IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Значи за теб е нормално жената да ходи в жилището на мъжа, а обратното не?Така ли да го разбирам?
    Да. Само в Кипър е обратен моделът, но по други причини.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Не това имам предвид.
      Значи за теб е нормално жената да ходи в жилището на мъжа, а обратното не?Така ли да го разбирам?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        И жените ако така мислят?Значи не трябва да има бракове ако и двамата съпрузи нямат собствен имот.
        Не това имам предвид.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Има и друг вариант-намираш си булка със собствено жилище и живеете в него.В наши дни е често срещано да има такива жени. Щом сте семейство активите стават общи.
          Общи, общи, до развода …

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Анджък. Най-добрият имотен съвет го получих от развеждащото се тогава мое джи пи. Докторът каза мъдрите слова: “В чужд имот не влизам да градя семейство”. Човекът вече се беше опарил веднъж.
            Точно. Не питай старило, питай патило. Дори хората с които "спорим" в момента знаят много добре, че не са прави в мнозинството. Но дават храна на останалите които вярват в еднорози.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Анджък. Най-добрият имотен съвет го получих от развеждащото се тогава мое джи пи. Докторът каза мъдрите слова: “В чужд имот не влизам да градя семейство”. Човекът вече се беше опарил веднъж.
              И жените ако така мислят?Значи не трябва да има бракове ако и двамата съпрузи нямат собствен имот.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Само по вашата извратена логика мъж на 25-30 години без жилище е неудачник.
                За вас тухлите и бетона са най-ценното нещо на света.
                Изрично казах - Който живее при родителите си.
                Ако не може да си купи, да живее под наем, няма нищо лошо в това.
                35-годишен мъж да се свира при майка си, това за мен е недостойно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  И като спре заплатката, щото всичко се случва, недай си боже болест или нещо по-лошо. Отговорните съпрузи и бащи ги гонят от квартирката и с цялото семейство остават на улицата. Сега разбираш ли ме накъде бия?
                  Анджък. Най-добрият имотен съвет го получих от развеждащото се тогава мое джи пи. Докторът каза мъдрите слова: “В чужд имот не влизам да градя семейство”. Човекът вече се беше опарил веднъж.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                    Ти пита ли я или от нейно име интерпретираш?
                    Със сестра й имат сходен манталитет. А и жена ми нямаше нищо против да си купим жилище с ипотека, но аз не поисках, щото не ми се живее в блок.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Ами сестра й има собствено жилище и живеят с мъжа й в него.Много свестен мъж, работлив и изкараните пари ги дава за семейството. И си живеят щастливо.Нямат тая извратена логика.
                      Ти пита ли я или от нейно име интерпретираш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                        Ми незнам дали сме само ние, питай жена ти може и тя да е на същото мнение
                        Ами сестра й има собствено жилище и живеят с мъжа й в него.Много свестен мъж, работлив и изкараните пари ги дава за семейството. И си живеят щастливо.Нямат тая извратена логика.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Само по вашата извратена логика мъж на 25-30 години без жилище е неудачник.
                          За вас тухлите и бетона са най-ценното нещо на света.
                          Ми незнам дали сме само ние, питай жена ти може и тя да е на същото мнение

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            И като спре заплатката, щото всичко се случва, недай си боже болест или нещо по-лошо. Отговорните съпрузи и бащи ги гонят от квартирката и с цялото семейство остават на улицата. Сега разбираш ли ме накъде бия?
                            Акото мирише и цапа гащи.По същата логика утре може да ни блъсне някой дрогиран шофьор и всичко да приключи.
                            Твоите заключения са като приказката за нероден Петко.
                            А истината е,че тия, които сте напрупали имоти смятате за лузъри тези,които не са. Затова от 10 кладенеца вода ще докарате, за да си докажете тази позиция.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Е и?Какво като родата му е несъстоятелна и той на 30 години няма собствено жилище?Познавам десетки такива мъже,които печелят много добри заплати и са отговорни съпрузи и бащи.
                              Тук е България, не Индия,та да се делят хората на касти.
                              И като спре заплатката, щото всичко се случва, недай си боже болест или нещо по-лошо. Отговорните съпрузи и бащи ги гонят от квартирката и с цялото семейство остават на улицата. Сега разбираш ли ме накъде бия?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Казвам, че е търтей, защото както при пчелите - търтея влиза в къщата на женската за да я оплоди. Липсата на жилище след 30годишна възраст за 1 мъж говори, че не само той, а и цялата му рода са несъстоятелни. Следователно не е годен да подсигури бъдещо поколение. Ако жената иска всичко да лежи на нейните плещи и търси само осеменител, вече говорим за друго нещо.
                                Е и?Какво като родата му е несъстоятелна и той на 30 години няма собствено жилище?Познавам десетки такива мъже,които печелят много добри заплати и са отговорни съпрузи и бащи.Всички от тях купиха жилища с ипотека.Ама по твоята класация са лузъри.
                                Тук е България, не Индия,та да се делят хората на касти.

                                Коментар

                                Working...
                                X