IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Като умират от скука,що се сърдите като Стамен написа истината за жените?А пък и не е само Стамен-и Марио Пузо описва жените по същият начин.
    Написал е неговата истина за идиотките, с които е общувал, във болните си фантазии. Каква истина? Ще съм женена аз за някакъв пич с 20 по-дърт от мен и няма да се усетя, че имал “сериозна приятелка” и “любовница” и дори да съм се усетила ще го търпя?

    Хора, това са измишльотини. Тотални. Човекът си каза, че е “писател”.

    И графоманията е позволено хоби в условията на карантина.

    Сори, ама не вярвам на нито една негова дума .
    Last edited by Selena; 06.05.2020, 19:15.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      При нормален здрав мъж и нормална здрава жена не са необходими двойки, тройки, четворки и прочее изчанчени геометрии. Всичко се слива и е хармонично. Имаш ли по няколко сегментирани жени/мъже, то нещо в твоята психика сериозно не е ок .

      В една нормална здрава двойка има ресурс и за любов и за секс и за всичко останало. Ако не е така или партньорите са несъвместими или чипът не е наред.
      Точно така, когато когато някой има нужда от нещо извън връзката, тя очевидно е непълноценна. И колкото повече са нуждите навън, толкова по-непълноцена е връзката. Поради това, изпитвам известно съмнение, че десет хармонично-полигамни връзки, могат да направят някого щастлив. Най-много, да обострят въртешното му неравновесие. /Всяка прилика с действителни или измислени лица и събития е абсолютно случайна/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Не си прав ! Просто умират от скука
        Като умират от скука,що се сърдите като Стамен написа истината за жените?А пък и не е само Стамен-и Марио Пузо описва жените по същият начин.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
          Вече се оплетох... Кой - къде "трябва" да пише... Тук - май бяха дамите..., а "оттатък" - мъжете...

          Току-виж ме изгонили оттук... ))

          Все пак, стана ми интересно за разликата между любов и секс...

          Може би, нещата точно от тук трябва да тръгват? Зная, че подобни тълкувания, по принцип не могат да се решат в публичен форум..., а и всеки може да говори на посоки... Не казвам и това, че - в двойката няма как да получиш винаги коректен отговор...

          Значи: прочетох, че някой /вероятно/ "прави любов" с жена си, но "прави секс" с любовницата си...

          Та, проблемът ми, като мъж е този, че не разбирам дефинициите на подобни действия...

          Къде точно е "границата" между двете, според дамите?

          Очевидно такава граница - трябва някак да се спази, защото не бива да бъде прекрачена... Може би прекрачването на "границата" - да променя "предназначението" на дамата: съпруга / любовница / приятелка - за последната - нямам предвид точно вида на сексуалното "привличане"...

          Така де: любовта ми беше до тук! Нататък ще бъде секс, а ти не си тая, с която правя секс!... или: ама, позицията на тялото ти не е правилна, предвид твоето "предназначение" от "троицата"! Застани малко по-вляво, де!...

          Сложни разсъждения са това... )) Така е: до къде е любовта и откъде почва секса?
          Един момент . Ти се водиш по болните критерии на един откровено болен мозък или на скучаещ човек, който се забавлява и ни провокира и е “влязъл в образ”.

          При нормален здрав мъж и нормална здрава жена не са необходими двойки, тройки, четворки и прочее изчанчени геометрии. Всичко се слива и е хармонично. Имаш ли по няколко сегментирани жени/мъже, то нещо в твоята психика сериозно не е ок .

          В една нормална здрава двойка има ресурс и за любов и за секс и за всичко останало. Ако не е така или партньорите са несъвместими или чипът не е наред.

          Ето тук един руски психолог дава доста сносно обяснение: от минута 1:23 насетне:

          https://youtu.be/KModeRQZc4o
          Last edited by Selena; 06.05.2020, 18:51.

          Коментар


          • Вече се оплетох... Кой - къде "трябва" да пише... Тук - май бяха дамите..., а "оттатък" - мъжете...

            Току-виж ме изгонили оттук... ))

            Все пак, стана ми интересно за разликата между любов и секс...

            Може би, нещата точно от тук трябва да тръгват? Зная, че подобни тълкувания, по принцип не могат да се решат в публичен форум..., а и всеки може да говори на посоки... Не казвам и това, че - в двойката няма как да получиш винаги коректен отговор...

            Значи: прочетох, че някой /вероятно/ "прави любов" с жена си, но "прави секс" с любовницата си...

            Та, проблемът ми, като мъж е този, че не разбирам дефинициите на подобни действия...

            Къде точно е "границата" между двете, според дамите?

            Очевидно такава граница - трябва някак да се спази, защото не бива да бъде прекрачена... Може би прекрачването на "границата" - да променя "предназначението" на дамата: съпруга / любовница / приятелка - за последната - нямам предвид точно вида на сексуалното "привличане"...

            Така де: любовта ми беше до тук! Нататък ще бъде секс, а ти не си тая, с която правя секс!... или: ама, позицията на тялото ти не е правилна, предвид твоето "предназначение" от "троицата"! Застани малко по-вляво, де!...

            Сложни разсъждения са това... )) Така е: до къде е любовта и откъде почва секса?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Е кое е универсалното определение за качествен човек?Това,което един смята за предимство,за друг е недостатък.А и в живота няма нищо сигурно-винаги съществува риск от болест или злополука.Като при едни съседи,които имаха едно дете и един пиян шофьор му отне живота.
              И какво като е странница жената на Мъск-важното,че му е родила дете.А това е най-важното за една жена.Не кариера или богатство.Природата я е създала да бъде майка,не да прави кариера.
              Мацката на Мъск е наркоманка и любителка странни сексуални практики. Тройки четворки и прочее геометрии. С една негърка имаше наскоро особен скандал в пресата. Както се вижда с просто око от съседни теми не от всяка жена и не от всеки мъж излиза свестен родител.

              Кое е универсалното определение а качествен човек? Да изгражда себе си без да вреди на другите. Да създаде психически и физически здраво поколение. Да има някакъв морален кодекс. Няма ние да измислим топлата вода, а деградацията е лесен път. Това е отдаване само на желанията на тялото без мисъл, без воля, без цел.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Е кое е универсалното определение за качествен човек?Това,което един смята за предимство,за друг е недостатък.А и в живота няма нищо сигурно-винаги съществува риск от болест или злополука.Като при едни съседи,които имаха едно дете и един пиян шофьор му отне живота.
                И какво като е странница жената на Мъск-важното,че му е родила дете.А това е най-важното за една жена.Не кариера или богатство.Природата я е създала да бъде майка,не да прави кариера.
                Мисля, че имаш някаква фиксация , но не съм компетентна да я определя

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Такъв,който не е пияница или наркоман,с добра професия и добри доходи,отговорен,който би бил грижовен баща и няма да тормози жена си.Знаеш ли колко такива самотни мъже познавам.Ама са по свенливи в женска компания и жените такива ги определят като смотаняци.
                  Не си прав ! Просто умират от скука

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Това са обикновено жени с ниско самочувствие и занижена самооценка. Например не ми се мисли какви дъщери ще отгледа нашият “тракторист”. Побиват ме тръпки.

                    Но това са изключения. Такива жени задължително трябва да минат през психолог, защото не са здравии са заплаха за бъдещите си деца. Има и мъже такива.

                    И да, важна е и биологическата реализация. Но за мен качеството е по-важно от количеството. Като я гледам на Илон Мъск последната каква е откачалка ... не ми се мисли за децата, които тази двойка би създала заедно с всичките си пари.
                    Е кое е универсалното определение за качествен човек?Това,което един смята за предимство,за друг е недостатък.А и в живота няма нищо сигурно-винаги съществува риск от болест или злополука.Като при едни съседи,които имаха едно дете и един пиян шофьор му отне живота.
                    И какво като е странница жената на Мъск-важното,че му е родила дете.А това е най-важното за една жена.Не кариера или богатство.Природата я е създала да бъде майка,не да прави кариера.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Какво е свестен мъж според теб ?
                      Такъв,който не е пияница или наркоман,с добра професия и добри доходи,отговорен,който би бил грижовен баща и няма да тормози жена си.Знаеш ли колко такива самотни мъже познавам.Ама са по свенливи в женска компания и жените такива ги определят като смотаняци.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                        Храна,
                        секс,
                        деца,
                        удивление,
                        приятелство,
                        възхищение,
                        споделяне, вкл. завоеванията си сред дамите /някои дами служат като изповеднички/,
                        разговори за мъжки дрънкулки,
                        ..........

                        Горе са част от нещата, от които има необходимост един мъж... Няма шанс една, единствена жена - да има интерес в толкова различни посоки... ))
                        Туй за графата какво искат мъжете . Прибавям уважение и признание за компетентност.

                        Сега за жените:

                        Сигурност разбирай храна и подслон
                        Обич/нежност/любов
                        Уважение
                        Общуване
                        Секс
                        деца
                        вярност

                        подлежи на корекция от други форумни лъвици

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          За лъвовете и техният мързел има еди много хубав анекдот- Един мъж упрекнал жена си, че го кара да работи и дал пример с лъвиците , че те ловуват и хранят лъва,а той цял ден лежи..
                          А тя му отговорила- ти знаеш ли когато дойде време за разплод, че лъвът 2-3 седмици всеки ден по няколко пъти покрива всички лъвици и как се бие с другите лъвове за това право..Ти колко пъти го правиш в месеца , че се сравняваш с лъвовете..

                          Матриархат е имало и при хората и легендите за амазонките са негов отклик..
                          Остатъци на матриархата има в Тибет , където има жени , които живеят с 2-3 мъже..
                          Примера с котките и лова беше да подчертае, че въпреки, че са съвършенни убийци са само около 30процента ефективни..И често стоят гладни..
                          Мммм мъж зодия лъв ... Киро разсейваш ме сериозно .

                          Коментар


                          • Храна,
                            секс,
                            деца,
                            удивление,
                            приятелство,
                            възхищение,
                            споделяне, вкл. завоеванията си сред дамите /някои дами служат като изповеднички/,
                            разговори за мъжки дрънкулки,
                            ..........

                            Горе са част от нещата, от които има необходимост един мъж... Няма шанс една, единствена жена - да има интерес в толкова различни посоки... ))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                              Стига да не изкалечиш нежната и крехка детска психика и да повредиш кармичен модел за десет следващи поколения. Ех, бай Пешо, Вие бяхте здраво и читаво поколение.
                              Презумцията беше, че "детето" може да завлече блудницата за костата в барата и да спука от бой произволен тракторист. Което изключва хипотезата за "крехка детска психика" и още по-малко за крехка детска физика.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Много тънка ирония! Не ги разбирате мъжете - и това си е! ))
                                Е па тя темата беше за “какво искали жените”, ма ни поизгониха оттама . А иначе през цялата тема се говори какво искат мъжете по отношение на жените. Катовлязоха жените, Създателят на темата за “какво искали жените” им се разсърди и ги прокуди от рая. Те така, те ....
                                Last edited by Selena; 06.05.2020, 17:41.

                                Коментар

                                Working...
                                X