IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Лев докато не покажат фиш на един санитар не вярвам.
    То и една манипулация върви за животновъд 3000лв - после даваха репортаж и се оказа за цяло семейство. Преди са били 4 човека по 750лв на човек. Стари на по 50-60г и 2 "деца" на 20-25г и едвам се справяли
    С УНСС тва е санитар.То и за това едва ли ставате ама пробвай

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982

      Кажи сега ще хапнеш ли постна пица на Албена ,твърда от студения вятър дето брули там зимата...ха ха
      Аз се стягам за ски, в Банско се очертава да е спокойствие тази зима, което не е за изпускане. За Коледа ще съм в Цюрих, а февруари ще пързулкаме ските във Венген с новата кака. В Албена ще бъда от април. Ти тази зима предполагам няма да ходиш по-далеч от Кауфланд, където ходиш на лов за домати.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Нещата стоят съвсем различно догодина ще им дават на лекар 1000,сестрите са на 600,санитарите май бяха 300,това към заплатите,и то само докато е кризата,тоест временно,.Това бруто.
        Под минималната първо никой не пада, не е възможно. А да ти дам съвет. Ако се пишеш санитар и аз мога да ти кажа по-нататък къде от допълнителни услуги ще направиш доход на лекар.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Лев докато не покажат фиш на един санитар не вярвам.
          То и една манипулация върви за животновъд 3000лв - после даваха репортаж и се оказа за цяло семейство. Преди са били 4 човека по 750лв на човек. Стари на по 50-60г и 2 "деца" на 20-25г и едвам се справяли
          Нещата стоят съвсем различно догодина ще им дават на лекар 1000,сестрите са на 600,санитарите май бяха 300,това към заплатите,и то само докато е кризата,тоест временно,.Това бруто.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
            Заплата санитар 3000 лева. В Пирогов - Ковид ward. Ето как и санитар и касиерка и шофер ще си купят поне в Слатина.
            Лев докато не покажат фиш на един санитар не вярвам.
            То и една манипулация върви за животновъд 3000лв - после даваха репортаж и се оказа за цяло семейство. Преди са били 4 човека по 750лв на човек. Стари на по 50-60г и 2 "деца" на 20-25г и едвам се справяли
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Дали заплата на санитаря в Пирогов ще е такава следващите 20 години, естествено увеличавана годишно с поне 5%?
              А дано, ама надали.

              Коментар


              • Заплата санитар 3000 лева. В Пирогов - Ковид ward. Ето как и санитар и касиерка и шофер ще си купят поне в Слатина.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Голем си шаран, това е схема скоро ще получиш предложение да ти прати едни милиони горкото ,,сираче,,
                  Но преди това ще трабва да и помогнеш да излезне от някакво трудно положение за да получи милионите и да ги делнете и да заживеете щастливо.
                  Като за тази цел ще трябва ти да пратиш кинти.

                  Пък приятелят и изневерил с нейната приятелка. Тея пресоляват манджата.
                  айде стига и ти сега, ми може да е влюбена в накавръков.
                  ще и помогне ако е в беда, как не.
                  ще прати малко от скътаните евра да се оправи момичето а то после ще му ги върне с горница.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Сега е в Кувейт на мисия до Март,каза ми че нямало проблем да ми изпрати покана,екс приятеля и злоупотребявал с хапчета,и го била хванала на калъп с нейната приятелка,в ливинг рума,родителите и били загинали в самолет преди 8 години,живеела в Тампа,Флорида..абе не знам явно няма мъже там,знам ли ,била е в България ваканция забравих кога,харесало и начина на живот,ми викам и ние сме натурални,естествени хора,Ботчо ще питам да дойде с приятелка следващата година ако искаш,ти приготви етажа,после ще пратим картички във форума,за поздрави на съфорумците.



                    ​​​
                    Голем си шаран, това е схема скоро ще получиш предложение да ти прати едни милиони горкото ,,сираче,,
                    Но преди това ще трабва да и помогнеш да излезне от някакво трудно положение за да получи милионите и да ги делнете и да заживеете щастливо.
                    Като за тази цел ще трябва ти да пратиш кинти.

                    Пък приятелят и изневерил с нейната приятелка. Тея пресоляват манджата.
                    Last edited by Todor Sabev; 17.11.2020, 20:18.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение


                      US Army girls, ми направо да идват американките да имнтърсим тука мъже поне с нещо да станем известни
                      АУ откак се разминах со сестрата на ани хоанг че беше на 16 са ми мерак(2005-6 някъде). Още си живеят родата и в къщата в Левски
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        питай и за евго ако не е намерил Жената вече.

                        US Army girls, ми направо да идват американките да имнтърсим тука мъже поне с нещо да станем известни
                        Attached Files
                        Last edited by nkavrakov1982; 17.11.2020, 19:55.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Сега е в Кувейт на мисия до Март,каза ми че нямало проблем да ми изпрати покана,екс приятеля и злоупотребявал с хапчета,и го била хванала на калъп с нейната приятелка,в ливинг рума,родителите и били загинали в самолет преди 8 години,живеела в Тампа,Флорида..абе не знам явно няма мъже там,знам ли ,била е в България ваканция забравих кога,харесало и начина на живот,ми викам и ние сме натурални,естествени хора,Ботчо ще питам да дойде с приятелка следващата година ако искаш,ти приготви етажа,после ще пратим картички във форума,за поздрави на съфорумците.



                          ​​​
                          питай и за евго ако не е намерил Жената вече.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Направо и давам 1 етаж. Ще наминавам вечерно време да и меря температурата
                            Сега е в Кувейт на мисия до Март,каза ми че нямало проблем да ми изпрати покана,екс приятеля и злоупотребявал с хапчета,и го била хванала на калъп с нейната приятелка,в ливинг рума,родителите и били загинали в самолет преди 8 години,живеела в Тампа,Флорида..абе не знам явно няма мъже там,знам ли ,била е в България ваканция забравих кога,харесало и начина на живот,ми викам и ние сме натурални,естествени хора,Ботчо ще питам да дойде с приятелка следващата година ако искаш,ти приготви етажа,после ще пратим картички във форума,за поздрави на съфорумците.



                            ​​​
                            Last edited by nkavrakov1982; 17.11.2020, 19:42.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              E добре ние,освен да и кажа да си продава къщата в Тампа и да идва тука ,ама с тия техните мисии напред назад не знам ,иначе е хубава ,мулатка не я питах на колко е ама поне 25 може и да има
                              Направо и давам 1 етаж. Ще наминавам вечерно време да и меря температурата
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Не ти знам конкретният случай, но за хиляден път България не е никак лошо място за живеене ! Има и по-добри, но има и много ама много по-лоши....
                                За семейство с 2 пъти по 2К доход / постижимо в София/ живота е по-добър от 95% от местата по света :-)
                                Иначе показваш типичното мислене , което не оценява правилно това което има по даденост и си свикнал с него..... Преди години имах едни гости от топла и много богата страна през зимата....Радваха се като малки деца на снега....

                                ПП Излекува ли се от вируса ?
                                Почти да мисля,остана ми едно леко покашляне ,ама вече не знам дали не е на психическа основа.Не съм си правил тест иначе,не знам дали е било Ковид,но след като нямах вкус и обоняние сигурно.

                                Коментар

                                Working...
                                X