IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Не знам доколко си права. Аз съм си дресирала съзнанието и може да се каже, че почти не се стресирам. Каквото и да ми се случи, не си го слагам на сърце. И да имам някакви грижи - вляза ли в пещерата, с пускането на камъка пред входа, забравям за тях. В момента, в които си помисля да някакъв проблем и веднага си налагам да си мисля за неща, които са ми приятни. Дори отивам до някой близък магазин и си купувам шоколад
    И въпреки вътрешната ми уравновесеност и спокойствие, имам щастието да сънувам невероятно ярки и пъстри сънища, често озвучени. Не рашавам като Преци задачи, но ако знаеш какви невероятни места посещавам - това ледници, това върхове, вулкани, водопади ... На природните картина съм царица.
    Личната ми докторка твърди, че подобни ярки сънища се дължат на проблем при продуцирането на витамин В12, но за звуците и тя няма обяснение.
    Явно на красивите хора им се случват красиви неща. При мен се получава нещо друго, сънувам бъдещето. Конкретни неща, които се реализират в срок от седмица от съня. Иди му хвани края ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Направил си връзка с подсъзнанието. При някои хора се получава при ежедневен стрес, а при други циклично. А филмът за онзи математик е прекрасен .
      Не знам доколко си права. Аз съм си дресирала съзнанието и може да се каже, че почти не се стресирам. Каквото и да ми се случи, не си го слагам на сърце. И да имам някакви грижи - вляза ли в пещерата, с пускането на камъка пред входа, забравям за тях. В момента, в който си помисля да някакъв проблем и веднага си налагам да си мисля за неща, които са ми приятни. Дори отивам до някой близък магазин и си купувам шоколад

      И въпреки вътрешната ми уравновесеност и спокойствие, имам щастието да сънувам невероятно ярки и пъстри сънища, често озвучени. Не решавам като Преци задачи, но ако знаеш какви невероятни места посещавам - това ледници, това върхове, вулкани, водопади ... На природните картина съм царица.

      Личната ми докторка твърди, че подобни ярки сънища се дължат на проблем при продуцирането на витамин В12, но за звуците и тя няма обяснение.
      Last edited by tnm; 08.03.2019, 18:35.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Остай се,. случвало ми се е насън да решавам някои задачи, за огромно съжаление обаче не от класата на Рамануджан("чистия" ум). : Той сънувал как една ръка пише с тебешир формулите по червено-кафява стена и .. само гледал да не изтърве написаното. Но няма стигане, в някои случаи и доказателства няма. Не помня точно, но не бяха малко, ... към 210 бр, формулки бяха от категорията "падат от небето". После се доказват, но не за всички става този номер.)) Преди 10тина г. му откриха някакъв ръкопис с доказателства отзад напред. Та се успокоих че и доста по-"луди" има
        Иначе се чудя понякога защо се явява "бръмчилника", ни в клин в ръкав, а в случая месеци откакто не мисля по типовете. Сега е друга занимавка, две робот-маишинки спряха вчера да си говорят нормално, и се чудя защото по случай празника женския капризничи или мъжкия се прави на дръж ми шапката. Иска ми се, следващия бръмчилник да реши въпроса с роботските комуникации, но ако е възможно утре, а не след 2 месеца. (де да ставаше с поръчка)
        Направил си връзка с подсъзнанието. При някои хора се получава при ежедневен стрес, а при други циклично. А филмът за онзи математик е прекрасен .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Интересно, този "бръмчилник" как се появи там - дали това не са обертонове и отзвуци на среднощен/утринен сън? Самата представа е твърде ярка и конкретна.

          П.С. Да си дойдем на израза (математическия).
          Остай се,. случвало ми се е насън да решавам някои задачи, за огромно съжаление обаче не от класата на Рамануджан("чистия" ум). : Той сънувал как една ръка пише с тебешир формулите по червено-кафява стена и .. само гледал да не изтърве написаното. Но няма стигане, в някои случаи и доказателства няма. Не помня точно, но не бяха малко, ... към 210 бр, формулки бяха от категорията "падат от небето". После се доказват, но не за всички става този номер.)) Преди 10тина г. му откриха някакъв ръкопис с доказателства отзад напред. Та се успокоих че и доста по-"луди" има
          Иначе се чудя понякога защо се явява "бръмчилника", ни в клин в ръкав, а в случая месеци откакто не мисля по типовете. Сега е друга занимавка, две робот-маишинки спряха вчера да си говорят нормално, и се чудя защото по случай празника женския капризничи или мъжкия се прави на дръж ми шапката. Иска ми се, следващия бръмчилник да реши въпроса с роботските комуникации, но ако е възможно утре, а не след 2 месеца. (де да ставаше с поръчка)
          Last edited by precakanoto; 08.03.2019, 16:40.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Несъмнено
            Да, познаваш си добре тестостерона.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
              Бууу! И аз страдам от прекалено много тестостерон в кръвта, мамка му!
              Несъмнено

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Просто ти гледаме сеира . Сал ти ни остана, иначе е скука космическа
                Гледайте, гледайте.
                Аз мога.
                Малко ви завиждам, даже, щото съм велик, а пък аз немам кво да си гледам с интерес.

                Въздухът на върха е разреден; имай пред вид.
                Last edited by R1a1; 08.03.2019, 16:17.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                  Менкате си мъжката роля?
                  Ха, току що открих нов пол при това сегашно многополие - алтернативен. Откривател!
                  Благодаря за идеята и помощта за науката!
                  Просто ти гледаме сеира . Сал ти ни остана, иначе е скука космическа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Като казах размисъл и се сетих, че тази сутрин се събудих с бръмчилник в главата, може би по темата...
                    Интересно, този "бръмчилник" как се появи там - дали това не са обертонове и отзвуци на среднощен/утринен сън? Самата представа е твърде ярка и конкретна.

                    П.С. Да си дойдем на израза (математическия).

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Моля, цветя ще ми поднесат на мен .
                      Менкате си мъжката роля?

                      Ха, току що открих нов пол при това сегашно многополие - алтернативен. Откривател!
                      Благодаря за идеята и помощта за науката!
                      Last edited by R1a1; 08.03.2019, 14:50.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                        Благодаря.

                        Какви цветя ще поднесеш на гаджето?
                        Ще ѝ правиш ли романтична вечеря на свещи?
                        Моля, цветя ще ми поднесат на мен . Може и на теб да ти излезе късмета . Ако ли не, ще изпратим с куриер от волни пожертвования.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          За малко да забравя, и на теб честит празник !!!!!!
                          Благодаря.

                          Какви цветя ще поднесеш на гаджето?
                          Ще ѝ правиш ли романтична вечеря на свещи?
                          Last edited by R1a1; 08.03.2019, 14:03.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                            Селено, радвай се!
                            Ще ме баннат, ще ми затворят "мръсната устичка".
                            Даже не мога да ви съжалявам.
                            За малко да забравя, и на теб честит празник !!!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                              Приятна ти вечер!
                              приятна и при вас

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Може и да тествам,
                                само не им влизай после в атака на наште добри приятели, модитата и прочее ...
                                Приятна ти вечер!

                                Коментар

                                Working...
                                X