IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Илън Мъск, част от дълго интервю.
    Много приятен ми изглежда. Отворен, свободен, искрен, умен, скромен за положението си.

    https://www.youtube.com/watch?v=Ra3fv8gl6NE

    За това интервю опищяха орталъка, че в него пиел уиски и пушел марихуана. Е, и двете му бяха предложени от водещия. Едно голямо уиски за повече от два часа не е кой знае какво.
    От марихуаната си дръпна само един път, като каза, че е пробвал преди това един път. И хич не се прави на щипана мома.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      А, ти си бетон. Градските хора са уязвими. Там се целят гадовете.
      Аз изпитвам отвращение от съвременният свят.Това не е моят свят моят свят е друг някъде където хората са кротки не ламтят обичат се помагат си не си завиждат не крадат не убиват.Там където хората благородно се надпреварват кой по хубаво животно да отгледа по хубав зеленчук да отгледа и да го даде на другите.Моят свят е на кротки работливи и весели хора...Ако Господ ме повика ще си отида с облекчение единственото за което ще ми е мъчно са децата семейството колегите и приятелите.материалното за мен няма стойност.И затова не разбирам тая лакомия обзела днешния човек.Това е лудост психодиспансер..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Това не е от особено значение, когато f(P)->0 или f(M)->0, а пък f(A) така или иначе, приема само бинарни стойности.
        E, da, за тривиалните случаи, когато символ->0, се подразбира, че d(е) е макс тегло, (myrzel, липса амбиции и т.н.,) но по-интерсно си е, когато не са 0 и си имат произволни случйани стойности. Може обаче, всички символи (дори и още не въведени, от цялата азбука - а,б,в, ... ю,я) да се окажат неявни функции на "e" i d(e), а като реулзтат на финале- 70-80% d(e)..+ 20-30% "свобода на словото и печата".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Е че какво лошо съм казал?
          Нищо...Изчакай само да влезе Бай ти Пешо с голямата баданарка и ще видиш,как добре ще те "изрисува"....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Да не си се объркала? Искаше да кажеш под кокошките?

            Под кокошките може да има само яйца.
            Бат Пешо не е яйце.
            Ерго, бат Пешо не е под кокошките. Което и трябваше да се докаже.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Да не си се объркала? Искаше да кажеш под кокошките?
              Не, не съм . Излазям от темата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Интелектуално бай Пешо е доста над кокошките и над доста други тъдява . Не че той има нужда от адвокат. И на мене не ми е работа . Сега си имам демо сметка ...
                Да не си се объркала? Искаше да кажеш под кокошките?


                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  Е че какво лошо съм казал?
                  Интелектуално бай Пешо е доста над кокошките и над доста други тъдява . Не че той има нужда от адвокат. И на мене не ми е работа . Сега си имам демо сметка ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Знам . Остави и простосмъртните да имат място под слънцето.
                    Е че какво лошо съм казал?
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                      Вече съм на жалък кеш, отдавна.
                      Знам . Остави и простосмъртните да имат място под слънцето.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Представям си те облечен в черен непромокаем дъждобран. Непромокаем. Без емоция. Нищо не те засяга в самодоволната ти кула от слонова кост...до момента, в който дъждобрана...разбирай борсовите компютри ... дадат фира ...
                        Вече съм на жалък кеш, отдавна.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                          Още по-бетон са му кокошките. За това се стреми да се изравни интелектуално с тях. Признавам - получава му се много добре.
                          Представям си те облечен в черен непромокаем дъждобран. Непромокаем. Без емоция. Нищо не те засяга в самодоволната ти кула от слонова кост...до момента, в който дъждобрана...разбирай борсовите компютри ... дадат фира ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Едно приятелче, де завърши минно-геоложкия ми размахваше пръст навремето и важно ми говореше:
                            Това, уважаема tnm е пръст, а това, на което здраво си стъпила - е почва.
                            Горната повърхност на Земята е "почва" за селскостопанските работници и специалисти.

                            За геолозите терминът е друг.

                            Този твоят ще да е завършил Селкостопанския въф Филибето, майна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                              То ,по -скоро ,опира до това,доколко си устойчив на изкушенията на модерния свят....Бате Пешо, в това отношение ,наистина ми се струва ,че е бетон...А иначе - и на село си има доста хора,които лесно поддават...
                              Още по-бетон са му кокошките. За това се стреми да се изравни интелектуално с тях. Признавам - получава му се много добре.

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Изследвания показват, че хората, които имат пряк контакт със земята почти не страдат от психически заболявания, депресии и прочее градски болести. Било специфична съставка на пръстта. Ти да видиш .
                                Градът е животинска ферма. Човек оскотява неизбежно в такава среда. А ЕПК-тата са неговата кланица.

                                Коментар

                                Working...
                                X