да си мисля. Тогава само осъзнавах реалността...че ако искам да раста...трябва да бъда в партията. Не ми пукаше за идеите...исках да имам възможност да се развивам. Уви не станах член на партията щото промените показаха че вече далавера в това няма....но ако не бяха станали промените със сигурност щях да съм в партията. Т,е ми липсваше обществения морал.....на хората около мен..които едните морално нямаше да влязат в партията щото не вярваха....а другите щяха да влязат в партията щото вярваха.Аз си имах и тогава мой си морал. Аз щях да вляза щото друга възможност към момента да се развивам - нямаше. Такава беше музиката ......щях да играя според музиката. Както е и до момента.
                            Чудя се...морала който ти налага обществото...кво прай? Помага или вреди?
                            Зависи какъв е моралът, какво е обществото и какъв си ти. Ако лавираш добре помага.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              In Bulgarian please. I am sooooo f..king tired of any sort of English. Do me a favour, dear. I will indeed, truly, madly and deeply appreciate this small kindness of yours.
                              Sehr gern aber ich habe keine Lust

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Демек зрееш. Но родителят в някои отношения следва да е родител. Колкото до твоите родители, не ги подценявай. И те знаят неща, които ти не знаеш. А страхът, той беше повсеместен. Всяка диктатура си има своите последици. Те са направили най-доброто за онези времена.

                                А иначе в моето семейство най-много знаеха бабите и дядовците. Страхотни бяха.
                                Няма нищо общо с дикатутрата начина на мислене повярвай ми.

                                Първата книга по социалистическо западна която прочетох беше една книга.....Казва се Принципът на питър. Бях при всичките местения...в различни апартманети в България и чужбина...я загубил. Толкова я търсих тая книга да си я купя.....не успях да я намеря. Преди не знам колко една две години може би....я открих сред едни книги които бях забравил в мазето....в един стар апартамент. Беше като шестица от тотото. Толкова се зарадвах.

                                Тая книга говореше за нивото на некомпетентност при израстване в кариерата. Имам усещането че тази книга промени начина на мислене ...мечтите ми...и определи бъдещето ми.

                                Кво ми пречеше на мен дикатутрата? Хич не ми дремеше нито за комунизма нито за социализма....никой не ми пречеше да си мисля квото искам да си мисля. Тогава само осъзнавах реалността...че ако искам да раста...трябва да бъда в партията. Не ми пукаше за идеите...исках да имам възможност да се развивам. Уви не станах член на партията щото промените показаха че вече далавера в това няма....но ако не бяха станали промените със сигурност щях да съм в партията. Т,е ми липсваше обществения морал.....на хората около мен..които едните морално нямаше да влязат в партията щото не вярваха....а другите щяха да влязат в партията щото вярваха.Аз си имах и тогава мой си морал. Аз щях да вляза щото друга възможност към момента да се развивам - нямаше. Такава беше музиката ......щях да играя според музиката. Както е и до момента.

                                Чудя се...морала който ти налага обществото...кво прай? Помага или вреди?

                                Коментар

                                Working...
                                X