IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Абе божке, ПРОМЕНЛИВ.
    ЗАЩОТО, СЕ ПРОМЕНЯ. Говориш с електроинженер. Пулсиращият ток, НЕ Е постоянен въпреки, привидно, определената посока. ПРИ НЕГО, размахът на променливата съставка, е равен на амплитудата на постовнната. А, При високото напрежение, когато прескача искра, между електродите, ТОК тече и в едната, И в другата посока. Няколко затихващи цикъла.
    Да беше учил.

    Така си и знаех.

    "Електроинженер, който не знае какъв ток протича в запалителната система на ДВГ...

    (поне да беше ни спестил титлата си)

    Да повторя ли въпроса, Еднозначно да отговориш с верният отговор: постоянен ИЛИ променлив?

    ИЛИ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
      Нямам намерение да губя времето си с теб. Елементарно е.

      Върни се към определенията за постоянен и променлив ток.

      Концентрирай се! Постоянен и променлив!

      Никой не те пита за "непостоянен".

      ...........

      Всички тук знаят и за Теорията на относителността, но концентрацията ти е върху факта: постоянен ИЛИ променлив е токът в запалителната система на двигателя.

      И не ми вади вода от 9 кладенци, ако не можеш да отговориш ЕДНОЗНАЧНО на въпроса.
      Абе божке, ПРОМЕНЛИВ.
      ЗАЩОТО, СЕ ПРОМЕНЯ. Говориш с електроинженер. Пулсиращият ток, НЕ Е постоянен въпреки, привидно, определената посока. ПРИ НЕГО, размахът на променливата съставка, е равен на амплитудата на постовнната. А, При високото напрежение, когато прескача искра, между електродите, ТОК тече и в едната, И в другата посока. Няколко затихващи цикъла.
      Да беше учил.

      Коментар


      • Нямам намерение да губя времето си с теб. Елементарно е.

        Върни се към определенията за постоянен и променлив ток.

        Концентрирай се! Постоянен и променлив!

        Никой не те пита за "непостоянен".

        ...........

        Всички тук знаят и за Теорията на относителността, но концентрацията ти е върху факта: постоянен ИЛИ променлив е токът в запалителната система на двигателя.

        И не ми вади вода от 9 кладенци, ако не можеш да отговориш ЕДНОЗНАЧНО на въпроса.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Твоята интерпретация е погрешна.

          Мислиш, че ще тръгна подир твоите взаимствани от десетилетия факти, по които сме учили в училище? Много грешиш.

          Това не означава, че ще поделиш риска с някого, нито пък ще го прехвърлиш някому, а най-малко пък ще ти се отдаде възможност да харчиш чужди пари - ТУК.

          Не разбрах защо излъга, че си направил проверка, ако тя върви със срокове, които ти НЕ познаваш. (достатъчно е, че си споменал датата на "нещото")...

          Фактът, че МЕ обиждаш многократно, без основания - МЕ амбицира да показвам, че си гОла вОда...

          И научИ какъв е тока в запалителната система на двигателя. Това са елементарни неща, за които ще те открехне всеки ученик. Не заблуждавай хората тук!

          Отзад напред:
          1. ТокЪт във веригата на свещта, е променлив, НЕпериодичен. ( Разгледай осцилограмите ). Токът в първичната намотка на бобината, е пулсиращ. Постоянна е само посоката му и пак, с уточнения. Виж коментара за осцилограмите.
          2. Обиждал съм го. Е ти даваш ли си сметка, колко пъти само, пишеш врели-некипели, че си скочил срещу мен?Сам не си градиш репутация, скачаш срещу констатациите отстрани. Плямпането НЕ Е силнанстрана а, който плямпа, е Плямпало.
          3.Имам патентно проичване от ведомството.
          4.Тези "някои, на които, да "прехвърля риска", ежедневно, това правят и ежедневно, закопават пари на работодателите си. Т.е., рискът е поетбвече, инплатен. Ако не приемат да разгледат ВНИМАТЕЛНО НОВАТА КОНЦЕПЦИЯ, те продължават по старата, закопавайки още повече пари.
          5.Фактите може и на столетия да са но, ако не ги погледнеш И под друг ъгъл, продължаваш да губиш пари. Т.е., който си д затворил очите за тях. Разбира се, може и да не обърнат внимание. ОК. Интам енлесно: Продължават да губят Пари. Какво си се разтревожил?

          Накратко, полезно е ДА МИСЛИШ, ПРЕДИ ДА ПИШЕШ.
          Възползвай се от съвета ми.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            Ок бе. Обжалвай. Да те видим. Неясно, в какво качество. Щото - това пък, „лекция” до теб от мен - можеш да жалваш само лично, само засягащо ТЕБ самия мое действие, за което, трябва да си заявил същото и с по-малък входящ номер. И там, цялата тежест на доказването, лежи на обжалващата страна. Досега, нито нещо си заявил, нито дори, сходно. Затуй висиш, като прани гащи. Разба ли?

            Твоята интерпретация е погрешна.

            Мислиш, че ще тръгна подир твоите взаимствани от десетилетия факти, по които сме учили в училище? Много грешиш.

            Това не означава, че ще поделиш риска с някого, нито пък ще го прехвърлиш някому, а най-малко пък ще ти се отдаде възможност да харчиш чужди пари - ТУК.

            Не разбрах защо излъга, че си направил проверка, ако тя върви със срокове, които ти НЕ познаваш. (достатъчно е, че си споменал датата на "нещото")...

            Фактът, че МЕ обиждаш многократно, без основания - МЕ амбицира да показвам, че си гОла вОда...

            И научИ какъв е тока в запалителната система на двигателя. Това са елементарни неща, за които ще те открехне всеки ученик. Не заблуждавай хората тук!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Да, обаче с батериите, ТОВА е решението, а то е по темата. Затуй, се налага да съм тук. Трай, бабо, за хубост.
              Ъхъ, ми от Тесла звъннаха ли вече?

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Много те моля, престани да спамиш темата. Отвори си нова със заглавие "Моите изобретения", и там се подвизавай, ако някой въобще ти обърне внимание.
                Ще ходя да му говоря,
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Това с батериите можеше да го обясниш с няколко постинга и дотам, а ти вече цял месец спамиш в тази тема. Буквално я превърна в кочина, подобна на заключените тема за тръбичката и технологиите. Какво - и тази ли тема искаш да я заключат само заради собствения ти кеф?

                  Погледни си постингите - за батерии ли става въпрос, или за заяждания с другите посетители на темата?
                  Твоите действия никога ли ОТ ТЕБ не започват? Абе, в много паралелен свят живееш, „ върховен съднико на Всичко”. Другите ви виновни. А даже последните ти гръмки нихилизми, пълни с въздух. Оказа се, че трижди висшистът, Р.Г.Матеев, НЕ ЧЕТЕ И НЕ ОБМИСЛЯ И НЕ ПРЕСМЯТА. Ама претенции - ОХО-ХО! , до небето. Напротив, срещу твоите обвинения - съм основно на техническите теми активен и обоснован...и.изникват двама-трима тотални Дебили и през седмица-две, Матеев, де му целуват подопашието. ПАРАЛЕЛНИ ти не само битието, ами и мисълта. Затуй, ще те вземам за мезе всеки път, когато се олееш. Можеше и човешки. ТЕЖИ МИ този фон и този лай на хиени. Полагам усилия, они пак дращят. Съмнявам се, дали и ти си способен вече на нормално -ако ще и критично писане. НЕ ТИ ВЯРВАМ, МАТЕЕВ. (и не само аз). Виж, с какви се водиш. Дали ми се сърдиш - все тая. Светът НЕ СЕ ВЪРТИ само около вас.
                  Поздрави.
                  Last edited by Pyramid; 14.03.2021, 21:42.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                    Няма как да си регистрирал "нещо" в Патентното ведомство, а да не знаеш важният срок, в който може да се обжалва в България.

                    (още едно мое "дебилно" изразяване)
                    Ок бе. Обжалвай. Да те видим. Неясно, в какво качество. Щото - това пък, „лекция” до теб от мен - можеш да жалваш само лично, само засягащо ТЕБ самия мое действие, за което, трябва да си заявил същото и с по-малък входящ номер. И там, цялата тежест на доказването, лежи на обжалващата страна. Досега, нито нещо си заявил, нито дори, сходно. Затуй висиш, като прани гащи. Разба ли?
                    Last edited by Pyramid; 14.03.2021, 21:26.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Твоите „срокове” ... сещаш се, рекламата:
                      „...-НЕ СА ТОВА, КОЕТО БЯХА.” А се „изразяваш” дебилно. Ако знаеш само, колко народ ти се присмива...ала се притесняват не за изтърваното ти душевно здраве, ами за живота ти. И, учтиво и снизходително, те оставят да бръмчиш. Много нарядко, изтърваш по нещо умно та, надават ухо, хората. Пазят те. Пазят те и условията на сайта.

                      Няма как да си регистрирал "нещо" в Патентното ведомство, а да не знаеш важният срок, в който може да се обжалва в България.

                      (още едно мое "дебилно" изразяване)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Да, обаче с батериите, ТОВА е решението, а то е по темата. Затуй, се налага да съм тук. Трай, бабо, за хубост.
                        Това с батериите можеше да го обясниш с няколко постинга и дотам, а ти вече цял месец спамиш в тази тема. Буквално я превърна в кочина, подобна на заключените тема за тръбичката и технологиите. Какво - и тази ли тема искаш да я заключат само заради собствения ти кеф?

                        Погледни си постингите - за батерии ли става въпрос, или за заяждания с другите посетители на темата?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                          ! АРИБЗАР ЕС ИТ ЕН ОЩИН
                          "съество"?

                          Колко е срокът - разбра ли вече? Сложно ли се изразявам?
                          Твоите „срокове” ... сещаш се, рекламата:
                          „...-НЕ СА ТОВА, КОЕТО БЯХА.” А се „изразяваш” дебилно. Ако знаеш само, колко народ ти се присмива...ала се притесняват не за изтърваното ти душевно здраве, ами за живота ти. И, учтиво и снизходително, те оставят да бръмчиш. Много нарядко, изтърваш по нещо умно та, надават ухо, хората. Пазят те. Пазят те и условията на сайта.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Много те моля, престани да спамиш темата. Отвори си нова със заглавие "Моите изобретения", и там се подвизавай, ако някой въобще ти обърне внимание.
                            Да, обаче с батериите, ТОВА е решението, а то е по темата. Затуй, се налага да съм тук. Трай, бабо, за хубост.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Това, което ВИЕ „не разбрахте” е, че
                              РАЗМЕРЪТ ИМА ЗНАЧЕНИЕ.
                              ОПТИМАЛНИЯТ е много по-малък от днешния. И т.н.
                              Много те моля, престани да спамиш темата. Отвори си нова със заглавие "Моите изобретения", и там се подвизавай, ако някой въобще ти обърне внимание.

                              Коментар


                              • ...тежко несъобразяване...

                                Коментар

                                Working...
                                X