IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение


    Ако не те мързи се върни назад. Прочети дискусията и ще видиш, че не е баш тъй. Чак толкоз лично не го приемам, но днес прави същото с Мишо. Това е стил. Предвид като знаеш с какво се занимавам, как да не го хапна ?
    С кво се занимаваш да не провеждаш разпити на терористи.

    Коментар


    • А едно време какви педерасти имаше. Ся само гейове. На макс...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
        едва ли има предрасъдаци....като страничен наблюдател да ти кажа....той те закачи за едно мнение....ти го прие много лично и буквално...а то едва ли е лично.
        А мнението ти беше ако не се лъжа нещо за морала....а с общоприетия морал и аз не съм съгласен и съм върл противник ...щото именно той води до по ограничен начин на мислене.
        Но пак казвам...глупаво е да тъсим "истината".....гледай действителността...квато е или квато я виждаш.
        Ако не те мързи се върни назад. Прочети дискусията и ще видиш, че не е баш тъй. Чак толкоз лично не го приемам, но днес прави същото с Мишо. Това е стил. Предвид като знаеш с какво се занимавам, как да не го хапна ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

          Ами за мен е кисело верно е...щото ям праскови и сливи.
          Ами май и за Селена е така, сигурно защото не й отговарям на съобщенията в Whatsapp. И ти ако спреш да й отговаряш и ти ще станеш гей в нейните очи

          А и кой е ркъл че не си...
          Last edited by Money; 12.06.2018, 22:40.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Що? Я виж кви готини предразсъдъци си има бай ти п.ф. Изеров? Те пречат ли му?
            едва ли има предрасъдаци....като страничен наблюдател да ти кажа....той те закачи за едно мнение....ти го прие много лично и буквално...а то едва ли е лично.

            А мнението ти беше ако не се лъжа нещо за морала....а с общоприетия морал и аз не съм съгласен и съм върл противник ...щото именно той води до по ограничен начин на мислене.

            Но пак казвам...глупаво е да тъсим "истината".....гледай действителността...квато е или квато я виждаш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

              естественно
              Що? Я виж кви готини предразсъдъци си има бай ти п.ф. Изеров? Те пречат ли му?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Успешни ли са тесногръдите хора? Пречи ли на успеха ограниченият начин на мислене?
                естественно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                  Никой никого не вижда....върви някаква умственна игра кой ще измисли по голяма простоия която да има двояко значение.
                  Теоритично...за мен няма никакво занчение кой какъв е. Аз имам достатъчно познати евреи с които работя някой даже повече от познати. И гей познат имам един...даже и двама... Мен не ме интересува кой какъв е ...мен ме интересува този човек читав ли е или не е......т.е ме интересува как мисли и кво прави. От тук на там...си е чисто негов бизнес кви му са личните..религиозните или кви да е виждания.
                  Успешни ли са тесногръдите хора? Пречи ли на успеха ограниченият начин на мислене?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Дай да го вържем с темата за маските. През погледа на някой аз съм гей, а Мишо еврей, ти най-вероятно Бармалей. Еба ти кривите огледала, с които ни виждат околните.
                    Никой никого не вижда....върви някаква умственна игра кой ще измисли по голяма простоия която да има двояко значение.

                    Теоритично...за мен няма никакво занчение кой какъв е. Аз имам достатъчно познати евреи с които работя някой даже повече от познати. И гей познат имам един...даже и двама... Мен не ме интересува кой какъв е ...мен ме интересува този човек читав ли е или не е......т.е ме интересува как мисли и кво прави. От тук на там...си е чисто негов бизнес кви му са личните..религиозните или кви да е виждания.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                      Е, не знам Селена това защо го казва. Може би защото гроздето е кисело
                      Ами за мен е кисело верно е...щото ям праскови и сливи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        от това всичко...само илюминат със сигурност не си.
                        Дай да го вържем с темата за маските. През погледа на някой аз съм гей, а Мишо еврей, ти най-вероятно Бармалей. Еба ти кривите огледала, с които ни виждат околните.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                          Как мислиш да се включиш с двете ръце?
                          ами нали са две....с ръцете щото кат са лесбийки няма как с друго.

                          и от това не хващаш нищо...язък.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Руски евреин

                            Соросоид, илюминат, банкстер, наивник, вещер, гей и също гърбав, грозен и сакат
                            от това всичко...само илюминат със сигурност не си.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              До скоро твърдеше че Мишо е безкрайно наивен , са па стана евреин. Май книгата ти по психология няма да стане бестселър.

                              За портокола...не съм казал че е евреин казах че ако е...едва ли ще каже. Което е доста разлчино.

                              Това че е наивен смятам за шестнайсти път го казвам....е на база на начина му на мислене спрямо това което пише и тезите които защитава. На няколко пъти отбелязах че ако това е в следствие на преследване на някаква цел....е друга работа. Но мен истината не ме интересува. Аз коментирам това което виждам... спрямо това което мисля. А какво е в действителност ми дреме на оная работа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                                Ама аз не съм против гейовете. А относно жените гейове съм с две ръце за ако се включа и аз най вече))
                                Как мислиш да се включиш с двете ръце?

                                Коментар

                                Working...
                                X