IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Венко знаеш ли колко здрав и прав народ ще умре преди ботата?И аз татко като се разболя си мислех че си отива ама това стана след седем години.През тва време си заминаха много по млади и здрави хора.Така че да не се месим в работите Господни
    това казвам и аз.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      добро изказване.
      не те иронизирам и не подлагам на съмнение избора ти.
      попитах защото лично аз бих направил другото и нямаше да мисля, че е предаване. а че съм си купил време за да съм с близките си и да правя каквото искам. въпрос на гледна точка и избор.
      хората не знамем, колко имаме пред себе си, представяме си години, но може да са броени дни.
      това е моето виждане, всеки ден може да е последен и не трябва да се пилее.
      Венко знаеш ли колко здрав и прав народ ще умре преди ботата?И аз татко като се разболя си мислех че си отива ама това стана след седем години.През тва време си заминаха много по млади и здрави хора.Така че да не се месим в работите Господни

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Лев,не обичам да се намесвам в сектори от които не отбирам много ама защо това работи в Западна Европа ? Отделно ,аз съм друга луда и определено предпочитам да се лекувам в България,въпреки,че швейцарската медицина не е никак за пренебрегване. Когато се събудих за първи път в централната реанимация на кантоналната женевска болница се замислих дали не съм в космически кораб ,е после разбрах са какво иде реч
        Кажи как да вземем доброто,но да отрежем и нашето зло в системата Наистина не ми се иска да влизам в подробности за това което ми се случи миналата година ,а операцията ми беше в началото на тази година ,но в България, не платих нито един лев за нея,никакви екипи, никакви имплантирани материали,а имам два такива досега,нищо ама нищичко и никой не ми поиска един лев,освен по 5.60 на ден ако не се лъжа.
        Дурка кой ти е казал че това работи в Западна Европа????!!!!!!И там е същото безполезни лекарства до живот ненужни операции....същата мафия.Който иска да е здрав и да поживее никакво ходене по доктори

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Не трябва болниците да са ЕООД-та. Иначе това е скъп сектор, ама много скъп. Има обществени поръчки и там, има съответно конфликт на интереси, комисионни...отделно бонусите на медицинския персонал и особено на лекаритв са без таван. Без контрол, бордът на директорите си ги гласува и точка. И дай да лекуване здрави или даже несъществуващи пациенти. А полузаконните лостове за избор екип, дарения и пр. простотии, доплащания защото посредника купува пирона да те заковат с него за 85€, а го продава за 3000 лв....? Но касата го не покрива и ти го плащаш....безброй примери мога да ти дам. Сложно е, а може да е толкова просто.
          Просто няма воля и така ги устройва.
          Болниците са ЕООД та, защото пълнят партийните каси, а ние плащаме на палачите в бели престилки, за собствения си геноцид!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Що за човек трябва да си за да вършиш такива гадости.За мен това си е убийство и такива изроди трябва да бъдат съдени като убийци..
            Какъв съд? Директен разстрел, като Чаушеско в ефир, за назидание на бялата мафия!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Не трябва болниците да са ЕООД-та. Иначе това е скъп сектор, ама много скъп. Има обществени поръчки и там, има съответно конфликт на интереси, комисионни...отделно бонусите на медицинския персонал и особено на лекаритв са без таван. Без контрол, бордът на директорите си ги гласува и точка. И дай да лекуване здрави или даже несъществуващи пациенти. А полузаконните лостове за избор екип, дарения и пр. простотии, доплащания защото посредника купува пирона да те заковат с него за 85€, а го продава за 3000 лв....? Но касата го не покрива и ти го плащаш....безброй примери мога да ти дам. Сложно е, а може да е толкова просто.
              Просто няма воля и така ги устройва.
              Лев,не обичам да се намесвам в сектори от които не отбирам много ама защо това работи в Западна Европа ? Отделно ,аз съм друга луда и определено предпочитам да се лекувам в България,въпреки,че швейцарската медицина не е никак за пренебрегване. Когато се събудих за първи път в централната реанимация на кантоналната женевска болница се замислих дали не съм в космически кораб ,е после разбрах са какво иде реч
              Кажи как да вземем доброто,но да отрежем и нашето зло в системата Наистина не ми се иска да влизам в подробности за това което ми се случи миналата година ,а операцията ми беше в началото на тази година ,но в България, не платих нито един лев за нея,никакви екипи, никакви имплантирани материали,а имам два такива досега,нищо ама нищичко и никой не ми поиска един лев,освен по 5.60 на ден ако не се лъжа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Що за човек трябва да си за да вършиш такива гадости.За мен това си е убийство и такива изроди трябва да бъдат съдени като убийци..
                Ми дофтор бе. Ей ти го и в темата един такъв, отде мислиш че знае

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156

                  не мислех да ти отговарям ама сърце не трае
                  Въпрос на усещане и разбиране.
                  Ако направя споделеното от теб то значи съм се пречупил психически, спрял съм да се боря. Даже бих казал да съм умрял и да чакам кротко лежейки физическата смърт. Не е за мене тая работа. И съветвам никой никога да не се предава. Винаги имаш избор, винаги можеш да направиш нещо особено за себе си. Да мерите живота си по това колко ви остава, нищо че никой не знае точната бройка. Всеки един започнал ден значи че имате още 1 ден по малко да реализирате идеите, желанията, мечтите си. Защо го пилеем ей така с лека ръка?
                  Дните ни са преброени па мечтите са безкрайно много.
                  И ми се вижда малко глупаво само за една мечта за собствен имот да "пропилееш" 20-30г от живота си. Та някои нямат толкова години
                  добро изказване.
                  не те иронизирам и не подлагам на съмнение избора ти.
                  попитах защото лично аз бих направил другото и нямаше да мисля, че е предаване. а че съм си купил време за да съм с близките си и да правя каквото искам. въпрос на гледна точка и избор.
                  хората не знамем, колко имаме пред себе си, представяме си години, но може да са броени дни.
                  това е моето виждане, всеки ден може да е последен и не трябва да се пилее.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Не трябва болниците да са ЕООД-та. Иначе това е скъп сектор, ама много скъп. Има обществени поръчки и там, има съответно конфликт на интереси, комисионни...отделно бонусите на медицинския персонал и особено на лекаритв са без таван. Без контрол, бордът на директорите си ги гласува и точка. И дай да лекуване здрави или даже несъществуващи пациенти. А полузаконните лостове за избор екип, дарения и пр. простотии, доплащания защото посредника купува пирона да те заковат с него за 85€, а го продава за 3000 лв....? Но касата го не покрива и ти го плащаш....безброй примери мога да ти дам. Сложно е, а може да е толкова просто.
                    Просто няма воля и така ги устройва.
                    Що за човек трябва да си за да вършиш такива гадости.За мен това си е убийство и такива изроди трябва да бъдат съдени като убийци..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Най-много ми хареса просто е. Вбесявам се някой като ми каже че нещо е много сложно, не може да стане. Има неща които можеш и които не можеш - просто е. Има компромиси които правиш и граници които не прекрачваш - просто е. Има хора на които държиш и такива които не уважаваш - просто е. Или се бориш или те борят (оФца си) - просто е. Като искаш нещо ще намериш начин, като не искаш ще намериш оправдание - просто е.
                      Всеки управник гледа да ги представя нещата сложни че да не ги разбира никой и да му държи сметка - "сложно е" !!!
                      За здравната система - моето мнение на лаик не трябва да е търговска дейност. Много лесно и безнаказано може да се злоупотреби с човек в безисходица
                      Не трябва болниците да са ЕООД-та. Иначе това е скъп сектор, ама много скъп. Има обществени поръчки и там, има съответно конфликт на интереси, комисионни...отделно бонусите на медицинския персонал и особено на лекаритв са без таван. Без контрол, бордът на директорите си ги гласува и точка. И дай да лекуване здрави или даже несъществуващи пациенти. А полузаконните лостове за избор екип, дарения и пр. простотии, доплащания защото посредника купува пирона да те заковат с него за 85€, а го продава за 3000 лв....? Но касата го не покрива и ти го плащаш....безброй примери мога да ти дам. Сложно е, а може да е толкова просто.
                      Просто няма воля и така ги устройва.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Като се прибера догодина в Бг ще се запознаеш лично с мен. Дори само от ТВ-то. Ще имам активна гражданска позиция и ще направя всичко възможно хората да знаят истината. Ще се свържа с хора които и сега познавам и са наясно и с правната, и с финансовата, и с морално-етичната страна на проблема. Не ми дреме хич, ще рискувам да съм неприятен, но ще дам своя дял пък каквото ще да става. Не се прави реформа на парче, сменя се системата, демек реже се до корен. Това е следствие, от цялата парламентарна демокрация, закони, вратички и пр. Ако измислиш друг модел намира му се цаката и пак се точат кинти, затова се почва отначало, а не от средата или от отзад.
                        Не съм бягал, нито съм се сърдил, нито съм се чувствал недооценен, напротив, писна ми да ме оценяват, а да се чудя как да си върна ипотечния кредит 2005-2006. И да потъна в дългови спирали, човек така не може да работи нормално, а и съм споменавал: спорехме един ден и една моя близка приятелка, ама много, колежка, но беше серт и доста устата, много я уважавам и сега. Каза ми: щом работиш, значи си съгласен. Работи и не се оплаквай, ако не си съгласен тръгвай си. Е, реших да попълня малко дупки в бюджета и заминах. Първо Англия, после две държави от Залива. И мисията ми приключи, човек трябва да знае кога да каже достатъчно. Имам добри опции и в Бг сега, но всичко с времето си. Просто е.
                        Най-много ми хареса просто е. Вбесявам се някой като ми каже че нещо е много сложно, не може да стане. Има неща които можеш и които не можеш - просто е. Има компромиси които правиш и граници които не прекрачваш - просто е. Има хора на които държиш и такива които не уважаваш - просто е. Или се бориш или те борят (оФца си) - просто е. Като искаш нещо ще намериш начин, като не искаш ще намериш оправдание - просто е.
                        Всеки управник гледа да ги представя нещата сложни че да не ги разбира никой и да му държи сметка - "сложно е" !!!
                        За здравната система - моето мнение на лаик не трябва да е търговска дейност. Много лесно и безнаказано може да се злоупотреби с човек в безисходица
                        Last edited by bota156; 23.09.2019, 19:54.
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat

                          Златото съм го дълбал векове / не знам дали не бяха и хилядолетия :-)/ назад....:-) Има моменти когато става за краткосрочни спекулации / като последните няколко години и възможно още няколко/, НО дългосрочно се представя по зле от имотите и акциите / на база индекс/ ... Освен това то не притежава ролята която е имало едно време, няма и да я има в бъдеще макар и кеша да умре в сегашният му вид новото няма да е златото, а нещо друго....т.е. е със затихващи функции/търсене/важност/цена....Та така който иска краткосрочни / 5-10-15 годишни/ игрички да действа мен не ме кефи гарантираната под инфлационна ДЪ:ГОСРОЧНА /десетилетия/ доходност съчетана с рисковете му за притежаване и съхраняване....
                          ...то ситуацията със златото и танго не е...две стъпки напред една назад, а е две напред, три назад, после може четири напред. А след двадесет години като погледнеш инфлацията избегала с повече стъпки.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156

                            Дреме им - ще преместят България от 111 на 133 място. Па и същите ще надават вой, че това е нагласено.
                            Лев кой да Ви смени здравната система? Аз съм активен потребител 2 години и много неща ме дразнят, ако/нищо че бях "надуваема кукла" дето я разнасяха насам натам
                            Ама и ти си направил като редкретин - избягал си, щото си бил честен, не са те оценили тук или може и друга да е причината все тая.....
                            Докато кадърните се спасяват поединично противните ще се възпроизвеждат в БГ.
                            Има ли някой още който не мисли че сме на етап "нас криза не ни лови"?
                            Следва: "ако има тя е привнесена и е само в индустрията па ние такова животно нямаме" ….
                            мислех да сложа смешен емотикон ама е тъжно, да не кажа жалко
                            Като се прибера догодина в Бг ще се запознаеш лично с мен. Дори само от ТВ-то. Ще имам активна гражданска позиция и ще направя всичко възможно хората да знаят истината. Ще се свържа с хора които и сега познавам и са наясно и с правната, и с финансовата, и с морално-етичната страна на проблема. Не ми дреме хич, ще рискувам да съм неприятен, но ще дам своя дял пък каквото ще да става. Не се прави реформа на парче, сменя се системата, демек реже се до корен. Това е следствие, от цялата парламентарна демокрация, закони, вратички и пр. Ако измислиш друг модел намира му се цаката и пак се точат кинти, затова се почва отначало, а не от средата или от отзад.
                            Не съм бягал, нито съм се сърдил, нито съм се чувствал недооценен, напротив, писна ми да ме оценяват, а да се чудя как да си върна ипотечния кредит 2005-2006. И да потъна в дългови спирали, човек така не може да работи нормално, а и съм споменавал: спорехме един ден и една моя близка приятелка, ама много, колежка, но беше серт и доста устата, много я уважавам и сега. Каза ми: щом работиш, значи си съгласен. Работи и не се оплаквай, ако не си съгласен тръгвай си. Е, реших да попълня малко дупки в бюджета и заминах. Първо Англия, после две държави от Залива. И мисията ми приключи, човек трябва да знае кога да каже достатъчно. Имам добри опции и в Бг сега, но всичко с времето си. Просто е.
                            Last edited by bulgarian lev; 23.09.2019, 19:19.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              И ти си с претенции и апартамент в София, затова мълчи!!!

                              Що като закъсаш със здравето не ходиш на село или в Плевенската поликлиника, ами търчиш по София-та???? А???
                              Накавръче аз нямам претенции да съм нещо над другите и не парадирам със София.Това че съм роден тук и имам имоти не ме прави нито по умен нито по красив от някой пловдивчанин или търновец или човек роден и живеещ на село или примерно Червен бряг Луковит.За плевенската поликлиника си прав не ходя тама.Два пъти съм ходил при личният лекар за направление за очен лекар за очила.Това е сметката дотука благодаря на Бог когото избрах за личен лекар навремето.Даже голем куриоз отивам с детето при докторката че беше болно и гледам моя набор требе му сложат ваксина за тетанус викам е тамън съм дошъл шибнаха ми ваксината и се оказа че не съм и бил пациент.Детето извади здравната книжка щото
                              документи те на децата бяха при моите и аз я дадох на докторката да провери за какво става дума.И почнах да се смея защото друг си бях избрал за личен доктор.А той взел мерки да не се водя при докторката.За толкова години мога само с дълбок поклон на колене да му благодаря.В софийска поликлиника или в болница никога не съм влизал.Никога за радост моя.Нашият личен лекар е много добър просто не допуска болестите до нас.Така че ти си продължавай с простотиите веселиш ме.И от мен да знаеш Пловдив е класи над София класи.София си е едно мизерно кирливо работническо гето колко и да напиняте.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power

                                To у София сте едни граждани мани мани......и гетото требе да го заградим с бодлива тел и тама да си стоите та да ви прелива културата през носа и ушите.Цървули с претенции.
                                И ти си с претенции и апартамент в София, затова мълчи!!!

                                Що като закъсаш със здравето не ходиш на село или в Плевенската поликлиника, ами търчиш по София-та???? А???
                                Last edited by RUBLA; 23.09.2019, 16:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X