IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Навън се говори за трети вълни и локдауни.Вчера е Хага е имало големи протести с опожарени коли,и бити полицаи. Или Ковида си отива със смяната на властта в САЩ,или ше стане много грозно за всички ни.
    Кво стана с 13 март?Кво стана с Welcome Covid19????

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
      [/B]

      Второто. Уви.
      Е,виж сега твърде биещо е на очи всичко да изчезне от днес за утре и това също го имай в предвид.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Навън се говори за трети вълни и локдауни.Вчера е Хага е имало големи протести с опожарени коли,и бити полицаи. Или Ковида си отива със смяната на властта в САЩ,или ше стане много грозно за всички ни.


        Второто. Уви.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

          Ако питаш Кавръка забелязал ги е но не му помагат, защото също е и забелязал че парите дето е бил приготвил 2016-та за двустаен сега стигат само за студио

          За да паднат цените трябва да се натрупа критично количество хора които не могат да плащат ипотеките и такива купили със спекулативна цел дето бързат да продадат преди очакван срив

          Първите явно към момента не са достатъчно поне до падането на мораториума, а част от вторите с треперещите ръчички хвърлиха имотите още пролетта след първият локдаун и гризнаха дървото

          Навън се говори за трети вълни и локдауни.Вчера е Хага е имало големи протести с опожарени коли,и бити полицаи. Или Ковида си отива със смяната на властта в САЩ,или ше стане много грозно за всички ни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Аз чакам да започне война в Турция - може и само гражданска да е.
            И ще купувам в Стамбул. В София само ако с 15г наема се изплаща.
            Единственото което ми трябва са докторите. Ако може да си уредя някак в Истанбул да ме лекуват няма и да стъпвам
            В Турция война няма да има.Манталитета и устройството на живота в Турция са такива че за теб отстрани ,ситуацията не е ок,но те така са си свикнали.Там се управлява по друг начин.За докторите ,с пари може да се лекуваш навсякъде.И тук има читави,но са малко Питай Лева да те насочи той работи в интернационална среда.В Испания също има много яки болници.До Толедо направиха най голямата болница в Европа и най скъпата.Сега е евтино и да се пътува,намери си специалисти,иди,плати си ,и ще те оправят.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              Ще се изненадаш каква малка част от разсрочените по мораториума кредити са ипотеки. Три четвърти са фирмени кредити, три четвърти от останалите са потребителски, смятай какво остава. Бота чака закъсали ипотекари, а лошите ипотеки напук на всичко намаляват.
              Аз чакам да започне война в Турция - може и само гражданска да е.
              И ще купувам в Стамбул. В София само ако с 15г наема се изплаща.
              Единственото което ми трябва са докторите. Ако може да си уредя някак в Истанбул да ме лекуват няма и да стъпвам
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                из новините


                излиза, че около 280 хил работни места кретат но не се закриват по мярките. съвсем друг е въпросът как преживяват хората там с намалели приходи (бизнеса няма пари да плаща старите заплати)

                намека, че е осигурен ресурс (както обичат да казват на парите усвояващите ги) до септември дава индикация, че не е невъзможно и мярката и мораториума да бъдат удължени с още няколко месеца поне докато не се ваксинират поне 1 милион граждани.
                Ти ще се ваксинираш ли ?Аз не.В Пирогов също не желаят,учителите масово дори не искат да се тестват.Подчертавам,не желаят да се тестват.Ваксините са бич,и отключват много проблеми.Който нехае и за здравето и за живота си нека се инжектира с РНК ваксинк,дето ти модифицират белтъка.Тук обаче ще ударят на камък,защото масово хората НЕ желаят да се ваксинират,и с право.Така е навсякъде по света.Никой не желае да се ваксинира о после да трепери дали ,ще отключи нещо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  из новините


                  излиза, че около 280 хил работни места кретат но не се закриват по мярките. съвсем друг е въпросът как преживяват хората там с намалели приходи (бизнеса няма пари да плаща старите заплати)

                  намека, че е осигурен ресурс (както обичат да казват на парите усвояващите ги) до септември дава индикация, че не е невъзможно и мярката и мораториума да бъдат удължени с още няколко месеца поне докато не се ваксинират поне 1 милион граждани.
                  Да ти намекна, че за толкова време едва 1 млн ТЕСТА има, което значи че много под 1 млн са ТЕСТВАНИ А ваксинирането е поне на 2 етапа за всекиго, не го чакай.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Не знам, не разбирам.
                    За.би. Аз вече се радвам на простите неща. В момента, да го вържем с темата, е успех да си здрав и близките ти да са здрави. Отделно много повърхностни дейности оттичат в канала: туризъм, ресторатьорство, спорт, и т.н. и т.н.

                    Тук имаше един симпатяга от Варна, който бе концентрирал добра енергия в домашното образование на детето си. Събитията показват колко е бил прав.


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Да се надяваме ...
                      Не знам, не разбирам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        „Конят” е кобила, затуй.
                        Да се надяваме ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                          [ATTACH=CONFIG]n3705763[/ATTACH]

                          „Конят” е кобила, затуй.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Ама разбира се! Точно това трябва да направи
                            Click image for larger version

Name:	prince2.jpg
Views:	1
Size:	73.5 КБ
ID:	3705763



                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                              Хехе . Боже тая пандемия взе да дотяга. Прогнозираният потоп след снежната буря ни подмина, но не и постоянните сирени на линейките. Не че не сме минавали кризи, но пандемията ми идва малко в повече.

                              Пазете си психиката, приятели. Всичко друго е маловажно.
                              ...което, не ни пречи да поизтрещяваме, периодично.
                              Както и да е, радвам се, че се появи отново. Щото беше позачезнала.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/...-pred-studenti

                                Сега вече разбрах що на Лева са им забранили срещите на живо,и минават в онлайн режим....Е...Ковида едва ли е причината
                                Ами и аз усетих че всичко живо и от двата пола гледа разгонено. От ограниченията ще да е.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X