IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от blackaquarius

    Какви акции? Време е за злато, консерви, планински имот с много дърва и харна мома!
    В злато също имам, планински имот и дърва имам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Колко тлъсти заеми съм ушит? Знаеш ли. 10% от главницата вече ми е погасена. Заемът ми представлява 0,5% от оценката ми на активите ми в имоти.
      Що се товариш? Дай го по-спокойно!
      п.п. Те ти завиждат за кредита. На тях няма да им дадат, защото са скъсаняци.
      Last edited by blackaquarius; 07.10.2021, 00:12.
      Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз

        Въх, ти не съ чуваш, кви ги дрънкаш.
        Горкият Пол може единствено да желае да си раздели кредитите с теб, щото знае, че на теб ти харесва да си ушит в тлъсти заеми. Сродни души.
        Колко тлъсти заеми съм ушит? Знаеш ли. 10% от главницата вече ми е погасена. Заемът ми представлява 1% от оценката ми на активите ми в имоти.
        Last edited by 13ADROL; 07.10.2021, 00:09.

        Коментар


        • Да поразмишляваме върху един материал от темата за ПДНГ -АД, в която, НЕ пиша:

          Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

          Вече откриха находище там, а газа в него струва повече от милиард лв. по сегашни цени, ако смятам правилно....А има и нефт в него...

          https://plevenzapleven.bg/blog/2014/...0%D0%B9-19447/

          https://www.vesti.bg/novini/otkriha-...knezha-6004624
          С годишна консумация от 3+милиарда кубика газ, залежите в новото находище, ще стигнат за познайте колко. Не години. Дни.

          Коментар


          • И още нещо: Самообладанието.
            Явно, колегата се е изнервил, стъпал накриво...

            Коментар


            • Понеже, съм обещал и НЕ пиша в темата за ПДНГ-АД (влезте там и вижте, за какви глупости се чудят и маят) да напомня, че ТЕ, в лицето на г-н Керезов и главния му Дупкател, г-н Пламен Николов, така си и пожелаха:Да бъдат малка, НЕиновативна компания, и да (правят същите банални глупости и грешки), както и другите. Цените за газ растат, с ГАЗът залязва. Оня, дето е компания. Щото няма, което можеше вече да има.

              Казано е:
              - Внимавай какво си пожелаваш, че може и да се сбъдне.
              Last edited by Pyramid; 02.10.2021, 08:19.

              Коментар


              • Още нещо, че току ме подсещат някои: Факторът "имам/нямам какво да загубя, ако...".
                Когато националите ни по футбол, през 1994-та, стигнаха полуфинал в САЩ, те бяха аутсайдери. В момента, форумецът от Епълско/Гб, дето го "тормозя", има много какво да "изгуби", и...
                ... ТОВА, му парализира инициативата и съзидателността. Оказва се, смелият М., се е стреснал, да не би да изгуби. Затова, предпочита да пише откровени неистини, да лъже и да маже, "критикувайки недомислиците": Притеснението, че може да изгуби пари, вкарва такива хора в пропуснати ползи но, тях (понеже още не са ги "хващали в ръката си"), предпочитат да не ги виждат, да стиснат очи, че да се размине. И се разминават със масивния успех.
                Та, Факторът:
                Повечето /да не кажа, всички/ с недотам чисти пари или, добити с мнооого черен и откровено тъп труд, в кризата, която е съвкупност от възможности, ПРАВЯТ НИЩО И/ИЛИ И ПРЕЛИВАТ ОТ ПУСТО В ПРАЗНО.

                Щеше да е смешно, ако не бе тъжно.

                Коментар



                • ​​​​​​...Разбира се, когато НЕ става дума да мамиш публиката по панаири. Ако си си позволил ТОВА, следва защита на корупцията и парадиране, след години, колко си велик.

                  Коментар


                  • Говорехме за куража и убедеността.

                    Коментар


                    • ...Ти да видиш! Всички голяма работа, а стигат максимум до хоремага.

                      Коментар


                      • Я да ви питам,
                        До какво ниво (в управлението на фирма, холдинг, държава или наднационално) сте стигали, придвижвайки свои решения и продукти? Такива, дето още не ги е имало и на чертежа дето се казва?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Амче за този съществуващ бизнес за първи път чувам. Ако е за австралийската компания за която си прочел в руски сайт, то какво общо имаш с това?
                          Ако е за на други хора бизнеса - си мисля че не е твоя работа. Но и ти като възпитателите ти все гледаш в чуждите канчета. То затова и твоето е празно.
                          Попитах, що ми е интересно, спорЯт ли на Матеев нещата. Изгуби се нещо, щото, умълча се...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Ами да, за съществуващ бизнес говорим. Затуй резултатът е важен за някои хора. Щото иначе, че не споделят...
                            ...дали нещата им не са се смарангясали и не са ли в процент нА, как мислиш? Последният път - изтървал съм, язък - колегата бил нервен нещо, изтървал си нервите и се наложило модератор да го забърсва та, какво ще кажеш?
                            М?
                            Амче за този съществуващ бизнес за първи път чувам. Ако е за австралийската компания за която си прочел в руски сайт, то какво общо имаш с това?
                            Ако е за на други хора бизнеса - си мисля че не е твоя работа. Но и ти като възпитателите ти все гледаш в чуждите канчета. То затова и твоето е празно.
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                              Ако смяташ, че е необходимо да се похвалиш с факта, че вчера си научил да завързваш обувките си, трябва да знаеш, че това не е условие, за да ти имат доверие за "управляването" на чужди милиони.

                              Все пак никой не ти пречи да управляваш "своите" милиони. Прави това. Много по-лесно е за теб, а и вече си свикнал.
                              Не се опитвай да ми приписваш своите заблуди.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                ...най-ми хареса това, с "управляването" от устата на един, дето не може сам обувките си да върже.

                                Ако смяташ, че е необходимо да се похвалиш с факта, че вчера си научил да завързваш обувките си, трябва да знаеш, че това не е условие, за да ти имат доверие за "управляването" на чужди милиони.

                                Все пак никой не ти пречи да управляваш "своите" милиони. Прави това. Много по-лесно е за теб, а и вече си свикнал.

                                Коментар

                                Working...
                                X