IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от John Gotti Разгледай мнение

    Мамата си джаса, да се надяваме, че няма да се стигне дотам
    Надежда всякаква тука оставете...Милост няма да има.Ще има избесени по дереците евроатлантически сорошки плашипутарници.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      На мой познат брат му се обадил на майка си да изпразва някакви скринове ,щял да ги пълни с консверзи догоре ,не съм засягал темата за това ,той сам се изпусна като се видяхме
      Мамата си джаса, да се надяваме, че няма да се стигне дотам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Да пълня ли килера с провизии за зимата, братле?
        Да.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Не обичам консерви, но могат да се купят продукти с трайност 6 месеца и повече.
          Най-важно е да се запасиш с подправки, с друго няма смисъл.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            На мой познат брат му се обадил на майка си да изпразва някакви скринове ,щял да ги пълни с консверзи догоре ,не съм засягал темата за това ,той сам се изпусна като се видяхме
            Не обичам консерви, но могат да се купят продукти с трайност 6 месеца и повече.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Не се бъзикам, аз съм купил някой неща ......, но ми е тъпо да се връщам във времената 1991-1992 и 1996-1997.
              На мой познат брат му се обадил на майка си да изпразва някакви скринове ,щял да ги пълни с консверзи догоре ,не съм засягал темата за това ,той сам се изпусна като се видяхме

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Въпроса не е за пренебрегване ,щом развитите държави на Запад говорят за режими на газа и енергията ,сам смятай какво се задава към нас
                Не се бъзикам, аз съм купил някой неща ......, но ми е тъпо да се връщам във времената 1991-1992 и 1996-1997.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Да пълня ли килера с провизии за зимата, братле?
                  Въпроса не е за пренебрегване ,щом развитите държави на Запад говорят за режими на газа и енергията ,сам смятай какво се задава към нас

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Имаш 4 работни дни да се махнеш от грешната страна ,не заради друго,после ще олекнеш и то много.
                    Човек трябва да гледа това което се случва -имаме инфлация,тя е проблем,имаме банки които нямат подчертавам друг ход освен да обуздаят потреблението защото въпроса с предлагането няма как да бъде разрешен поради много причини .
                    И всичко това вече виждаме как се отразява на пазара на имоти,който не го вижда си е негов проблем ,да на падащ пазар има работа НО за брокери които са работили на него поне 10 години .
                    Тия дето тепърва чули недочули че имало пари и те на клона ще изд...т супата както казва Любо Пенев навремето !
                    Да пълня ли килера с провизии за зимата, братле?

                    Коментар


                    • https://www.dnes.bg/obshtestvo/2022/...-smetki.534042

                      Хиляди пенсии са под запор,защото хората изнемогват и не могат да си платят сметките !
                      Нека всеки гражданин застане под знамето на Революцията в името на едно по добро бъдеще!
                      Нужни са агресивни и бързи действия срещу властта!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                        Пестенето на средства и "нон стоп хранене" не са единствените възможности за почивка. Какво видя от историята по тези древни места? Под един час във всяка посока има чудеса. А природния резерват срещу Самос? Или 10 килиметров пуст пясъчен плаж? Или баровете и кръчмите по променадата? За разнообразие може да го съчетаеш с шопинг по някой от оутлетите за турци, а не да те водят организирано на туристически уловки.
                        Осигуреното хранене ,ти дава възможност да не мислиш за него,никой не те кара да ходиш 16 пъти на ден да ядеш но знаеш че го имаш,нали така и като средства ти излиза в пъти по изгодно,а и контрола върху качеството на храната е по голям.
                        Не съм ходил на организирана екскурзия,имаш съм опции да ходя където искам и сме се разхождали,не съм фен на екскурзиите на самата почивка,защото се става рано ,пак трябва да си губиш времето да търпиш,по пътища в жегите,в вместо да си почиваш,там съм бил за седмица ,и си починах достатъчно,всеки си избира..

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Първата копка на първата финансова пирамида у нас - "Град на мечтите
                            Преди 28 години 309 измамени семейства останаха без покрив, а фараонът Соломон Анжел не влиза и за ден в затвора

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Ако живееш близко до границата с Гърция или Турция ,говорим за съвсем друг случай,по принцип говорех за общия случай.
                              Всеки има възприятие ,а почивката си,но за мен не е почивка да отидеш някъде и да губиш време ,и средства да се чудиш какво ще ядеш,ти,децата ти,особено ако сте трима ,или четирима,е най удобно ол инклузив,това спестява и време и средства,хората са ти осигурили нон стоп хранене на различни точки в хотела,на плажа,навсякъде,ако не си гладен не яж,но не мислиш за това.
                              Вече има и опции за 9 нощувки ако 7 са ти малко и други неща.
                              За границите е и късмет,за мен най комфортно е да се ходи в началото и в края на сезона,защото е по свободно,и избягваш тълпите и стълпотворението,жегите също няма да са ти на главата.
                              Пестенето на средства и "нон стоп хранене" не са единствените възможности за почивка. Какво видя от историята по тези древни места? Под един час във всяка посока има чудеса. А природния резерват срещу Самос? Или 10 килиметров пуст пясъчен плаж? Или баровете и кръчмите по променадата? За разнообразие може да го съчетаеш с шопинг по някой от оутлетите за турци, а не да те водят организирано на туристически уловки.
                              Last edited by BONI; 20.06.2022, 08:25.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Ако живееш близко до границата с Гърция или Турция ,говорим за съвсем друг случай,по принцип говорех за общия случай.
                                Всеки има възприятие ,а почивката си,но за мен не е почивка да отидеш някъде и да губиш време ,и средства да се чудиш какво ще ядеш,ти,децата ти,особено ако сте трима ,или четирима,е най удобно ол инклузив,това спестява и време и средства,хората са ти осигурили нон стоп хранене на различни точки в хотела,на плажа,навсякъде,ако не си гладен не яж,но не мислиш за това.
                                Вече има и опции за 9 нощувки ако 7 са ти малко и други неща.
                                За границите е и късмет,за мен най комфортно е да се ходи в началото и в края на сезона,защото е по свободно,и избягваш тълпите и стълпотворението,жегите също няма да са ти на главата.
                                София е с уникално местоположение да е на 5 до 6 часа от най-чистата и красива плажна ивица в Европа, дори на 4:30 часа до района около Кавала за тези които не държат на недокосната природа. Чартърът София - Солун, ако има такъв, е 4 часа мотаене в двата града и то ако имате късмет, 40 минути летене, още 1:30 до първите плажове на полустров Халкидики или брега под Олимп с автобус или такси. Защо да си го причинява разумен възрастен човек? Всякакви други варианти - далеч в Гърция, Египет, Турция, Бали, Мали, На-Майната-Си, е продиктувано само от любопитството на туриста. Оставете чартърите на форумните емигранти, от София отиваме в Гърция през уикенда, защото можем.

                                Коментар

                                Working...
                                X