IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Е така де, сбъркани сте по природа, както би казал Кретеня. Сега ще приберете данъците хубаво, ама хубаво. Смешници. Толкова са ви промили мозъците че не знаете къде е врага ви и кой дирижира мизррията в Бг. Допуснахте олигарсите след като напълниха гащите да ви спретнат постановка и то чрез Президента. Който открито призова към неподчинение. Инак ще му фръкне главата. И импийчмънт би било малко. Боко е тъп, повърхностен и прост, но ако е лайно поне не е рядко. А спецовете от ДС сега ще ви разкажат играта - тънко, професионално.
    И понеже темата е за имоти сега ще се изтрият и забавят за десетилетия и закона за личния фалит, и недеклариране на покупка на имот което се готвеше даьвлезе в Парламента, и банковата стабилност, всичко ще направите за да си купите имоти с лекота. По 3000€ квадрата разбира се. Щом лумпени ви направляват и протестите ясна е работата. На Слави Ангелов поръчителите ще ви спретнат хубав живот.
    Левчо, съвсем си изплискал легенда бе...
    Кои сме те, ние???
    Кви имоти бе???
    Света не се върти около кочините, които са ти в главата.
    Нима гуруто не се направлява от ДС и не е кадър на Ком партията, а?
    Айде слез на земята имах друго мнение за теб. Пишеш като отявлен трол на надник.

    700 млн такси от лотарията щоо не са дадени, ми щото някой взел подкуп и си затворил очите широко. А още колко такива има по-места.
    И кво само щото твоя вожд ще падне от власт да си затваряме очите за всички безобразие на тулуп ефенди. Що си сигурен, че точно червените ще управляват. А и кво те бърка ти си гастар в чужбина. Ние ще си носим кръста, отново!

    Тази поръчкова прокуратура ли очакваш да свърши нещо?
    Този главен "избран" без конкурент и посочен от вездесъщия млад бизнесмен дето разкости и източни БТХ, събори с помощта на твия гуру една банка поради нвкви причини, финансови вероятно..
    Last edited by polax; 11.07.2020, 23:25.

    Коментар


    • В."Монд" по информация на агенциите "Франс прес" и "Ройтерс" публикува обширен материал за последните събития в България.
      "В България държавният глава призовава за оставка на правителството "мафиоти". Българското консервативно правителство и неговият премиер са обвинени от опозицията, че са предизвикали преследвания в сградата на българското президентство и по този начин са атакували президента Радев. Президентът иска оставката и на главния прокурор.
      «...Има национален консенс антимафия. Европа няма правото да загърби и да отвърне своя поглед от България. Европейският съюз има нужда от една демократична България.." декларира Р. Радев. Медията съобщава също, че двама съветници на Радев са били задържани "за злоупотреба с влияние" и "секретни документи" и са под домашен арест. Протестите две вечери продължават - има ранени полицаи и граждани.
      Влязохме в световните новини,..



      Le gouvernement conservateur et son premier ministre sont accusés par l’opposition d’avoir provoqué des perquisitions au siège de la présidence bulgare et ainsi d’attaquer le président Radev.




      lemonde.fr



      En Bulgarie, le chef de l’Etat appelle à la démission du gouvernement « mafieux »


      Le gouvernement conservateur et son premier ministre sont accusés par l’opposition d’avoir provoqué des perquisitions au siège de la présidence bulgare et ainsi d’attaquer le président Radev.







      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Гледам, че ти е мило тулупското правителство. Като ти е мило що работиш в чужбина, що не си изкарваш тук хляба за мизерни те докторски заплати и да те бият пациенти щото всичко е сбъркано.?
        Едва ли има мислещ човек, който иска нечия смърт. Живеещите в БГ искаме нормален живот, свежда е до минимум на корупцията и да сме равни пред закона, а някой по равни. Искаме да влизат в хазната големите данъци, а не да се спестяват за сметка на пълненен на нечии джобчета.
        И преди да кажеш, че съм червен, не съм. Няма никакви политически пристрастия. Гласувал съм веднъж за тулупите при първия мандат. И тогава мисля, че беше правилно решение.
        Е така де, сбъркани сте по природа, както би казал Кретеня. Сега ще приберете данъците хубаво, ама хубаво. Смешници. Толкова са ви промили мозъците че не знаете къде е врага ви и кой дирижира мизррията в Бг. Допуснахте олигарсите след като напълниха гащите да ви спретнат постановка и то чрез Президента. Който открито призова към неподчинение. Инак ще му фръкне главата. И импийчмънт би било малко. Боко е тъп, повърхностен и прост, но ако е лайно поне не е рядко. А спецовете от ДС сега ще ви разкажат играта - тънко, професионално.
        И понеже темата е за имоти сега ще се изтрият и забавят за десетилетия и закона за личния фалит, и недеклариране на покупка на имот което се готвеше даьвлезе в Парламента, и банковата стабилност, всичко ще направите за да си купите имоти с лекота. По 3000€ квадрата разбира се. Щом лумпени ви направляват и протестите ясна е работата. На Слави Ангелов поръчителите ще ви спретнат хубав живот.
        Искате виновните в затвора, но тази работа става с желязна ръка, Прокуратура и Съд. Даже много милват по главата в Бг. И полиция, и прокуратура.
        Last edited by bulgarian lev; 11.07.2020, 23:16.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982
          Абре,от както почнаха протестите медиите забравиха да броят болните от коринавирус...ха ха ха..
          организираните лумпени пребориха вируса за 1 ден.
          Баси лумпена тоз адаш - ХРИСТО ИВАНОВ. Едно дебаркиране в сърцето на вируса и го уби
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от benassi Разгледай мнение
            Може и да е вярно, ако КГБ са решили така.
            Тоест, смяна на тулупа със друга марионетка.
            Служебно правителство сега.
            Освен БСП, друго читаво дето ще вземе над 25% не виждам през март.
            КГБ, или Вашингтон?
            Бойко Борисов сам си наби голяма черна точка със строежа на Турски поток, дали пък американските ни приятели не са решили да го пенсионират и да го заменят с някой друг по-надежден, примерно Радев ?

            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              Макар, че вероятно ще ме изтрият ще си напиша как мисля, че ще се развият събитията.
              ДПС ще оттегли скритата подкрепа за правителството и мисля ще се прегърнат с новите/кои ще са те, кандидати много/.
              Може и да е вярно, ако КГБ са решили така.
              Тоест, смяна на тулупа със друга марионетка.
              Служебно правителство сега.
              Освен БСП, друго читаво дето ще вземе над 25% не виждам през март.

              А, при моя вариант.
              Снимките и записите бяха предупреждение от Доган.
              Сегашната криза - разтърсването - също.
              Е, той ще се откупи със скъпи дарове и по-старому до Март ще седи.
              Просто щото със Радев и служебно правителство е много проблемно за Доганчо
              Догодина, ВМРО, Атака, Марешки май няма да са във властта, нито Слави, Възраждане, ЦвЦв
              Last edited by benassi; 11.07.2020, 21:46.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                Макар, че вероятно ще ме изтрият ще си напиша как мисля, че ще се развият събитията.
                ДПС ще оттегли скритата подкрепа за правителството и мисля ще се прегърнат с новите/кои ще са те, кандидати много/. Още няколко дни на протести и правителството ще даде фира. При следващи избори няма да имат възможност да купуват и манипулират резултати, както при последните избори и това ще е началото на края на тулупите.
                Не съм много сигурен как ще се отразят на БФБ новите избори и власт, но падането на баш тулупа и вчерашния прием в чакалнята ще раздвижват БФБ.
                За 11 години на власт с приема в чакалнята, ББ постигна наистина нещо значимо на теория, а след време ще разберем на практика дали е добро.
                https://www.facebook.com/jack.krause...7162170198352/
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  За тоя съм съгласен. Публично ви каза че той разпределя баницата на времето и вие си го търпите, за политически балансьор. Едно хубаво нещо направи, не позволи на оня баш Ердоганов турчин - Местан да даде Бг на Турция директно, ей така на тепсия. Защото е проводник на руските КГБ интереси, а не на мюслито Ердоган.
                  Защо "вие си го търпите", а не "ние си го търпим", нали сте бългериън лев?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    Гледам, че ти е мило тулупското правителство. Като ти е мило що работиш в чужбина, що не си изкарваш тук хляба за мизерни те докторски заплати и да те бият пациенти щото всичко е сбъркано.?
                    Едва ли има мислещ човек, който иска нечия смърт. Живеещите в БГ искаме нормален живот, свежда е до минимум на корупцията и да сме равни пред закона, а някой по равни. Искаме да влизат в хазната големите данъци, а не да се спестяват за сметка на пълненен на нечии джобчета.
                    И преди да кажеш, че съм червен, не съм. Няма никакви политически пристрастия. Гласувал съм веднъж за тулупите при първия мандат. И тогава мисля, че беше правилно решение.
                    нито е в чужбина , нито е доктор . брокер е .
                    и гербаджия .
                    и не му се вярва че имотките нахлундзват ските. а ските са намазани със восък

                    Коментар


                    • Радев е президент само защото алтернативата беше ..... Цачева.
                      Така че, дълбоката държава (да, и тука имаме такава) го е нарочила да бъде иззбран.
                      Както и БСП да е слаба алтернатива.
                      И, не очаквам поскъпване на имотите поне до 2022 (от тогавашните цени)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Гледам, че ти е мило тулупското правителство. Като ти е мило що работиш в чужбина, що не си изкарваш тук хляба за мизерни те докторски заплати и да те бият пациенти щото всичко е сбъркано.?
                        Едва ли има мислещ човек, който иска нечия смърт. Живеещите в БГ искаме нормален живот, свежда е до минимум на корупцията и да сме равни пред закона, а някой по равни. Искаме да влизат в хазната големите данъци, а не да се спестяват за сметка на пълненен на нечии джобчета.
                        И преди да кажеш, че съм червен, не съм. Няма никакви политически пристрастия. Гласувал съм веднъж за тулупите при първия мандат. И тогава мисля, че беше правилно решение.
                        Добър коментар.

                        Коментар


                        • Всички са за панделата без изключение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            https://www.24chasa.bg/novini/article/8800455
                            това ли искате?
                            не съм се съмнявал че в тази страна селяните с каскети, примитиви и невградими с никое цивилизовано общество доминират. За тях е важно да имат апартамент, подарен им обаче, а те са верни като питбули в замяна, да командват, донасят, всичко интелигентно им пречи.
                            е, това е проблема със имотите,
                            матряла е тъп в БГ, не може и не знае в какво друго да инвестира,
                            вечния рентиер,
                            как да паднат имотите до реални цени
                            Last edited by benassi; 11.07.2020, 22:03.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                              Гледам, че ти е мило тулупското правителство. Като ти е мило що работиш в чужбина, що не си изкарваш тук хляба за мизерни те докторски заплати и да те бият пациенти щото всичко е сбъркано.?
                              Едва ли има мислещ човек, който иска нечия смърт. Живеещите в БГ искаме нормален живот, свежда е до минимум на корупцията и да сме равни пред закона, а някой по равни. Искаме да влизат в хазната големите данъци, а не да се спестяват за сметка на пълненен на нечии джобчета.
                              И преди да кажеш, че съм червен, не съм. Няма никакви политически пристрастия. Гласувал съм веднъж за тулупите при първия мандат. И тогава мисля, че беше правилно решение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Ботич, ще кажа накрая като Кретена, това заслужавате. Пак сте на погрешната страна. Искате си мафията и това си е. Мафията са точно тези които Прокуратурата преследва. И от кабинета на Тиквата има боклуци, някои си заминаха, има още. Но съветници, секретари на Президента, чатове с Бобоков и офанзивата с футболната сган на Божков и приближените на такива като него, ами Златев...руската мафия не спи. Рая сте си и това си е. Какво очакваш като бутнете Тиквата? Абе, хора на карти ги лъжат по веднъж-дваж, вас ви водят за носа накъдето си поискат. Многократно ви гъбосват и местят като пешки.
                                Какъв божков ве. Искаме си ДБ, искаме главата на каскета. Борисов е мека мария - може и да остане вожд на герберите
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X