IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

    Ха-ха, точно таква групичка са

    Поединично им е доста по-трудно
    Групичка....Глупости на търкалета...Ивмакс беше посто един интересен събеседник с много "жива" реч и засягаше разнообразни теми...Съвсем нормално е,при един такъв "събеседник" да се включат и други атрактивни участници...Получава се дискусия...Ти също си интересен събеседник,но и ти сега пишеш по-рядко и по-кратки постове,защото не намираш атрактивни опоненти....Пък и понякога темите се поизчепват и се започва със заяжданията....И така до появата на някой но "екземпляр",който да подкладе огъня.....
    P.S. Сетих се за един образ - Космонавта...Май се подвизаваше в темата "Поколението 30+ ли беше,40+ ли ли беше?!С много от просташко-свежарските си постове ме разцепваше от смях...И той някъде зачезна....И темата-и тя.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      А къде се подвизават другите двама сега?
      “Продуцента” се отказа от “продукцията”. Не го знам къде е.

      За Алонсо нищо не знам. Където и да е му желая попътен вятър.

      Слуховете, че вървим “в пакет” са силно преувеличени. Ти не вярвай на всичко което чуеш .

      Колкото до мен . Имах страхотно лято и ще мога да отделя малко енергия за този мил форум и таз мила тема.
      Last edited by Selena; 06.09.2018, 07:53.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Много свежо беше. Що да се засягам? Аз тук сезон откривам .
        А къде се подвизават другите двама сега?

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Много свежо беше. Що да се засягам? Аз тук сезон откривам .
          Сезона на чесънето

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Айде ся, не се засягай. Малко хумор не вреди.
            Много свежо беше. Що да се засягам? Аз тук сезон откривам .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Остап Бендер пасти да яде. Ето как се раждат митовете и легендите.
              Айде ся, не се засягай. Малко хумор не вреди.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Мда, единия въртеше тука има - тука нема, другия играеше мюре, е третия играеше случаен "клиент"
                Остап Бендер пасти да яде. Ето как се раждат митовете и легендите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                  Ха-ха, точно таква групичка са

                  Поединично им е доста по-трудно
                  Мда, единия въртеше тука има - тука нема, другия играеше мюре, е третия играеше случаен "клиент"

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Абе заедно с ивмакс мистериозно изчезна и алонсо. Като че ли са някаква групичка за налагане на мнения.
                    Само селена се показва отвреме-навреме от кумова срама...

                    Ха-ха, точно таква групичка са

                    Поединично им е доста по-трудно
                    Last edited by Money; 05.09.2018, 11:58.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      Дядо Перчемко с ебливата манекенка дали ше успее да гътне Ердоганя и Турция???
                      Добре де, ти какво очакваш от комшията? Освен непомерната Амбиция, лукавството и махленска хитрост, имам предвид? За бъдещето на страната си и на милия избирател, не е точно да му пука...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Да провокира - нв знам, ама да ѝ се случи...
                        Ефектът на доминото имам предвид. Не знаеш кой ще е черния лебед този път.

                        Коментар


                        • Дядо Перчемко с ебливата манекенка дали ше успее да гътне Ердоганя и Турция???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Именно. Затова Турция принципно отпада като кандидат да провокира сериозна инфлация, но знае ли човек.
                            Да провокира - нв знам, ама да ѝ се случи...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                              Стабилността се поддържа поради:
                              1.стратегически/гео-полит. партньорски отношения или съюзи
                              2.достъп до ресурси
                              Именно. Затова Турция принципно отпада като кандидат да провокира сериозна инфлация, но знае ли човек.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Лека корекция, може ли?
                                Не „поради”, а „със”.
                                ...Ако не беше експортната зависимост.
                                Смисълът е същият.

                                Коментар

                                Working...
                                X