IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

    И аз ти отговарям с най-добри, приятелски чувства (без опити да се заяждам!) - че, според твоите ориентири за кръговото - най много ми хареса въпросното селце, а за разпалване на мъжката фантазия много не е необходимо...

    Защо да търся повече след кръговото? Това ми беше повече от достатъчно! Но ти пък знаеше, че ще попадна в "капана"! Хитруша!

    .................

    За да сме коректни, селцето Poussy - съществува, именно в тая - френскоговоряща част от света - и това в превод от френски е точно НАПОРИСТ.

    Уникален виц се получи с възможността за превод и от английски език! Лошо няма!

    Няма по-хубаво от това, Животът да си прави приятни и сполучливи вицове, които са част от действителността и съвпадат с настроенията и емоциите ни!

    Хубав, усмихнат и успешен ден, Дъри!
    Наистина се получи хубав разговор, а още по-хубаво е ,че и двамата сме го разбрали и сме доволни !
    Прекрасен и успешен ден и на теб !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      безимен, не ми се пише за друго, само ще отбележа, че си сбъркал името на селцето Втората му част след светията не е Poussy ,a Pouilly
      Не се заяждам ,а уточнявам
      И аз ти отговарям с най-добри, приятелски чувства (без опити да се заяждам!) - че, според твоите ориентири за кръговото - най много ми хареса въпросното селце, а за разпалване на мъжката фантазия много не е необходимо...

      Защо да търся повече след кръговото? Това ми беше повече от достатъчно! Но ти пък знаеше, че ще попадна в "капана"! Хитруша!

      .................

      За да сме коректни, селцето Poussy - съществува, именно в тая - френскоговоряща част от света - и това в превод от френски е точно НАПОРИСТ.

      Уникален виц се получи с възможността за превод и от английски език! Лошо няма!

      Няма по-хубаво от това, Животът да си прави приятни и сполучливи вицове, които са част от действителността и съвпадат с настроенията и емоциите ни!

      Хубав, усмихнат и успешен ден, Дъри!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


        Стана ми интересно, какви са тия жокери, които даваш и защо само на колегата даваш директно името на селцето... Ама - що си толкова груба към него, Дъри? "Кретена"! Той, самият - дали пък нещо не ти е сърдит? Дали не иска да му обърнеш мааалко повече внимание? А ти - напротив: Кретена!

        )) Много сте жестоки - това, дамите! Жестоки сте станали и безкомпромисни!!! Дори не се замисляте върху последствията за нечия психика! А ако нараниш някой поет! И това му остава за цял живот! Ще секне вдъхновението му и лирата му ще замлъкне /или обратното/! Много сте лоши - дамите, а трябва да бъдете романтични и да сте нашите Музи! Е, не! Не щете да ви лъготят вече!

        .................................................. ......


        Ми то - на различните езици вашето селце си има различно значение, бе Дъри!

        От френски език /селцето е във Швейцария, но в граничещата с Франция - западна част/, "пуси" /Poussy/ - се превежда като "напорист"... Все пак - около Женева се говори преимуществено на френски, докато по-към Берн - над 60 % говорят немски, а в Цюрих ще са още повече...

        Аааа, разбрах те: на него /както грубо го наричаш - Кретена/ му е харесал преводът от английски... ... Ми - имате си улица и училище с това име - напорист!

        Иначе - разстоянието до най-западните квартали на Женева - е под километър, а до Женевското езеро и центъра на Женева /на снимката долу/ - има 4-5 километра/! /не си излъгала, Дъри! НЕОСНОВАТЕЛНО те заподозряхме!/

        [ATTACH=CONFIG]n3652770[/ATTACH]
        безимен, не ми се пише за друго, само ще отбележа, че си сбъркал името на селцето Втората му част след светията не е Poussy ,a Pouilly
        Не се заяждам ,а уточнявам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Не, не е това Вече ,един път му написах името и Кретена , се очарова ,че е село
          Този път ще ви дам други жокери пътуваш по Мера / Мейрин /, минаваш границата и когато стигнеш кръговото влизаш у наше село. Има един стадион ,аз съм близо до него Истината е ,че никога не съм го мерила до границата ,но аз влизам там където работя от входа на кръговото и затова грубо пиша 2 км.

          Стана ми интересно, какви са тия жокери, които даваш и защо само на колегата даваш директно името на селцето... Ама - що си толкова груба към него, Дъри? "Кретена"! Той, самият - дали пък нещо не ти е сърдит? Дали не иска да му обърнеш мааалко повече внимание? А ти - напротив: Кретена!

          )) Много сте жестоки - това, дамите! Жестоки сте станали и безкомпромисни!!! Дори не се замисляте върху последствията за нечия психика! А ако нараниш някой поет! И това му остава за цял живот! Ще секне вдъхновението му и лирата му ще замлъкне /или обратното/! Много сте лоши - дамите, а трябва да бъдете романтични и да сте нашите Музи! Е, не! Не щете да ви лъготят вече!

          .................................................. ......


          Ми то - на различните езици вашето селце си има различно значение, бе Дъри!

          От френски език /селцето е във Швейцария, но в граничещата с Франция - западна част/, "пуси" /Poussy/ - се превежда като "напорист"... Все пак - около Женева се говори преимуществено на френски, докато по-към Берн - над 60 % говорят немски, а в Цюрих ще са още повече...

          Аааа, разбрах те: на него /както грубо го наричаш - Кретена/ му е харесал преводът от английски... ... Ми - имате си улица и училище с това име - напорист!

          Иначе - разстоянието до най-западните квартали на Женева - е под километър, а до Женевското езеро и центъра на Женева /на снимката долу/ - има 4-5 километра/! /не си излъгала, Дъри! НЕОСНОВАТЕЛНО те заподозряхме!/

          Click image for larger version

Name:	20160801_184837.jpg
Views:	1
Size:	10.5 КБ
ID:	3652770

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн


            [ATTACH=CONFIG]n3652679[/ATTACH]

            Дъри, това ли е селцето? Супер е! Рибката - деликатес от Женевското езеро - хапваш ли често в крайбрежните ресторантчета? С хубавото им френско вино!
            /ако това е селцето Yvoire - пропуснала си една нула - на около 20 км. от Женева - но всички имаме пропуски и грешим!/

            Поздрави!
            Не, не е това Вече ,един път му написах името и Кретена , се очарова ,че е село
            Този път ще ви дам други жокери пътуваш по Мера / Мейрин /, минаваш границата и когато стигнеш кръговото влизаш у наше село. Има един стадион ,аз съм близо до него Истината е ,че никога не съм го мерила до границата ,но аз влизам там където работя от входа на кръговото и затова грубо пиша 2 км.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Със сигурност пишеш като Емилио Салгари - за неща, дето ни си виждал, ни си пробвал Сефте измислени герои в тоя форум.

              Аз не съм ги виждал, но поне ти да ги видиш...

              Click image for larger version

Name:	20160704_173818.jpg
Views:	1
Size:	15.9 КБ
ID:	3652732


              Крайбрежната алея на Лозана /Швейцария/ - поглед към Алпите /с корабчето - на отсрещния бряг, във френската част е градчето Евиан /с казината, за които писах/...

              Click image for larger version

Name:	20160703_142106.jpg
Views:	1
Size:	17.8 КБ
ID:	3652733


              Това е часовникът със зодиите в Берн /адм.столица на Швейцария/

              Click image for larger version

Name:	20160703_142001.jpg
Views:	1
Size:	9.6 КБ
ID:	3652734


              Click image for larger version

Name:	20160703_142916.jpg
Views:	1
Size:	16.8 КБ
ID:	3652735


              Пак Берн...

              От Цюрих няма да пускам /най-големият град в Швейцария/, където се запознахме с оная българка, с четирите деца /ама това не може да се докаже..., но снимки с лебедите в реката - Лимат - съм пускал вече тук...

              .........................................

              Тия снимки не означават нищо, нито пък говорят за това, що за човек съм! Добре де, съгласих се с теб, че съм измислен герой! Важно е твоите работи да се подредят!

              Успехи! /обещах да не закачам гаджетата, по-важно - НАПИСАХ ГО!/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Със сигурност пишеш като Емилио Салгари - за неща, дето ни си виждал, ни си пробвал Сефте измислени герои в тоя форум.
                Що пък да се представям като герой? Заради гаджетата ли? Ееее - те не го заслужават, но пък знаят, че никога не лъжа за тия неща...

                А ти - защо не ми вярваш? Мъже сме!

                Сетих се: вероятно съм ти конкурент!

                Кажи ми коя е тя и обещавам да не я докосвам! Твоя си е!

                .............

                Иначе - мога да пусна тук доста мои снимки, но наистина съжалявам, че рибетата не съм снимал в чинията си, в едно от крайбрежните ресторантчета... Говоря за селцето - Ивуар...



                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                  Приемам за вярна твоята информация.

                  Онова, което сервират в ресторантчетата са малки рибета, колкото пръст на възрастен (не уточнявам кой пръст... ; )...)!

                  Вкусно ги приготвят.

                  Със сигурност от тая риба не се изнася! ))
                  Със сигурност пишеш като Емилио Салгари - за неща, дето ни си виждал, ни си пробвал Сефте измислени герои в тоя форум.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Да не се окажат 2000 накрая - някъде около Долно Уйно, сухиндолско
                    Женевското езеро не е известно с рибата си.
                    Приемам за вярна твоята информация.

                    Онова, което сервират в ресторантчетата са малки рибета, колкото пръст на възрастен (не уточнявам кой пръст... ; )...)!

                    Вкусно ги приготвят.

                    Със сигурност от тая риба не се изнася! ))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн


                      [ATTACH=CONFIG]n3652679[/ATTACH]

                      Дъри, това ли е селцето? Супер е! Рибката - деликатес от Женевското езеро - хапваш ли често в крайбрежните ресторантчета? С хубавото им френско вино!
                      /ако това е селцето Yvoire - пропуснала си една нула - на около 20 км. от Женева - но всички имаме пропуски и грешим!/

                      Поздрави!
                      Да не се окажат 2000 накрая - някъде около Долно Уйно, сухиндолско
                      Женевското езеро не е известно с рибата си.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Ъхъм а ... с остеотома какво правиш там в чинията, че ми стана интересно?
                        Той е за после, за любопитните...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Аз нямам мухи в чинията, расло на кокал трябва да е
                          Ъхъм а ... с остеотома какво правиш там в чинията, че ми стана интересно?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Т.е. убиваш всички мухи с парен чук?
                            Аз нямам мухи в чинията, расло на кокал трябва да е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Държал съм и сатър, и остеотом. А ти нещо калибър над кренвирш разфасовала ли си?
                              Ти се шегуваш. С моят пословичен мързел, ти за разфасоване ми говориш.
                              Наздраве!

                              П.П. Следвайки старата кроманьонска традиция, у пещерата месото се разфасова от по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
                              Last edited by tnm; 17.09.2020, 18:58.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Държал съм и сатър, и остеотом. А ти нещо калибър над кренвирш разфасовала ли си?
                                Т.е. убиваш всички мухи с парен чук?

                                Коментар

                                Working...
                                X