IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    България Е с най-бързо намаляващо население. Ала не образованието е виновно. Хората живеят зле, нямат време (от работа, за пусти лев) за семействата си, семействата се рушат, детската смъртност расте, т.к.качеството на живот (храни, стрес, хим.замърсяване, влошен хормонален фон и др.)и предпочитат да прекъснат бременността си, пред това да плодят прости и нещастни деца без детство. Ако не знаеш, нека ти кажа за "лошия соц.": ИМАХМЕ ДЕТСТВО. ЩАСТЛИВО, БЕЗГРИЖНО И С ДОБРИ ПЕРСПЕКТИВИ ЗА БЪДЕЩЕТО. После ги убиха.
    Старшинка-освен,че си злобен неудачник,чиято жена е избягала и никоя друга не го ще,си и тъп комунист.
    Коефициентът на плодовитост за 2022г в България е 1.78.При 1.81 за 1989г.Т.е никаква разлика няма в раждаемостта сега и в края на комунизма.Освен това по време на комунизма има над 6 МИЛИОНА АБОРТА. Само през 1980г има 156 хиляди аборта. Какви перспективи за бъдещето като заплатите бяха мизерни,имаше жителство за големите градове, не можеше да се пътува, учи и работи в чужбина, в магазините беше пълна мизерия, имаше режим на тока .Затова и жените толкова абортираха.Щото не искаха децата им да живеят в мизерията на комунизма.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Което говори за много много други неща. Остави. Аз спирам. Не виждам смисъл да хабя енергия, а тебе те съветвам.
      Споко. Сега, малко разтоварих стрес.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        3начи България не е с най-бързо намаляващото население в света, а в действителност увеличава населението си.И то заради високата раждаемост сред образованите българки.А най-висока е раждаемостта в София, където живеят голяма част от младите и образовани българки.Човек винаги може да научи нещо ново.
        България Е с най-бързо намаляващо население. Ала не образованието е виновно. Хората живеят зле, нямат време (от работа, за пусти лев) за семействата си, семействата се рушат, детската смъртност расте, т.к.качеството на живот (храни, стрес, хим.замърсяване, влошен хормонален фон и др.)и предпочитат да прекъснат бременността си, пред това да плодят прости и нещастни деца без детство. Ако не знаеш, нека ти кажа за "лошия соц.": ИМАХМЕ ДЕТСТВО. ЩАСТЛИВО, БЕЗГРИЖНО И С ДОБРИ ПЕРСПЕКТИВИ ЗА БЪДЕЩЕТО. После ги убиха.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Плаче за тежък патриархат. Не може да допусне да се състезава по познания и умения с жени. То не, че с мъжете му се получава, разбира се. Страда от комплекс за непълноценност, водеща до ревност който, покрива с агресия и докачливост. Иначе, ще трябва да обяснява защо вижда света като на клип (тука има, тука няма), липсва му цялостна картина за ставащото и, като му го сложиш пред очите отблизо, крейзи и почва да обижда.
          Което говори за много много други неща. Остави. Аз спирам. Не виждам смисъл да хабя енергия, а и тебе не те съветвам.
          Last edited by Arana; 13.07.2023, 22:05.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Уникални си ги надробил горе.
            Плаче за тежък патриархат. Не може да допусне да се състезава по познания и умения с жени. То не, че с мъжете му се получава, разбира се. Страда от комплекс за непълноценност, водеща до ревност който, покрива с агресия и докачливост. Иначе, ще трябва да обяснява защо вижда света като на клип (тука има, тука няма), липсва му цялостна картина за ставащото и, като му го сложиш пред очите отблизо, крейзи и почва да обижда.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Всичко. Описал си света, както го виждаш ти. Доста криво огледало се е получило.
              3начи България не е с най-бързо намаляващото население в света, а в действителност увеличава населението си.И то заради високата раждаемост сред образованите българки.А най-висока е раждаемостта в София, където живеят голяма част от младите и образовани българки.Човек винаги може да научи нещо ново.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Кое не е вярно?
                Всичко. Описал си света, както го виждаш ти. Доста криво огледало се е получило.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Уникални си ги надробил горе.
                  Кое не е вярно?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                    То щото образованието и кариерата на жените се издигна в култ,затова и България е държавата с най-бързо намаляващото население в света. Западна Европа не прави изключение, ама там населението нараства заради имигрантите.
                    Ако жена на 20 години роди и се присмиват.Дотам стигна моралното падение.
                    Друг въпрос е какво от това,че жените са образовани. Да не би да се интересуват от наука,история, география и така нататък?Кефят се на турските сериали,Биг Брадър,Ергенът и тем подобни тъпотии.Някои даже и по зодии си падат.
                    Това,че някоя жена е завършила висше образование не я прави много умна, щото го е завършила със зубрене в повечето случаи. Затова и в техническите специалности жените са малко,а и там мъже им помагат да завършат.
                    Аз примерно не бях от най-големите отличници в училище, но ако се състезавам с всички отличнички в класа по знания от обща култура съм сигурен, че ще ги бия ако ще и 10 да са срещу мен.Те са си назубрили уроците и след 20 дни забравят всичко .
                    Уникални си ги надробил горе.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Шегаджия. Понеже си хуманитар, да ти споделя, че интеграли и диференциални уравнения не се зубрят. Още повече механика, физика и химия в техническите университети. Както и редица други дисциплини, които изискват логическо мислене.
                      Аз нямам спомен да съм приписвала от господа колеги, но обратното се е случвало много пъти. Да не говорим за изготвяне на проекти, реферати и курсови работи. Всичко е въпрос на желание. Някои постигат резултати по-лесно, други се справят като полагат повече труд ...
                      Почти всяка девойка, която постъпва в ТУ знае какво я очаква.
                      Наздраве!
                      В моята група, бяхме 26 души, 19 момчета и 7 момичета.С времето, няколко души си отидоха но, от мъжете, по-малко народ си работят по специалността, отколкото при жените. Най-големият шаш, беше една кака-гръцка арменка, която, като се засили да декламира и я прекъснеш, даваше пълно късо, зубрачка без спирачки. После, тя е завършила още 2 (Два!) ВУЗ-а и сега, държи парите на няколко държави в Ню Йорк. Дори тя. От нашето, БГ землячество, на няколко пъти, изкарвах изпитите на 4 души (моя милост + още трима), както и на две каки. И, на фона на видяно и преживяно, НЕ ПРИЕМАМ твърденията за нечие "превъзходство a-priori "само, щото някой бил от този или другия пол. Що? - Ами тогава, трети-пети-31-ви пол нямаше, затуй.
                      А, да: ТОГАВА, конкурсът за влизане, беше (5,5÷6):1.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                        То щото образованието и кариерата на жените се издигна в култ,затова и България е държавата с най-бързо намаляващото население в света. Западна Европа не прави изключение, ама там населението нараства заради имигрантите.
                        Ако жена на 20 години роди и се присмиват.Дотам стигна моралното падение.
                        Друг въпрос е какво от това,че жените са образовани. Да не би да се интересуват от наука,история, география и така нататък?Кефят се на турските сериали,Биг Брадър,Ергенът и тем подобни тъпотии.Някои даже и по зодии си падат.
                        Това,че някоя жена е завършила висше образование не я прави много умна, щото го е завършила със зубрене в повечето случаи. Затова и в техническите специалности жените са малко,а и там мъже им помагат да завършат.
                        Аз примерно не бях от най-големите отличници в училище, но ако се състезавам с всички отличнички в класа по знания от обща култура съм сигурен, че ще ги бия ако ще и 10 да са срещу мен.Те са си назубрили уроците и след 20 дни забравят всичко .
                        Шегаджия. Понеже си хуманитар, да ти споделя, че интеграли и диференциални уравнения не се зубрят. Още повече механика, физика и химия в техническите университети. Както и редица други дисциплини, които изискват логическо мислене.
                        Аз нямам спомен да съм приписвала от господа колеги, но обратното се е случвало много пъти. Да не говорим за изготвяне на проекти, реферати и курсови работи. Всичко е въпрос на желание. Някои постигат резултати по-лесно, други се справят като полагат повече труд ...
                        Почти всяка девойка, която постъпва в ТУ знае какво я очаква.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                          То щото образованието и кариерата на жените се издигна в култ,затова и България е държавата с най-бързо намаляващото население в света. Западна Европа не прави изключение, ама там населението нараства заради имигрантите.
                          Ако жена на 20 години роди и се присмиват.Дотам стигна моралното падение.
                          Друг въпрос е какво от това,че жените са образовани. Да не би да се интересуват от наука,история, география и така нататък?Кефят се на турските сериали,Биг Брадър,Ергенът и тем подобни тъпотии.Някои даже и по зодии си падат.
                          Това,че някоя жена е завършила висше образование не я прави много умна, щото го е завършила със зубрене в повечето случаи. Затова и в техническите специалности жените са малко,а и там мъже им помагат да завършат.
                          Аз примерно не бях от най-големите отличници в училище, но ако се състезавам с всички отличнички в класа по знания от обща култура съм сигурен, че ще ги бия ако ще и 10 да са срещу мен.Те са си назубрили уроците и след 20 дни забравят всичко
                          .
                          Не се сдържах, чак сега чрочетох и ТАЗИ гнус. ПЪЛЕН провал, съчетан с необосновано високо самомнение. Не познаваш Жени. Срещнал една-две, възпитани като него, и веднага, обявил тях за провал, а себе си - за поне 10-тина пъти по-културен. Перманентната Убеденост в СОБСТВЕНОТО "превъзходство", е явен и ярък Знак за Глупост.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Който не се съобразява с природните закони го чака изчезване. В белите държави се издигна в култ образованието на жените ,феминизма,напоследък и хомосексуализма. Араби,цигани, негри си живеят както и техните предци и увеличават броя си.
                            Никой не е виновен на белите хора. Те сами си го причиниха.
                            От снощи, когато излязох от сайта, изобщо не си се променил. Само затвърждаваш констатациите за себе си. Съжалявам те. Теб и близките ти.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Малко са сложни нещата. Ако някой има живи баби и прабаби ще остане шокиран на колко години са раждали Българките едно време.
                              Не е редно да се гледа еднозначно и крайно на всяко поведенческо решение Без да коментирам странности по Африканските племена и народи / има доста такива/ , а взема за пример мюсюлманските взаимоотношения при които жената изглежда като получовен и подтисната, но не знам дали много се бунтуват. Имам съсед арабин в блока и се засичаме с жена му която е със забрадка. Тя е винаги усмихната , поздравява и т.н. Не ми изглежда хич нещастна. При тях обаче нещата са строго регламентирани и макар очевидно жената да няма еднакви права с мъжа не ми изглежда да е много нещастна от липсата на феминизъм предполагам защото има сигурност и нещата дори неравни са ясни.кой, къде и какво. резултата е че проивеждат повече деца от нас и както шиптарире едно време казаха - че ви биеме со к***ц....Т.е. демографски ни превъзхождат въпреки навид че нашите разбирания са много по-справедливи за семейните взаимоотношения....И от тук това означава че има нещо което не е наред в нашите съвременни разбирания за живот и семейство и следствие деца....Съответно бялата раса и Европа е към залеза си....
                              Който не се съобразява с природните закони го чака изчезване. В белите държави се издигна в култ образованието на жените ,феминизма,напоследък и хомосексуализма. Араби,цигани, негри си живеят както и техните предци и увеличават броя си.
                              Никой не е виновен на белите хора. Те сами си го причиниха.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                                То щото образованието и кариерата на жените се издигна в култ,затова и България е държавата с най-бързо намаляващото население в света. Западна Европа не прави изключение, ама там населението нараства заради имигрантите.
                                Ако жена на 20 години роди и се присмиват.Дотам стигна моралното падение.
                                Малко са сложни нещата. Ако някой има живи баби и прабаби ще остане шокиран на колко години са раждали Българките едно време.
                                Не е редно да се гледа еднозначно и крайно на всяко поведенческо решение Без да коментирам странности по Африканските племена и народи / има доста такива/ , а взема за пример мюсюлманските взаимоотношения при които жената изглежда като получовен и подтисната, но не знам дали много се бунтуват. Имам съсед арабин в блока и се засичаме с жена му която е със забрадка. Тя е винаги усмихната , поздравява и т.н. Не ми изглежда хич нещастна. При тях обаче нещата са строго регламентирани и макар очевидно жената да няма еднакви права с мъжа не ми изглежда да е много нещастна от липсата на феминизъм предполагам защото има сигурност и нещата дори неравни са ясни.кой, къде и какво. резултата е че проивеждат повече деца от нас и както шиптарире едно време казаха - че ви биеме со к***ц....Т.е. демографски ни превъзхождат въпреки навид че нашите разбирания са много по-справедливи за семейните взаимоотношения....И от тук това означава че има нещо което не е наред в нашите съвременни разбирания за живот и семейство и следствие деца....Съответно бялата раса и Европа е към залеза си....

                                Коментар

                                Working...
                                X