IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

    Пак не се тазбираме: аз на никои не продавам нищо и не искам последовате ли. Имам достътчно успех и то доказан. Просто помагам с идеите си. Всеки сам решава за себе си. Ти как помагаш?
    Извинявай тогава. На никой не помагам. Нямам самочувствието да имам толкова акъл, че да го раздавам.
    И кои са тези акции дето не ги лови криза? Дори и кока кола загуби 70% предния път.
    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

      Ами извинявай, ама аз една твоя идея видях и хич не ми харесаха матртингейлите ти. Та позволи ми силно да се съмнявам в ефективността на това което правиш. И тогава ти обясних. Щом за теб успеха е да правиш кинти, не е мястото който и да е форум. Има си начини. Правиш си един акаунт, правиш подходяща история и пускаш последователи, като им прибираш част от печалбите. Тази работа с ливъриджа не върви. Не трябва повече от трети клас за да се проумее това, обаче хората продължават да си вярват.
      Пак не се тазбираме: аз на никои не продавам нищо и не искам последовате ли. Имам достътчно успех и то доказан. Просто помагам с идеите си. Всеки сам решава за себе си. Ти как помагаш?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        супер., добре си го играл !! а сега накъде !? В смисъл какви са ти следващите творчески планове!?. Например Много хора се мъчат да се защитят от спад на индекс ta търсят имоти злато сребро т.н.))) Пък май сметката показва, че по- яката защита срещу дълъг Дау е .... късият Дау ))) (или някоя волатилна книга в подобна насока) Има ли нещо верно в таз идея според теб
        Верно, че ги няма готини форумци като даш и мартингелй, субзиро или джудас, и т.,н. та и аз съжалявам, че не мога да чета, но да не се надяваме, че някой ден може да се върнат (пак някаква идея, по-добре от нищо))
        За защита на портфолио а) long equity and credit volatility, наѝ добре с индекси. Има ЕТФ има и други по рисково продукти б) short hy bonds или govt bonds, c) sell small equity caps, d) експозиция с никва корелация: на примерно акции които нямат нищо общо с икономическите цикли. Пример legal litigating c companies итн

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

          Не си спомням да съм твърдял каквото и да е, а най-малко че има единствена рецепта. Днес цял ден питам какво е успех и досега не съм получил нито един отговор ако забелязваш За сметка на това, обаче няколко човека се опитват да ми обясняват, какво за мен е успеха. Поразрови да видим дали съм твърдял аз обаче какво е успех. Просто питам...
          Успех е когато вече си станал толкова самодоволен, че си си купил електрически автомобил и ти харесва да миришеш пръднята си.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

            Ние с теб на нищо не можем се разбра а) защото си ми муден и б) никога нямаш конкретно решение на писаниците си. А за въпроса ти: защо някои пише в един финансов форум- за да капитализира идеите си под форма на пари. Това е първичната му цел и следователно цел за успех. Оттам насетне не ме интересува.
            Ами извинявай, ама аз една твоя идея видях и хич не ми харесаха матртингейлите ти. Та позволи ми силно да се съмнявам в ефективността на това което правиш. И тогава ти обясних. Щом за теб успеха е да правиш кинти, не е мястото който и да е форум. Има си начини. Правиш си един акаунт, правиш подходяща история и пускаш последователи, като им прибираш част от печалбите. Тази работа с ливъриджа не върви. Не трябва повече от трети клас за да се проумее това, обаче хората продължават да си вярват.
            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
              Close VStoxx long from 14 at 18.82

              https://www.zertifikate.commerzbank....57924461/pc-45
              from 1.80 at 6.20
              супер., добре си го играл !! а сега накъде !? В смисъл какви са ти следващите творчески планове!?. Например Много хора се мъчат да се защитят от спад на индекс ta търсят имоти злато сребро т.н.))) Пък май сметката показва, че по- яката защита срещу дълъг Дау е .... късият Дау ))) (или някоя волатилна книга в подобна насока) Има ли нещо верно в таз идея според теб
              Верно, че ги няма готини форумци като даш и мартингелй, субзиро или джудас, и т.,н. та и аз съжалявам, че не мога да чета, но да не се надяваме, че някой ден може да се върнат (пак някаква идея, по-добре от нищо))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                Ако деляхме идеите ти какво щеше да стане, че недоразбрах аз? Как точно щяхме да сме щастливи?
                Ние с теб на нищо не можем се разбра а) защото си ми муден и б) никога нямаш конкретно решение на писаниците си. А за въпроса ти: защо някои пише в един финансов форум- за да капитализира идеите си под форма на пари. Това е първичната му цел и следователно цел за успех. Оттам насетне не ме интересува.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Съществува разбира се! Но всеки си има собствената химера - пари, власт, престиж, любов, почит, уникалност... всичко това е успех. И тук допускате грешка, заедно с анонимния автор на темата. Просто няма общовалидна и единствена рецепта.
                  Не си спомням да съм твърдял каквото и да е, а най-малко че има единствена рецепта. Днес цял ден питам какво е успех и досега не съм получил нито един отговор ако забелязваш За сметка на това, обаче няколко човека се опитват да ми обясняват, какво за мен е успеха. Поразрови да видим дали съм твърдял аз обаче какво е успех. Просто питам...
                  Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                    Имам около 500 мнения в този умиращ форум и се зададох въпросът колко ли щастливи хора щеше да има ако деляха идеите ми. Сметнах доста. Доста съм направил значи за успеха и щастието на хората в един финансов форум. Благодаря !
                    Ако деляхме идеите ти какво щеше да стане, че недоразбрах аз? Как точно щяхме да сме щастливи?
                    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Не знам, обаче знам, че човек, който отчаяно се опитва да докаже, че е успешен, излиза на мегдана, тупа се в гърдите и вика "Аз съм по-успешен от всички вас, взети заедно" -- такъв човек не е успешен

                      Такъв човек трябва да го съжаляваш...


                      Беше обещал да отговориш точно каквото те попитам. Попитах....... и ти не отговори. Карай да върви
                      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender
                        Предвид това, че нямаме съответната практика, ще се наложи да се доверим на твоя опит...
                        Имам около 500 мнения в този умиращ форум и се зададох въпросът колко ли щастливи хора щеше да има ако деляха идеите ми. Сметнах доста. Доста съм направил значи за успеха и щастието на хората в един финансов форум. Благодаря !

                        Коментар


                        • Close VStoxx long from 14 at 18.82

                          https://www.zertifikate.commerzbank....57924461/pc-45
                          from 1.80 at 6.20

                          Коментар


                          • Не знам, обаче знам, че човек, който отчаяно се опитва да докаже, че е успешен, излиза на мегдана, тупа се в гърдите и вика "Аз съм по-успешен от всички вас, взети заедно" -- такъв човек не е успешен

                            Такъв човек трябва да го съжаляваш...


                            Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                            Ми кажи ми конкретно какво мислиш за успеха? Какво е успех? Как се постига?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Съществува разбира се! Но всеки си има собствената химера - пари, власт, престиж, любов, почит, уникалност... всичко това е успех. И тук допускате грешка, заедно с анонимния автор на темата. Просто няма общовалидна и единствена рецепта.
                              Е то дори и да не съществува, ако се докаже, то това също е успех - че би имало доказан отговор
                              Всяко зло за добро - както се казва

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                                А ако трябва да го обясниш на голям човек какво ще направиш? С интеграли по-лесно ли ще ги разбере дробите? Често се срещам с вишисти, неумеещи да правят по-прости сметки от дроби. Без майтап...
                                Ъъъъ, таковата ...!? Имаш притеснения, че възрастните ще изядат портокала с кората?
                                Забелязала съм, че често хората са в плен на знанията си. Пречупват света през тяхната призма, без да търсят най-простото решение.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X