IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
    Нито един от тия философи не е преживял БГ- кризите 1990 и 1996 г и затова са успешни! Какво ще обесняват след като Сегашната вече почна и всеки трябва да се спасява сам.Може би чисто психологически най-полезен може да бъде форексджията цонев,но едва ли...Останалите кумици ще засипват с общи лафове и дано никой не им се върже!
    Първите пострадали ще са тези с традиционните активи - акции и НИ.Следват ония с кредитите....И томас кук намери кога да фалира подсещайки ме за льохман брадърс от 2008.
    Да щом се появяват такива семинари с успешни професионалисти предимно на заплата някъде. значи сме близо до края на бичия пазар

    Коментар


    • Нито един от тия философи не е преживял БГ- кризите 1990 и 1996 г и затова са успешни! Какво ще обесняват след като Сегашната вече почна и всеки трябва да се спасява сам.Може би чисто психологически най-полезен може да бъде форексджията цонев,но едва ли...Останалите кумици ще засипват с общи лафове и дано никой не им се върже!
      Първите пострадали ще са тези с традиционните активи - акции и НИ.Следват ония с кредитите....И томас кук намери кога да фалира подсещайки ме за льохман брадърс от 2008.
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • https://poi.bg

        Ша одите ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156

          Ще се върнем така до религията. Трябва да спазваме църковните закони, ама аз (БОГ) знам че е невъможно и всички сме грешници, ама ела при мене да се покаеш и аз ще опростя греховете ти.
          Каврък не залитай по наивността че запада били напред, по хора. При тях просто изкуството на опаковката/фасадата е издигнато в култ. При тях ей така с усмивка на уста, любезно ти забива ножа в гърба и то до дръжката.
          Ние показно рамахваме ножа ама обикновено само одраскваме
          Бота моля те по сериозно.Осъзнай се.Църквата и Бог са две мнооого различни неща...Хеле пък някакви педофили и педали в расо алчни за пари щели били да ми опрощават греховете.Тва сериозно ли го мислиш????!!!!Мога само да се посмея.Инак за Запада си прав
          Last edited by national power; 18.09.2019, 13:39.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982

            Не съм се отказал от детето си. Колкото повече расте сме и повече заедно. Тя също ме търси и поддържаме връзка. Има хиляди съдби като моята. Не съдя никой. Всеки си решава. След като някой се е разделил за имоти, значинв него няма и капчица човечност. От такива бягам надалеч.
            Накавръче как да не си се отказал като си разрешил то да отиде в Испания.Тук ни баламосваш че е за негово добро ма на мен ми се струва че така ти е по лесно инак ще трябва да полагаш грижи постоянно а сега скайпове вайбъри виждаш я два пъти в годината.Не се заяждам и не те съдя но поне не се опитвай да успокояваш съвестта си.Аз никога не бих позволил детео ми да напусне България.Жена ми е свободна .да маа катерицата къде ще за нея не ми дреме
            Last edited by national power; 18.09.2019, 13:41.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              В различни градове сме и тя не искаше да дойде до СФ на разходка и на гости.
              Вземи найпосле неква жена от бранша, бяла помакиня от високо село и се куртулисай-
              ем пататници ше прави и баници ше разточи, ем и ше е мукаятлия на пръстени

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                еее, ми казвай ги по-навреме тия работи, де.
                партито беше в тесен кръг . аз един приятел и 2 студентки-калпазанки
                Last edited by nradev; 11.09.2019, 17:18.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  В различни градове сме и тя не искаше да дойде до СФ на разходка и на гости.
                  Кавръка е абсолютно прав. ако не стане за седмица бегай и търси друга

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev

                    далече е от София не става. А студентско парти имаше вчера в апртамента .
                    еее, ми казвай ги по-навреме тия работи, де.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                      това да си тъсиш гадже по чата си е кауза пердута.аз 3 пъти съм ходил на среща от нета ама преди 15 години беше. единия път уцелих една дашна мома с приличен вид и я ударих 3-4 пъти . ама прекалено дашна беше на никой не отказаваше и затоав я отсвирих бързо.остналите 2 пъти беха "кркодили"
                      Еми много хубаво си направил, като си я ударил. Може би не обичаш чата и Интернет.

                      Все пак, ролята на социалните мрежи при намирането на половинка е голяма. Иначе на случаен принцип, по кафета и по барове, става трудно ( и дори не става).

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        В различни градове сме и тя не искаше да дойде до СФ на разходка и на гости.
                        това да си тъсиш гадже по чата си е кауза пердута.аз 3 пъти съм ходил на среща от нета ама преди 15 години беше. единия път уцелих една дашна мома с приличен вид и я ударих 3-4 пъти . ама прекалено дашна беше на никой не отказаваше и затоав я отсвирих бързо.остналите 2 пъти беха "кркодили"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev

                          нали знаеш баснята за киселото грозде. на село е супер а у София сме в душегубки. и аз имам селска къща и то нова и голяма ама не го изтъквам всеки ден защото не смятам че е повод за гордост
                          нема ли да правиш неко студен'ско парти в тая къща?
                          ей ги вече калпазанките се върнаха за поправките.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982

                            10 месеца са много, седмица, две макс.
                            В различни градове сме и тя не искаше да дойде до СФ на разходка и на гости.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Michaelis 12. Не знам какво разбираш под де индустриализация. Индустрията е по-голяма от всякога, но дела и от БВП ще продължава да пада и в дългосрочен план ще гони тази в земеделието. На това му се казва научнотехнически прогрес. Преди индустриалната революция 80 процента от хората са се занимавали със земеделие и гладната смърт е било обичайно явление. Сега в нормалните държави 5 процента от хората са заети със земеделие и задоволяват всички човешки потребности. Според мен погледа ви е погрешно фокусиран към миналото вместо да гледате напред към наука и услуги. Света не може да бъде спрян и да се върне назад в развитието си.
                              А средновековието квое временен застой продължил 500 и повече години хората горили ,,вещици,, за развлечение Ако си мислиш че човешката психология се е променила от тогава лечко си наивен и не само ти.

                              Коментар


                              • Michaelis 12. Не знам какво разбираш под де индустриализация. Индустрията е по-голяма от всякога, но дела и от БВП ще продължава да пада и в дългосрочен план ще гони тази в земеделието. На това му се казва научнотехнически прогрес. Преди индустриалната революция 80 процента от хората са се занимавали със земеделие и гладната смърт е било обичайно явление. Сега в нормалните държави 5 процента от хората са заети със земеделие и задоволяват всички човешки потребности. Според мен погледа ви е погрешно фокусиран към миналото вместо да гледате напред към наука и услуги. Света не може да бъде спрян и да се върне назад в развитието си.
                                Last edited by dddd; 24.07.2019, 11:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X