IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой ходи ли на концерта на Andre Rieu снощи ,да сподели впечатления,аз късно се организирах за билети за събота/за неделя нямаше как/..въпроса ми не е много извън темата Успешен музикант , успял да направи шоу с класическа музика и да я популяризира...Какво мислите,момчета-коя е тайната на успеха -страст,талант,харизма,упоритост....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Доналдът

      Но той е по-скоро успешен шмекер - тука има, тука нема. И наистина невероятен булшитър. Да, да има ги такива. Светът е пъстър


      Че е пъстър, пъстър е.

      Нашия еквивалент е Жорж Ганчев и разликата е в мащабите. Единият размахва Тръмп Тауар и разни други недвижимусти , а другият златни и всекви други кредитни карти и подрънква на китара.
      Last edited by Todor Sabev; 17.06.2018, 15:38.

      Коментар


      • Доналдът

        Но той е по-скоро успешен шмекер - тука има, тука нема. И наистина невероятен булшитър. Да, да има ги такива. Светът е пъстър

        Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Да ти кажа чесно има и успели откачалки с много пари , но на финансовите пазари дългосрочно печеливши такива нема , там важат други правила.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Хората обикновено се перчат поради липса на самочуствие. Тези които изреждаш са наистина успели хора и не им липсва такова. Съответно не им се налага да се доказват по един детински начин.


          Да ти кажа чесно има и успели откачалки с много пари , но на финансовите пазари дългосрочно печеливши такива нема , там важат други правила.

          Коментар


          • Хората обикновено се перчат поради липса на самочуствие. Тези които изреждаш са наистина успели хора и не им липсва такова. Съответно не им се налага да се доказват по един детински начин.

            Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            И понеже сме в в икономически форум само ще спомена че Бъфет , Ган , Далио, Пол тюдор джонс и не само те са на обратното мнение. СМИРЕНИЕ , не Арогатност.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
              До след около три месеца.
              Да не би да си нещо бременно?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                Скромността е порок според мен.
                И понеже сме в в икономически форум само ще спомена че Бъфет , Ган , Далио, Пол тюдор джонс и не само те са на обратното мнение. СМИРЕНИЕ , не Арогатност.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение

                  Има нещо таковаМоже би ,не се усещат достатъчно успешни..
                  Идея нямам. Обаче, сякаш е Хунта на завистта и омразата, допусната до Големия Парцал. Познай от раз, не се ли възползва.

                  Коментар


                  • В повечето случаи може би да. Но когато човек смята, че е полубог тогава не е

                    Затова смятам, че Iv_max, ако е истински успешен трябва да се сравнява с хора като Илон Мъск и Ричард Брансън. Да идва тук и да ни се фука на нас е лузърско. Също форумът е за дикусия по същество, а не за глупави лични нападки като в детската градина.

                    Още по-лузърско е да почнеш с личните нападки и като някой ти отговори да викаш, ама ти така казваш, защото ми завиждаш на парите. Няма по-лузърско от това да се криеш зад едни кухи пари. Кажи какво полезно си направил за света, бе човек

                    Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                    Скромността е порок според мен.
                    Last edited by Money; 17.06.2018, 14:04.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Никът Iv_max щеше да е много успешен ако беше съвсем малко по-скромен и една идея по-малко назидателен.
                      Скромността е порок според мен.

                      Коментар


                      • Не е сигурно. Човек като не форумства известно време и губи връзка с форумната глъчка


                        Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Нема да устискаш три месеца, освен ако не участваш в някой сървайвър.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                          По лични причини временно ще отсъствам от форума. Искам да благодаря на всеки един участник тук. Мисля, че се включих миналата година и за мен всички вие бяхте обогатяващи. Всеки един от Вас е специален по своему. Всеки ме е научил на нещо. Всеки е интересен, а някои са вдъхновяващи. Явно без да искам съм обидила един човек. Още веднъж му се извинявам. Зад всеки профил стои жив човек. Не искам да има обидени.

                          Всички сте страхотни. До един. А лидерството? Кой е казал, че е лека задача? Та който иска да е лидер, трябва да понесе и по-тежък товар.

                          До след около три месеца. Ще ми липсвате. Всички до един.
                          Нема да устискаш три месеца, освен ако не участваш в някой сървайвър.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Така е. А тази тема, наистина, е добра.
                            ...Което, вместо да отчайва,не в ли по-добре да амбицира /в добрия смисъл/? Тъй, щото, да не го позволим?

                            Прочее, относно рака на форума - пооправете ме, ако греша - аз го намирам в лицето на модературата и опорките, които тя следва. Много рядко е адекватна, толерира откровените навлеци...
                            Има нещо таковаМоже би ,не се усещат достатъчно успешни..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                              Писах емайл да ми изтрият профила....без реакция...кво трябва да направя да му еба майката?
                              Остави"майката"на мира,остави и профила-не пречи ...като го изтриеш,по удовлетворен няма да станеш...,темата си е супер,може би има момент на насищане.Разбираемо е...

                              Коментар


                              • По лични причини временно ще отсъствам от форума. Искам да благодаря на всеки един участник тук. Мисля, че се включих миналата година и за мен всички вие бяхте обогатяващи. Всеки един от Вас е специален по своему. Всеки ме е научил на нещо. Всеки е интересен, а някои са вдъхновяващи. Явно без да искам съм обидила един човек. Още веднъж му се извинявам. Зад всеки профил стои жив човек. Не искам да има обидени.

                                Всички сте страхотни. До един. А лидерството? Кой е казал, че е лека задача? Та който иска да е лидер, трябва да понесе и по-тежък товар.

                                До след около три месеца. Ще ми липсвате. Всички до един.

                                Коментар

                                Working...
                                X