IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
    Ива,
    мисля, че адашът ти смело използва думата "глупак", защото не го е страх от това някой път да се окаже той самият такъв; случва се всекиму. То ест не го е страх с това да обиди тези, които му допадат.
    Е,ако е така наистина,то имаме основателен повод за" притеснение",нещо не е наред ,особено ,ако последното ти изречение се приеме за вярно..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

      Не си играл покер. Веднага ти личи. Блъфа не е глупост ако не е продукт на глупак.

      Освен че това което каза е тотално не вярно.....ще допълня че...да ти имам проблема... аз на тебе...да седна във форум да прецаквам умници....

      Кат си изкараш достатъчно добър имидж на глупак в живота или в покера....ще прецакаш само някой по голям глупак....щото около тебе няма да има други...а на две и половина можеш да се прайш ама временно....щото или ще те отсвирят и ще си останеш сред глупаци с мерака да прецакаш умник...или до като се прайш на глупак ще те прецакат тебе и пак ще те отсвирят.
      Писах понякога и че, номера минава само веднъж.

      Прав си не съм играл покер. Но ти понякога проявяваш прекалена емоционалност, което някак не ми се връзва с покера.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
        Ива,
        мисля, че адашът ти смело използва думата "глупак", защото не го е страх от това някой път да се окаже той самият такъв; случва се всекиму. То ест не го е страх с това да обиди тези, които му допадат.
        Не обижда никого. Цитира "ПРИНЦИПА НА ПИТЪР"

        Коментар


        • Ива,
          мисля, че адашът ти смело използва думата "глупак", защото не го е страх от това някой път да се окаже той самият такъв; случва се всекиму. То ест не го е страх с това да обиди тези, които му допадат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение

            Употребявайки думи , като "глупак"/няма значение,че може би така е в определенията
            ../ ,не мисля,че си помагаш,кой знае колко .....сега,даже и някой да е искал да напише своето мнение,едва ли ще го направи .Какво е твоето мнение за примера за успех/според мен/,който написах? Глупака на групата,все ще го намерим,ако ли пък не го открием-света пак ще се развива,и без нашите "вълнения"
            Признавам-издразних се ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              Тая тема я бях замислил като някаква брейнсторм група, някой казва някаква идея или теза и се сблъскват мнения и аргументи на тая база от хора с различни възгледи, идеали и опит.

              Като във всяка брейнсторм група...в нея е задължително наличието на един глупак... Той е безценен в групата и е в сърцевината на нещата. Понеже глупостите които говори дават на всички останали кристална картина кое не е вярно. А е вярно това което е останало, след като достатъчно много неща са отхвърлени от групата като неверни или незадоволителни. Така че отхвърляйки глупостите на глупака групата се приближава по бързо към целта. Затова глупака е много важен.

              Който има някакъв експириънс в подобен начин на работа ще ме разбере.

              Сега задайте си въпроса ....кой е глупака в групата?

              Както в покера...ако след 10 минути игра не си наясно кой е глупака ... твърде е вероятно това да си ти.

              А що тука не става група.....? Щото глупаците имат превес....и от глупостите няма време да се говори по тезата.
              Употребявайки думи , като "глупак"/няма значение,че може би така е в определенията
              ../ ,не мисля,че си помагаш,кой знае колко .....сега,даже и някой да е искал да напише своето мнение,едва ли ще го направи .Какво е твоето мнение за примера за успех/според мен/,който написах? Глупака на групата,все ще го намерим,ако ли пък не го открием-света пак ще се развива,и без нашите "вълнения"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                В покера и понякога в живота , като блафираш и се правиш на глупак, може да прецакаш много умници. Разбира се това работи докато не се усетят умниците.
                Не си играл покер. Веднага ти личи. Блъфа не е глупост ако не е продукт на глупак.

                Освен че това което каза е тотално не вярно.....ще допълня че...да ти имам проблема... аз на тебе...да седна във форум да прецаквам умници....

                Кат си изкараш достатъчно добър имидж на глупак в живота или в покера....ще прецакаш само някой по голям глупак....щото около тебе няма да има други...а на две и половина можеш да се прайш ама временно....щото или ще те отсвирят и ще си останеш сред глупаци с мерака да прецакаш умник...или до като се прайш на глупак ще те прецакат тебе и пак ще те отсвирят.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                  Абе... бая умствена буря имаше в първите 2/3 на темата.

                  Ив, замислих се и не открих кой е глупакът тука. По твоето правило по-долу излиза, че...
                  Съмнявам се да не си открил. То е видно от самолет.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                    Тая тема я бях замислил като някаква брейнсторм група, някой казва някаква идея или теза и се сблъскват мнения и аргументи на тая база от хора с различни възгледи, идеали и опит.

                    Като във всяка брейнсторм група...в нея е задължително наличието на един глупак... Той е безценен в групата и е в сърцевината на нещата. Понеже глупостите които говори дават на всички останали кристална картина кое не е вярно. А е вярно това което е останало, след като достатъчно много неща са отхвърлени от групата като неверни или незадоволителни. Така че отхвърляйки глупостите на глупака групата се приближава по бързо към целта. Затова глупака е много важен.

                    Който има някакъв експириънс в подобен начин на работа ще ме разбере.

                    Сега задайте си въпроса ....кой е глупака в групата?

                    Както в покера...ако след 10 минути игра не си наясно кой е глупака ... твърде е вероятно това да си ти.

                    А що тука не става група.....? Щото глупаците имат превес....и от глупостите няма време да се говори по тезата.
                    В покера и понякога в живота , като блафираш и се правиш на глупак, може да прецакаш много умници. Разбира се това работи докато не се усетят умниците.

                    Коментар


                    • Абе... бая умствена буря имаше в първите 2/3 на темата.

                      Ив, замислих се и не открих кой е глупакът тука. По твоето правило по-долу излиза, че...

                      Коментар


                      • Тая тема я бях замислил като някаква брейнсторм група, някой казва някаква идея или теза и се сблъскват мнения и аргументи на тая база от хора с различни възгледи, идеали и опит.

                        Като във всяка брейнсторм група...в нея е задължително наличието на един глупак... Той е безценен в групата и е в сърцевината на нещата. Понеже глупостите които говори дават на всички останали кристална картина кое не е вярно. А е вярно това което е останало, след като достатъчно много неща са отхвърлени от групата като неверни или незадоволителни. Така че отхвърляйки глупостите на глупака групата се приближава по бързо към целта. Затова глупака е много важен.

                        Който има някакъв експириънс в подобен начин на работа ще ме разбере.

                        Сега задайте си въпроса ....кой е глупака в групата?

                        Както в покера...ако след 10 минути игра не си наясно кой е глупака ... твърде е вероятно това да си ти.

                        А що тука не става група.....? Щото глупаците имат превес....и от глупостите няма време да се говори по тезата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение
                          Еееее,дай по сериозно))Бирата е ясна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            ...И бира чедо. И бира!

                            Коментар


                            • И тайната за успеха/какъвто и да е той,според личните виждания/- не е ли нещото,което ти носи вътрешно удовлетворение и радост-няма значение,дали си творец ,борсов играч или просто родител на прекрасни деца.Мисля,че успеха,както и "щастието" са състояние на духа , не толкова на банкова сметка.В никакъв случай не омаловажавам значението и размера на парите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение
                                Някой ходи ли на концерта на Andre Rieu снощи ,да сподели впечатления,аз късно се организирах за билети за събота/за неделя нямаше как/..въпроса ми не е много извън темата Успешен музикант , успял да направи шоу с класическа музика и да я популяризира...Какво мислите,момчета-коя е тайната на успеха -страст,талант,харизма,упоритост....
                                ...И бира чедо. И бира!

                                Коментар

                                Working...
                                X