IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

    Мен твоята линия хич не ме вълнува, както и на този третия. Мен ме вълнува само къде да нарисувам моята си линя и кой е от моята страна и кой не е. В този смисъл, светът не само че е ментален а е и холографски. Та относно Бог, не би следвало да те интересуват чуждите линии а твоята собствена, освен ако не смяташ че си се родила християнка, защото родителите ти са такива, или пък защото си се родила в християнска държава. Ето това е някой друг да ти чертае линиите и да ти слага рамките
    Готино! Ако ти беше със семинарите , явно действат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      По принцип не е така Аз и ти си взаимодействаме. Аз чертая мойта, ти твойта и се оказва, че и аз и ти, можем да бъдем едновременно успешни, а също и едновременно - неуспешни . Според вътрешните ни усещания . А па може и да постигнем равновесие и единят да е успешен, другият не . И тогава ни трябва някой, който да каже кой от нас е по - успешен и дали . Ама пък, дали ще е прав? И кой от трима ни?
      Мен твоята линия хич не ме вълнува, както и на този третия. Мен ме вълнува само къде да нарисувам моята си линя и кой е от моята страна и кой не е. В този смисъл, светът не само че е ментален а е и холографски. Та относно Бог, не би следвало да те интересуват чуждите линии а твоята собствена, освен ако не смяташ че си се родила християнка, защото родителите ти са такива, или пък защото си се родила в християнска държава. Ето това е някой друг да ти чертае линиите и да ти слага рамките
      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

        Абе... имам и доста съмнителното щение да бех по-умен.
        Не, не искам успокоение или комплимент, че съм умен - знам си, че е така, та затова казах, че е съмнително щение.
        Но като по-млад бех по-умен, та... може би... жалба за младост?
        "Нямаше "диско", нямаше "реге", нямаше даже "Диана Експресс"", Тодор Колев.
        Едва ли до колкото имам наблюдение

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

          По принцип е така, обаче има едно НО. Рамките! Много често родители или общество ни чертаят грешните линии и това е страшен проблем. Онези рамки за които говорехме преди стотина страници Хъшовете, Бог и така нататък
          По принцип не е така Аз и ти си взаимодействаме. Аз чертая мойта, ти твойта и се оказва, че и аз и ти, можем да бъдем едновременно успешни, а също и едновременно - неуспешни . Според вътрешните ни усещания . А па може и да постигнем равновесие и единят да е успешен, другият не . И тогава ни трябва някой, който да каже кой от нас е по - успешен и дали . Ама пък, дали ще е прав? И кой от трима ни?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Абсолютно!
            Абе... имам и доста съмнителното щение да бех по-умен.
            Не, не искам успокоение или комплимент, че съм умен - знам си, че е така, та затова казах, че е съмнително щение.
            Но като по-млад бех по-умен, та... може би... жалба за младост?
            "Нямаше "диско", нямаше "реге", нямаше даже "Диана Експресс"", Тодор Колев.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

              Вярно. Забравил съм най-важното. Едно е чувството, че Бог те гледа от небето какви ги вършиш и изисква от теб да се държиш по определен начин, друго е да се мислиш за Бог, трето е да се мислиш за част от Бог а четвърто е да смяташ че няма Бог. Това би повлияло доста при определянето на собствената ни ценностна система. А точно ценностната система е в основата на всеки успех, поне според мен и според главният монах в Шао Лин
              В твойта система къде се намира Бог? Знам само, че е в нея

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Следователно за да си "успял" трябва ти да чертаеш линията. Само тогава винаги ще си от "правилната" страна.
                По принцип е така, обаче има едно НО. Рамките! Много често родители или общество ни чертаят грешните линии и това е страшен проблем. Онези рамки за които говорехме преди стотина страници Хъшовете, Бог и така нататък
                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                  Още в началото написах, че съм се излегнал отстрани на сянка, гледам мързеливо и ви коментирам с кучето ми.

                  Това може ли да се брои за успех?
                  Абсолютно!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                    А, искат ми се и ми липсват много неща, например - добро здраве, но не обръщам много внимание на тези си щения.

                    Карам с това, което има и може, и (се убеждавам, че?) другото не ми липсва.
                    Нирвана е когато нищо не ти липсва. Или изпълняваш желанието или го премахваш и ставаш щастлив. Просто е
                    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                    Коментар


                    • А, пушенето е безопасно и не пречи на кармата само от бодисатва нагоре

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Добро утро!

                        Още пия кафе. Забелязвам обаче, че забрави Бог

                        Готин ден ти пожелавам!
                        Вярно. Забравил съм най-важното. Едно е чувството, че Бог те гледа от небето какви ги вършиш и изисква от теб да се държиш по определен начин, друго е да се мислиш за Бог, трето е да се мислиш за част от Бог а четвърто е да смяташ че няма Бог. Това би повлияло доста при определянето на собствената ни ценностна система. А точно ценностната система е в основата на всеки успех, поне според мен и според главният монах в Шао Лин
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                          Така, така, а те е грижа са световния мир?
                          Да - от егоистична гледна точка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                            А, искат ми се и ми липсват много неща, например - добро здраве, но не обръщам много внимание на тези си щения.
                            Така, така, а те е грижа са световния мир?
                            Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                              Не бе, питах какво би казал Далай-мама за пушенето в София при това прахово замърсяване на въздуха.

                              Той пуши ли, прочее?
                              Ем да де, това казва, че замърсяването не пречи повече, отколкото зацапваме сами пейзажа си с виртуални мацанички и ментални тревоги.
                              Кой го е грижа дали пуши или не. Те имат приказка, че има голяма разлика между това, дали медитираш докато пушиш или пушиш докато медитираш.

                              "Двама будистки ученици решили да питат учителя си дали могат да пушат.

                              - Е, питал после единия, палейки цигара, разреши ли ти?

                              - Не, питах го дали мога да пуша докато медитирам и той каза не. Чакай, а ти как така пушиш?

                              - Еми аз го питах дали мога да медитирам докато пуша и той каза да."
                              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                                Ако това е което искаш и нищо не ти липсва, то да, това не само че може да се брои, ами за мен директно си е успех.
                                А, искат ми се и ми липсват много неща, например - добро здраве, но не обръщам много внимание на тези си щения.

                                Карам с това, което има и може, и (се убеждавам, че?) другото не ми липсва.

                                Коментар

                                Working...
                                X