IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    В различни градове сме и тя не искаше да дойде до СФ на разходка и на гости.
    Вземи найпосле неква жена от бранша, бяла помакиня от високо село и се куртулисай-
    ем пататници ше прави и баници ше разточи, ем и ше е мукаятлия на пръстени

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      еее, ми казвай ги по-навреме тия работи, де.
      партито беше в тесен кръг . аз един приятел и 2 студентки-калпазанки
      Last edited by nradev; 11.09.2019, 17:18.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        В различни градове сме и тя не искаше да дойде до СФ на разходка и на гости.
        Кавръка е абсолютно прав. ако не стане за седмица бегай и търси друга

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev

          далече е от София не става. А студентско парти имаше вчера в апртамента .
          еее, ми казвай ги по-навреме тия работи, де.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

            това да си тъсиш гадже по чата си е кауза пердута.аз 3 пъти съм ходил на среща от нета ама преди 15 години беше. единия път уцелих една дашна мома с приличен вид и я ударих 3-4 пъти . ама прекалено дашна беше на никой не отказаваше и затоав я отсвирих бързо.остналите 2 пъти беха "кркодили"
            Еми много хубаво си направил, като си я ударил. Може би не обичаш чата и Интернет.

            Все пак, ролята на социалните мрежи при намирането на половинка е голяма. Иначе на случаен принцип, по кафета и по барове, става трудно ( и дори не става).

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              В различни градове сме и тя не искаше да дойде до СФ на разходка и на гости.
              това да си тъсиш гадже по чата си е кауза пердута.аз 3 пъти съм ходил на среща от нета ама преди 15 години беше. единия път уцелих една дашна мома с приличен вид и я ударих 3-4 пъти . ама прекалено дашна беше на никой не отказаваше и затоав я отсвирих бързо.остналите 2 пъти беха "кркодили"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev

                нали знаеш баснята за киселото грозде. на село е супер а у София сме в душегубки. и аз имам селска къща и то нова и голяма ама не го изтъквам всеки ден защото не смятам че е повод за гордост
                нема ли да правиш неко студен'ско парти в тая къща?
                ей ги вече калпазанките се върнаха за поправките.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982

                  10 месеца са много, седмица, две макс.
                  В различни градове сме и тя не искаше да дойде до СФ на разходка и на гости.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Michaelis 12. Не знам какво разбираш под де индустриализация. Индустрията е по-голяма от всякога, но дела и от БВП ще продължава да пада и в дългосрочен план ще гони тази в земеделието. На това му се казва научнотехнически прогрес. Преди индустриалната революция 80 процента от хората са се занимавали със земеделие и гладната смърт е било обичайно явление. Сега в нормалните държави 5 процента от хората са заети със земеделие и задоволяват всички човешки потребности. Според мен погледа ви е погрешно фокусиран към миналото вместо да гледате напред към наука и услуги. Света не може да бъде спрян и да се върне назад в развитието си.
                    А средновековието квое временен застой продължил 500 и повече години хората горили ,,вещици,, за развлечение Ако си мислиш че човешката психология се е променила от тогава лечко си наивен и не само ти.

                    Коментар


                    • Michaelis 12. Не знам какво разбираш под де индустриализация. Индустрията е по-голяма от всякога, но дела и от БВП ще продължава да пада и в дългосрочен план ще гони тази в земеделието. На това му се казва научнотехнически прогрес. Преди индустриалната революция 80 процента от хората са се занимавали със земеделие и гладната смърт е било обичайно явление. Сега в нормалните държави 5 процента от хората са заети със земеделие и задоволяват всички човешки потребности. Според мен погледа ви е погрешно фокусиран към миналото вместо да гледате напред към наука и услуги. Света не може да бъде спрян и да се върне назад в развитието си.
                      Last edited by dddd; 24.07.2019, 11:51.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Е па кат не ги контролира , не ги ебава и не ги изсмуква запада е що нещо не са цъфнали и вързали. е тези примерно

                        https://clubz.bg/47184-iskate_v_evra...i_sa_zaplatite

                        Данните са отпреди 3 години но надали много са се променили

                        То хубаво даваш акъл от Виена ама ходи поживей при некоя такава,,самостоятелна и независима държава,,,. Беше се запътил за Северна Корея кво стана.
                        те тия особено Росията ако мислиш, че не е колония като нас много си се заблудил, останалите слаби шот Расията слаба то логично. Те са здрави военно, но икономически не съвсем .... И аз имах такива надежди ама на руските олигарси парите са им в долари в западни банки, ако нещо некой шукне оп санкции запор на сметка и до там, това е и с наще назначени папуняци. Правят някакви опити за съживяване особено след 2014та ама да видиме ...Със СССРа беше направена същата схема като у нас, затваряйте ваще фабрики, наще са по яки, вие ше ни даате ресурси ние стоки ше настъпи мир със симбиоза и жми градо, всички ше сме равни и богати ..... Да ама не съвсем, те руснаците се усетиха леко късно и са кат са деиндустриализирани, да хоат се опраат .... между другото САЩа имат същия проблем с деиндустриализацията, защото там пък беше изнесено всичко за печалби в Китай, нема СССР, нема студена война, здравей Неолиберализъм с печалби х500 за това Китайците са враг номер едно, защото там се е преместило производството, разтежа и парата. А трите Балтийски ги помпат изкуствено това се види от самолет. Капитализма е система на която и трябва пазар и експанзия, концентрация на блага. На лъва като му се яде отива и си взима, е ние и всички екс Соц. страни бяхме изядени, туй то. Много пъти ми е задаван тоя въпрос "Добре бе щом те кефи толко Русия, ми хои там" Тя и България ме кефи ама нема оцеляване щот са ни изяли, руснаците също са изядени. Та поне като ме експлоатират да е в ядрото ...

                        p.s. за С.Корея без бъзик много ми се ходи ама време йок, отпуска също йок, сигурен съм че китайците яко са ги подпрели тия и не е гранде мизерия как ни се съобщава в наще медии. Ако е рекъл Господ живи и здрави ше ходим некой ден
                        Last edited by michaelis12; 23.07.2019, 19:58.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                          Todor Sabev

                          не съм сигурен дали са се сбъркали Запада я как ни прибраха летището швабите, ако дигнат цените осморно както очаквам няма си идвам, освен ако не пуснат още маршрутки, а с вътрешните линии кво ше стане не знам .... Запада не са кьорави и глупаци те много добре си праят сметката кое, колко и кво може се измъкне, ей са ше им харижем и 2 млрд. ама там нема нема. Дет вика един ние сме поели ангажимент към НАТОто щом сме в тоя алианс и сме го "поели" ше поемем всичко друго освен ангажимента ... Аз лично от западна гледна точка не виждам що трябва да инвестирам в страна с примати че и без никакви условия, що трябва да обучавам някакви си да знаят как да сглабят че и да разработват коли? (един ден може да са ми конкуренти кат Китай) Ше им убия икономиката ше им взема обучените безплатно хора при мене, (те тва и напрайха) да бачкат в мойте заводи на мойта земя да плащат на моя народ данъците и помощите. Турция предлага възможности вече имат опит в такива заводи, Тойота и т.н. не ги интересуват зелени енергии и педерастиите на ЕС имат 3 АЕЦа пуснаха газопровод от Русия щот в ЕС зелените регулации и Американците с техните санкции за Северен Паток 2 пречат на швабската индустрията, щом пречат ше се праят разработките в къщи,а в Турция само сглобките. Фолксваген са преценили че с курви като наще не могат да разчитат на каквото и да било, ние гоним руснаците, китайците квот каже посланника за туй не са у нас, аз не виждам нищо чудно или нелогично в ходовете на VW и не само на тях, в Турция освен това е топло нема да имат разходи за работниците през зимата като да им плащат парно и подобни работи ....
                          За Запада е мега важно наща територия да е под техен контрол, защото е ценна и важна, не щот сме убави даже ако мое ни изтребат физически ше го сторят на минутата ама те го праят по друг начин. За Запада е също важно да не се развиваме щот нема слушаме в един прекрасен момент, което е и логично ....
                          Е па кат не ги контролира , не ги ебава и не ги изсмуква запада е що нещо не са цъфнали и вързали. е тези примерно

                          https://clubz.bg/47184-iskate_v_evra...i_sa_zaplatite

                          Данните са отпреди 3 години но надали много са се променили

                          То хубаво даваш акъл от Виена ама ходи поживей при некоя такава,,самостоятелна и независима държава,,,. Беше се запътил за Северна Корея кво стана.

                          Коментар


                          • Todor Sabev

                            не съм сигурен дали са се сбъркали Запада я как ни прибраха летището швабите, ако дигнат цените осморно както очаквам няма си идвам, освен ако не пуснат още маршрутки, а с вътрешните линии кво ше стане не знам .... Запада не са кьорави и глупаци те много добре си праят сметката кое, колко и кво може се измъкне, ей са ше им харижем и 2 млрд. ама там нема нема. Дет вика един ние сме поели ангажимент към НАТОто щом сме в тоя алианс и сме го "поели" ше поемем всичко друго освен ангажимента ...
                            Аз лично от западна гледна точка не виждам що трябва да инвестирам в страна с примати че и без никакви условия, що трябва да обучавам някакви си да знаят как да сглабят че и да разработват коли? (един ден може да са ми конкуренти кат Китай) Ше им убия икономиката ше им взема обучените безплатно хора при мене, (те тва и напрайха) да бачкат в мойте заводи на мойта земя да плащат на моя народ данъците и помощите.
                            Що точно Турция щото са близо, извън ЕС не слушат Американците, бачкат не се ебават и предлагат условия.Турция предлага възможности вече имат опит в такива заводи, Тойота и т.н. не ги интересуват зелени енергии и педерастиите на ЕС имат 3 АЕЦа пуснаха газопровод от Русия щот в ЕС зелените регулации и Американците с техните санкции за Северен Паток 2 пречат на швабската индустрия, щом пречат изнасям се там дет никой да не ми пречи ... ше се праят разработките в къщи,а в Турция само сглобките. Фолксваген са преценили че с курви като наще не могат да разчитат на каквото и да било, ние гоним руснаците, китайците квот каже посланника правим, за туй VW не са у нас, аз не виждам нищо чудно или нелогично в ходовете на VW и не само на тях, в Турция освен това е топло нема да имат разходи за работниците през зимата като да им плащат парно и подобни работи ....
                            За Запада е мега важно наща територия да е под техен контрол, защото е ценна и важна, не щот сме убави даже ако мое ни изтребат физически ше го сторят на минутата ама те го праят по друг начин. За Запада е също важно да не се развиваме щот нема слушаме в един прекрасен момент, което е и логично ....
                            Last edited by michaelis12; 23.07.2019, 18:10.

                            Коментар


                            • Еха, хареса ми спора изток-запад и не можах да се сдържа.
                              И двете страни на монетата ще страдат още много,
                              и двете страни на монетата ще загубят това което имат.
                              Какво има(х)ме ние - безплатни неща от комунизма. Безплатно работихме, безплатно учехме, безплатно ни лекуваха, безплатно ни даваха жилище. И се регулираше алчната човешка натура със "софийско" жителство, партиец.
                              Поехме на запад, да ставаме капиталисти и едно по едно безплатните неща си отиват. И хората почнаха да реват - 2 милиона на запад, 2 милиона тука че няма кой да им свърши каква да е работа безплатно - я да покоси тревата пред блока/в двора, я да поправи нещо из къщи за една почерпка с домашна пърцуца (не че не е по убава от купешките боклуци). Все още не сме стигнали западната скъпотия навсякъде ама в строителството я стигнахме за 3-4 града, ама никой не иска да живее на село дето са БЕЗ пари имотите - по 1 хубава заплата. Там е работата че се и омързеливихме, на никой не му се работи, ако ще и 10к да му дават. Аз ако може 1000лв да вземам и само да си клатя краката. И братята ни така, аз помощите и ако изпадне нещо на далавера да се разкършим че не мое само да мандръсаме жената.
                              Спешно трябва или ние да започнем да работим и да си СВЪРШВАМЕ работата а не 5 за 4 или да си намерим баламурници отвън да ни работят.
                              Второто е тактиката на запада и им се получава ЗАСЕГА обаче. И точно щото ги мързи и не раждат, а само изцоцват и последните ресурси на земята за да си живеят охолно. Преди използваха сила, сега намериха друго решение - печатане на хартишки и купуване на управниците на нещастните държави. Само вижте какво не са ни продали от държавата нашите продажни убавци - банките, енергетиката, Лукойл, търговията, природните богатства и морето и под земята каквото има (злато примерно). Сега и транспорта - и летището, и пътищата (тол таксите). От България нищо не остана - сал хубавите жени. Левски го въртят яко на шиша в гроба, драйфа му се на човека …. до последния жив човек ще ни унищожат.
                              И новото строителство и ипотеките са такова средство за загробване на останалите независими и свободни хора, възползвайки се от мантрата да е имотен българина, а какво ще ги прави 2-3-50 имота? Не всички са и ще са успешни - 99% дето спекулират с зеленото, с "инвестиции" за наеми ще изгорят. Някои стискат десетки години и отказват да приемат че са загубили ...
                              Да завърша позитивно - живейте си живота и не се занимавайте с дребни далаверки. Няма да прокопсате с тях (99%). Или се отдайте изцяло да въртите/ПРАВИТЕ пари - това си е дарба дето я имат макс 1% от хората. Яко че в този форум са 100%
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                                Грешиш много,аз нямам никакви приближени тук. Това ,че познавам някой хора повече от десетилетие няма лошо,но ника визиран от теб не е от тях.
                                Няма защо да се сърдиш,но това което пишеш,особено ме подразни видеото с един крайно непочтен човек и то в тема за цените на апартаментите.
                                Не съм "вода ненапита" ,защото и аз често правя грешки пишейки за парцели или търговски обекти както и Бертрам, за ЗЗ ,но поне сме "уцелили" фона. Наистина считам,че лично ти се опитваш да блокираш темата за цените на апартаментите като я разводняваш безпардонно !!!
                                ае стига ме занимава с тия апартаменти вееее .... са колко са почтени онез двамцата или не кво ми дреме, ми нека некой по-почтен да каже същото и какво значи "вода ненапита" изневеряваш ли кво прайш ? То лошо няма, стига да не те хванат ....

                                Коментар

                                Working...
                                X