IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

    Ама голям си чвор
    И аз така съм чвор.
    Като ѝ казах "Айде джа!" по-долу... това на ромски означава "Махай се! Изчезвай!" в недоброжелателен смисъл. Мислех, че го знаете.
    Last edited by RUBLA; 28.06.2018, 12:21.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Ми не се прибирай.
      Ама голям си чвор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение

        Мога да пиша,но ще вляза в крайности,а няма нужда..но ми отне 6-7 месеца адаптация - неволно правиш сравнения..и се вбесяваш...елементарни неща не са мръднали..когато си навън и те хване носталгия е тегаво,прибереш се,огледаш се..и се чудиш,защо си се прибрал..
        Ми не се прибирай.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

          За три години не можеш да очакваш да се промени кой знае какво
          Бе аз десет години не съм се връщал, но разликата беше няколко нови мола. И по голямо метро. Масоео хората работят за ... почти нищо.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение

            3 години
            За три години не можеш да очакваш да се промени кой знае какво

            Коментар


            • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
              Е колко време те нямаше, с кога правиш сравнение за мърдането
              3 години

              Коментар


              • Е колко време те нямаше, с кога правиш сравнение за мърдането

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                  Кое не ти харесва в България? На мене пък ми се струва, че доста се е променила за последните 14 години. Гледам като турист, разбира се
                  Мога да пиша,но ще вляза в крайности,а няма нужда..но ми отне 6-7 месеца адаптация - неволно правиш сравнения..и се вбесяваш...елементарни неща не са мръднали..когато си навън и те хване носталгия е тегаво,прибереш се,огледаш се..и се чудиш,защо си се прибрал..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Зависи от дестинация. Ако Ив те е поканил нещо в Аспен...
                    Ее,Аспен....само да не е Аспен Вали ,покрай Банско))) , не че е лошо място....)))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение

                      Вярно е,че доста често взех да мисля за "куфара",миналата година,се прибрах в "насипно"състояние и мислех,че едва ли ще събера сили за нещо такова отново,но явно съм презаредила батериите.Другото е,че това,което виждам тук,в голяма степен никак не ми харесва.Бг почти никак не е мръднала
                      Кое не ти харесва в България? На мене пък ми се струва, че доста се е променила за последните 14 години. Гледам като турист, разбира се

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Може би му е нужна муза , за да завърши книгата успешно.
                        Не мисля,че ще се спогодим ))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Зависи от дестинация. Ако Ив те е поканил нещо в Аспен...
                          Може би му е нужна муза , за да завърши книгата успешно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение

                            Вярно е,че доста често взех да мисля за "куфара",миналата година,се прибрах в "насипно"състояние и мислех,че едва ли ще събера сили за нещо такова отново,но явно съм презаредила батериите.Другото е,че това,което виждам тук,в голяма степен никак не ми харесва.Бг почти никак не е мръднала
                            Айде джа!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение
                              Давайте съвет-да стягам ли куфара паки да търся успеха
                              Зависи от дестинация. Ако Ив те е поканил нещо в Аспен...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                                Че колко му е. Явно съвсем наскоро си го стягала, значи лесно можеш да го стегнеш пак. И щом имаш само един куфар багаж...

                                Виж, по-сложно е като стягаш 100 кашона с багажи...
                                Даже ръчен е достатъчен)

                                Коментар

                                Working...
                                X